Chronologia sukcesu
Z Historia Wisły
Spis treści |
Statystyka szczegółowa
Dla lepszej nawigacji podzieliliśmy dorobek medalowy na trzy okresy:
- do 1948
- 1949-1989
- od 1990
Do 1948
Lata 1949-1989
Data | Medal / Puchar | Ranga zawodów | Dyscyplina | Zawodnik | Uwagi | |
---|---|---|---|---|---|---|
1949 | Złoto | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1949.02.09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Wisła Zakopane | ||
1949.02.20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 3 km | Andrzej Biernat | ||
1949.06.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Kajakarstwo: składaki dwójki | Wojciech Piecyk i Stanisław Stec | ||
1949.06.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Kajakarstwo: kombinacja składaki dwójki | Wojciech Piecyk i Stanisław Stec | ||
1949.06.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Kajakarstwo: składaki jedynki | Stanisław Polaczek | ||
1949.07.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 m | Tadeusz Kwapień | ||
1949.07.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 10 km | Edward Więcek | ||
1949.09.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: 250 ccm | Czesław Wodnicki | ||
1949.02.05 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Józef Sitarz | ||
1949.02.05 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom | Maria Kowalska | ||
1949.02.07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Tadeusz Kwapień | ||
1949.06.05-06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Kajakarstwo: kombinacja składaki dwójki | Zachwieja-Gabryś | ||
1949.07.23 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 3000 m z przeszkodami | Andrzej Biernat | ||
1949.07.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 5 km | Zbigniew Boczar | ||
1949.07.31 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: sztafeta 4x100 m | Kobiety | ||
1949.07.31 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Włodzimierz Kękuś | ||
1949.02.07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Stanisław Bukowski | ||
1949.07.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 5 km | Tadeusz Kwapień | ||
1949.09.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: +350 ccm | Mieczysław Koprowski | ||
1949.09.18 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Siatkówka: drużynowo | Polska: Urszula Figwer | ||
1949.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Barbara Wilk-Ślizowska | ||
1950.01.07 | Puchar | Puchar PZN | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Józef Sitarz, Stanisław Bukowski, Tadeusz Gąsienica-Fronek i Tadeusz Kwapień | ||
1950 | Złoto | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1950.01.28 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom | Maria Kowalska | ||
1950.08.13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 5 km | Tadeusz Kwapień | ||
1950.08.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 m | Tadeusz Kwapień | ||
1950.01.28 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom | Tadeusz Kozak | ||
1950.08.21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Stefan Cięszki | ||
1950.12.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: kółka | Barbara Ślizowska-Wilk | ||
1950.08.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Włodzimierz Kękuś | ||
1950.08.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m stylem zmiennym | Włodzimierz Kękuś Wacław Kowalski, Stefan Cięszki i Stanisław Krokoszyński | ||
1950 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1950.01.27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: zjazd | Maria Kowalska | ||
1950.01.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: skoki | Tadeusz Kozak | ||
1950.03.11-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1950.03.18-19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Włodzimierz Kękuś | ||
1950.08.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1950.08.20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Włodzimierz Kękuś | ||
1950.08.20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m z granatem | Stanisław Krokoszyński | ||
1950.08.20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x200 m stylem dowolnym | Włodzimierz Kękuś, Tadeusz Kękuś, Stanisław Krokoszyński i Stefan Cięszki | ||
1950.08.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem grzbietowym | Włodzimierz Kękuś | ||
1950.08.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Stanisław Krokoszyński | ||
1950.12.01 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Barbara Ślizowska-Wilk | ||
1950.12.31 | Puchar | Puchar PZN | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Józef Rubiś, Stanisław Bukowski, Tadeusz Gąsienica-Fronek i Tadeusz Kwapień | ||
1951 | Złoto | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1951 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1951.02.18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 8 km | Helena Gąsienica-Daniel | ||
1951.02.21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Stanisław Bukowski | ||
1951.02.18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 8 km | Helena Gąsienica-Daniel | ||
1951.02.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Tadeusz Kwapień | ||
1951.02.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Maria Kowalska | ||
1951.03.16-18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 stylem dowolnym | Stefan Cięszki | ||
1951.09.09-16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: sztafeta 4x400 m | ZS Gwardia: Zygmunt Buhl | ||
1951 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | ZS Gwardia | 50 Lat? | |
1951.02.18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 8 km | Maria Kowalska | ||
1951.02.19 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Józef Rubiś, Stanisław Bukowski, Tadeusz Gąsienica-Fronek i Tadeusz Kwapień | ||
1951.02.21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Tadeusz Kwapień | ||
1951.03.16-18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m stylem zmiennym | Gwardia Kraków | ||
1951.09.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x200 m stylem dowolnym | Gwardia Kraków | ||
1951.09.14 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta x100 m stylem klasycznym kobiet | Gwardia Kraków | ||
1951.09.15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Stanisław Wesołowski | ||
1951.09.15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 3x100 m stylem zmiennym | Gwardia Kraków | ||
1951.09.15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1951.09.15? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | wątpliwe | |
1951.09.15? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Stefan Cięszki | wątpliwe | |
1951.09.09-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Czesław Wolski | ||
1951.02.18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 8 km | Halina Stepek | ||
1951.02.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Stanisław Bukowski | ||
1951.03.16-18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Stanisław Wesołowski | ||
1951.03.16-18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x200 m stylem dowolnym | Gwardia Kraków | ||
1951.09.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Stanisław Wesołowski | ||
1951.09.12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Stefan Cięszki | ||
1951.09.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Barbara Wilk-Ślizowska | być może srebrny medal | |
1951.09.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Barbara Wilk-Ślizowska | ||
1951.09.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Barbara Wilk-Ślizowska | ||
1951.09.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Barbara Wilk-Ślizowska | ? wg PS Dębicka | |
1951.09.14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Stanisław Krokoszyński | ||
1951.09.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga półśrednia | Ryszard Chodorowski | ||
1951.09.09-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 100 m | Zygmunt Buhl | ||
1952.03.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Tadeusz Gąsienica-Fronek, Józef Stopka, Stanisław Bukowski, Tadeusz Kwapień | ||
1952.03.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Tadeusz Kwapień | ||
1952.03.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Helena Gąsienica-Daniel | ||
1952.03.10 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Stanisław Bukowski | ||
1951/1952 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1951/1952 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1952.03.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Maria Bukowska, Halina Stepek, Helena Gąsienica-Daniel | ||
1952.03.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Maria Kowalska | ||
1952.04.26-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Stefan Cięszki | ||
1952.04.26-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1952.04.26-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1952.04.26-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem dowolnym | Stanisław Krokoszyński | ||
1952.08.14-17 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Włodzimierz Puzio | ||
1952.08.29 | Srebro | Mistrzostwa Świata | Siatkówka: drużynowo | Polska: Urszula Figwer | ||
1952.04.26-27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Stanisław Wesołowski | ||
1952.04.26-27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m stylem dowolnym | ZS Gwardia | ||
1952.08.14-17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 100 m | Zygmunt Buhl | ||
1952.08.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1952.08.16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem dowolnym | Stanisław Krokoszyński | ||
1952 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: 250 ccm | Zbigniew Koprowski | ||
1952 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka | Kadra | ||
1953.03.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Tadeusz Kwapień | ||
1953.03.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: skoki | Aleksander Kowalski | ||
1953.03.10 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Stanisław Stopka, Tadeusz Gąsienica-Fronek, Stanisław Bukowski i Tadeusz Kwapień | ||
1953.03.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 50 km | Stanisław Bukowski | ||
1953.03.27-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m stylem zmiennym | ZS Gwardia: Aniela Kubik | ||
1953.09.11-13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztsafeta 4x100 m | ZS Gwardia | ||
1953 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | ZS Gwardia | 50 Lat? | |
1953.09.04-06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: sztafeta 4x400 m | ZS Gwardia: Zygmunt Buhl | ||
1953.03.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 18 km | Stanisław Bukowski | ||
1953.03.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Helena Gąsienica-Daniel | ||
1953.03.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: kombinacja klasyczna | Aleksander Kowalski | ||
1953.03.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom | Maria Kowalska | ||
1953.03.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Boks: waga półciężka | Kazimierz Biel | ||
1953.03.27-29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Irena Dobranowska | ||
1953.03.27-29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Stefan Cięszki | ||
1953.03.27-29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x 100 m stylem zmiennym | ZS Gwardia: Stefan Cięszki i Stanisław Wesołowski | ||
1953.09.04-06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m | Zygmunt Buhl | ||
1953.09.04-06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: sztafeta 4x100 m | ZS Gwardia: Zygmunt Buhl | ||
1953.09.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Stanisław Krokoszyński | ||
1953.09.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem zmiennym | Stanisław Krokoszyński | ||
1953.09.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x200 m | ZS Gwardia | ||
1953 | Brąz | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1952/1953 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1953.02.01-02 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: drużynowo | ZS Gwardia: Janusz Tlałka | ||
1953.03.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Maria Kowalska | ||
1953.03.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Zofia Krzeptowska | ||
1953.03.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 3x5 km | Maria Bukowska, Zofia Krzeptowska i Helena Gąsienica-Daniel | ||
1953.03.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga lekka? | Leszek Kudłacik | ||
1953.03.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga lekkopółśrednia | Gerard Musiał | ||
1953.03.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga średnia | Franciszek Kraus | ? | |
1953.09.04-06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 200 m pp | Włodzimierz Puzio | ||
1953.09.04-06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 200 m | Włodzimierz Puzio | ||
1953.09.11-13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Aniela Kubik | ||
1953.09.11-13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Aniela Kubik | ||
1953.09.11-13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m kobiet | ?ZS Gwardia | ||
1953/1954 | Złoto | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1954.02.04-07 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: sztafeta 4x500 m | ZS Gwardia: Janusz Tlałka | ||
1954.02.04-07 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: sztafeta 4x1500 m | ZS Gwardia: Janusz Tlałka | ||
1954.03.04 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 3x5 km | Maria Bukowska, Helena Gąsienica-Daniel i Zofia Krzeptowska | ||
1954.03.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Tadeusz Kwapień | ||
1954.03.09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Tadeusz Kwapień | ||
1954.03.14 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: zjazd | Maria Kowalska | ||
1954.03.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Maria Kowalska | ||
1954.04.03-05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m stylem zmiennym | ZS Gwardia: Aniela Kubik | ||
1954.04.03-05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x100 m stylem motylkowym | ZS Gwardia: Irena Dobranowska | ||
1954.07.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: waga lekkopółśrednia | Leszek Kudłacik | ||
1954 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | ZS Gwardia | 50 Lat? | |
1953/1954 | Srebro | I Liga | Boks: drużynowo | Kadra | ||
1954.03.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Józef Rubiś | ||
1954.03.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: kombinacja klasyczna | Aleksander Kowalski | ||
1954.03.09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 50 km | Stanisław Bukowski | ||
1954.03.09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Stanisław Stopka | ||
1954.07.19-22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Stanisław Krokoszyński | ||
1954.07.18-23 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m | Halina Grodecka | ||
1954.10? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: 125 ccm | Leopold Biernacki | 50 Lat? | |
1954.10? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: 250 ccm | Zbigniew Koprowski | 50 Lat? | |
1954.10? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: 500 ccm | Mieczysław Koprowski | 50 Lat? | |
1953/1954 | Brąz | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1954.03.04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Helena Gąsienica-Daniel | ||
1954.03.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Stanisław Bukowski | ||
1954.04.03-05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Irena Dobranowska | ||
1954.07.19-22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x200 m stylem dowolnym | ZS Gwardia: Stanisław Krokoszyński | ||
1954.07.19-22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: sztafeta 4x200 m stylem zmiennym | ZS Gwardia: Stanisław Krokoszyński i Stefan Cięszki | ||
1954.07.19-22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1954.07.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga półciężka | Franciszek Kraus | ||
1955.02.28 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 3x5 km | Władysława Stopka, Helena Gąsienica-Daniel i Józefa Pęksa | ||
1955.02.28 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Józef Rubiś, Stanisław Bukowski, Stanisław Stopka i Tadeusz Kwapień | ||
1955.03.02 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Tadeusz Kwapień | ||
1955.03.05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Maria Kowalska | ||
1955.03.05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Józef Rubiś | ||
1955.03.05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 50 km | Stanisław Bukowski | ||
1955.03.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom specjalny | Maria Kowalska | ||
1955.03.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: kobinacja alpejska | Maria Kowalska | ||
1955.03.20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: waga lekkopółśrednia | Leszek Kudłacik | ||
1955.04.15-17 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1955.lato | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Tadeusz Kapusta | ||
1955.10? | Złoto | Mistrzostwa Polski | Sporty motorowe: 125 ccm | Wiesław Pater | 50 Lat? | |
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: drużynowo | ZS Gwardia: | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: trójki | ZS Gwardia: Blok, Urbanik, Chawa | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: czwórki | ZS Gwardia: Blok, Urbanik, Chawa i Iwanicka | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: piątki | ZS Gwardia: Blok, Urbanik, Chawa, Iwanicka i Franczak | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: trójki | ZS Gwardia: Marszałek, Litwiński i Chwajoł | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: czwórki | ZS Gwardia: Paul, Łącz, Gadacz i Lipka | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: piątki | ZS Gwardia: Chwajoł, Lipka, Gadacz, Marszałek i Hell | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: drużynowo | ZS Gwardia | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: skok | Augustyn | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójka mieszana | Paul i Grodzka | ||
1955.12.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki | ZS Gwardia: Paul i Gadacz | ||
1955 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | ZS Gwardia | 50 Lat? | |
1954/1955 | Srebro | I Liga | rozgrywki ligowe|Boks: drużynowo | Kadra | ||
1955.02.24-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: bieg na 1500 m | Janusz Tlałka | ||
1955.02.24-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: bieg na 500 m | Janusz Tlałka | ||
1955.03.02 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Józefa Pęksa | ||
1955.03.02 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Józef Rubiś | ||
1955.03.05 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Stanisław Stopka | ||
1955.07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Tenis ziemny: mikst | Krystyna Filip | ||
1955.lato | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1955.12.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki | ZS Gwardia: Jaworek i Franczak| | ||
1955.12.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: ćwiczenia indywidualne | ZS Gwardia: ?? | ||
1954/1955 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1955.02.24-27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: drużynowo | ZS Gwardia: Janusz Tlałka | ||
1955.03.02 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: zjazd | Maria Kowalska | ||
1955.03.02 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Stanisław Bukowski | ||
1955.03.02 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: kombinacja klasyczna | Aleksander Kowalski | ||
1955.03.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 30 km | Tadeusz Kwapień | ||
1955.03.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga ciężka | Włodzimierz Biel | ||
1955.06.24 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Siatkówka: drużynowo | Polska: Wanda Starzyk-Tumidajewicz, Barbara Szpyt, Danuta Kmieć? | Bukareszt? | |
1955.12.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem dowolnym | Stefan Cięszki | ||
1955.12.15-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: ćwiczenia indywidualne | ZS Gwardia: ??| | statystyki ogólne mówią aż o 12 złotych medalach… | |
1956.02.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: bieg na 10 km | Janusz Tlałka | ||
1956.02.19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom specjalny | Maria Kowalska | ||
1956.02.20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 4x10 km | Józef Rubiś, Stanisław Bukowski, Furtak, Tadeusz Kwapień | ||
1956.02.20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 3x5 km | Helena Gąsienica-Daniel, Zofia Krzeptowska i Józefa Pęksa | ||
1956.02.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 5 km | Józefa Pęksa | ||
1956.02.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: kombinacja klasyczna | Aleksander Kowalski | ||
1956.02.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Tadeusz Kwapień | ||
1956.02.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Józefa Pęksa | ||
1956.02.28-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: drużynowo | ZS Gwardia: Janusz Tlałka | ||
1956.08.01-02 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 stojąc | Józef Wachowski | ||
1956.08.01-02 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks- klęcząc | Władysław Wagner | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: drużynowo | Wisła Kraków | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: ćwiczenia indywidualne | Ewa Trzecka | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: skoki | Ewa Trzecka | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: piramida trójkowa | Ewa Trzecka, Reindl, Kubalanka | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: piramida trójkowa | Lekacz, Ostrowski, Tobiasz | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: piramida piątkowa kobieca | ZS Gwardia | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki mieszane | Eugeniusz Paul i Irena Bieniak | ||
1956.12.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: piramida piątkowa męska | ZS Gwardia | ||
1955/1956 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1956.02.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: bieg na 5 km | Janusz Tlałka | ||
1956.02.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: wielobój | Janusz Tlałka | ||
1956.02.20 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: sztafeta 3x5 km | Władysława Stopka, Orlewicz i Maria Bukowska | ||
1956.02.21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Anna Bujak Waga | ||
1956.02.22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 5 km | Zofia Krzeptowska | ||
1956.02.23 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: kombinacja klasyczna | Franciszek Gąsienica-Groń | ||
1956.02.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: zjazd | Maria Kowalska | ||
1956.02.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 10 km | Zofia Krzeptowska | ||
1956.02.25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 50 km | Stanisław Bukowski | ||
1956.08.01-02 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Józef Wachowski | ||
1956.12.07-09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1956.12.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: ćwiczenia podwójne | Danuta Blok i Irena Bieniak | ||
1956.12.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: ćwiczenia indywidualne | Andrzej Augustyn | 60 LAT? w PS brak | |
1956.12.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: skoki akrobatyczne | Andrzej Augustyn | 60 LAT? | |
1956.12.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: skoki akrobatyczne | Reindl | 60 LAT? | |
1956.12.03-07 | Złoto | Igrzyska Olimpijskie | Gimnastyka: drużynowo | Polska: Lidia Szczerbińska | ||
1956.02.12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Łyżwiarstwo: bieg na 1500 m | Janusz Tlałka | ||
1956.02.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: skoki | Aleksander Kowalski | ||
1956.02.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom specjalny | Anna Bujak Waga | ||
1956.02.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom specjalny | Witold Stańco | ||
1956.02.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: slalom gigant | Maria Gąsienica-Daniel | ||
1956.02.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 5 km | Helena Gąsienica-Daniel | ||
1956.02.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: zjazd | Anna Bujak Waga | ||
1956.02.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Narciarstwo: bieg na 15 km | Józef Rubiś | ||
1956.03.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga piórkowa | Teofil Kowalski | ||
1956 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1956.09.12 | Brąz | Mistrzostwa Świata | Siatkówka: drużynowo | Polska: Barbara Szpyt, Wanda Starzyk-Tumidajewicz | ||
1956 | Brąz | Igrzyska Olimpijskie | Gimnastyka: drużynowo | Polska: Lidia Szczerbińska | ? | |
1956 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 3 postawy | Józef Wachowski | 50-Lat? | |
1957 | Gold | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | 60 LAT? | |
1957.06.? | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki mieszane | Irena Bieniak i Eugeniusz Paul | wątpliwości – wg PZAS nie zdobyli medalu. | |
1957.07.13-15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1957.09.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1957 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: ćwiczenia wolne | Lidia Szczerbińska | 60 LAT? wątpliwe | |
1956/1957 | Brąz | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1958.03.31 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Mistrzostwa Polski|Boks: waga piórkowa | Teofil Kowalski | ||
1958.11.29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki mieszane | Irena Bieniak i Eugeniusz Paul | ||
1958 | Gold | Mistrzostwa Świata | Strzelectwo: strzelanie eliminacyjne | Józef Wachowski | 60 LAT? | |
1957/1958 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1958.07.19 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Witold Dudziak | ||
1957/1958 | Brąz | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1958.07.18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1958.07.20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 200 m pp | Zdobysław Stradowski | ||
1958.09.10 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Siatkówka: drużynowo | Polska: Barbara Szpyt, Mirosława Kotula?| | Praga? | |
1958/1959 | Złoto | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1959.03.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: waga półśrednia | Ludwik Ochman | ||
1959.08.21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1959.08.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 200 m pp | Roman Muzyk | ||
1959.11.28-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki mieszane | Irena Bieniak i Eugeniusz Paul | ||
1959.11.28-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: skok | Anna Gałuszka | ||
1958/1959 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1959.zima | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1959.08.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1959.08.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1959.11.28-29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: drużynowo | TS Wisła| | ||
1959 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-15 | Joanna Foryt | wątpliwości | |
1958/1959 | Brąz | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1959.03.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga kogucia | Teofil Kowalski | ||
1959.08.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Witold Dudziak | ||
1959 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-11 | Joanna Foryt | wątpliwości | |
1959 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka: drużynowo | Kadra | ||
1960.08.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1960 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki mieszane | Irena Bieniak i Eugeniusz Paul | ||
1960 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 | Bogumiła Stawowska | ||
1960 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-? | Bogumiła Stawowska | ?? | |
1960 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-? | Bogumiła Stawowska | ?? | |
1960 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: karabin wojskowy | Józef Wachowski | ||
1960 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet wojskowy | Józef Wachowski | ||
1959/1960 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1960.04.23 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | ||
1960.zima? | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | 60 LAT? | |
1960.lato | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Edward Boczkaja | 60 LAT? | |
1960.08.07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 200 m pp | Roman Muzyk | ||
1960 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1959/1960 | Brąz | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ? | |
1960.05.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 67 kg | Ludwik Ochman | ||
1960.05.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Władysław Kaim | ||
1960 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Bogumiła Stawowska | ||
1960 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 | Bogumiła Stawowska | ||
1960 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-4 | Bogumiła Stawowska | ||
1960 | Puchar | Puchar PZKosz | Koszykówka (k): drużynowo | Kadra | ||
1960 | Puchar | Puchar PZPS | Siatkówka (k): drużynowo | Kadra | ||
1961.04.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: 54 kg | Teofil Kowalski | ||
1961.08.25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1961.08.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 200 m pp | Roman Muzyk | ||
1961.10.14-15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 | Bogumiła Stawowska | ||
1961.10.14-15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 klęcząc | Bogumiła Stawowska | ||
1961.10.14-15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 leżąc | Bogumiła Stawowska | ||
1961.10.14-15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 mecz olimpijski | Bogumiła Stawowska | ||
1961.12.02-03 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: dwójki mieszane | Irena Bieniak i Eugeniusz Paul | ||
1961.10.14-15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbd-1 leżąc | Henryk Radoń | ||
1961.10.14-15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet wojskowy | Jerzy Gałka | ||
1960/1961 | Brąz | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1961.12.02-03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Akrobatyka sportowa: skok | Tadeusz Walec | ||
1961 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k): drużynowo | Kadra | ? | |
1961 | Puchar | Puchar PZKosz | Koszykówka (k): drużynowo | Kadra | ||
1961 | Puchar | Puchar PZPS | Siatkówka (k): drużynowo | Kadra | ||
1961/1962 | Złoto | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1961/1962 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Siatkówka (k): trójki siatkarskie | ?? | ||
1962 | Gold | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 trzy postawy | Bogumiła Stawowska | 60 LAT? | |
1962 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | TS Wisła | ||
1962 | Silver | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek i seniorów wszystkich klas | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1962 | Silver | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek i juniorek wszystkich klas | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1962 | Silver | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek wszystkich klas | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1962.07.22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1962 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1962 | Silver | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2a leżąc | Bogumiła Stawowska | 60 LAT? | |
1962 | Silver | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2b klęcząc | Bogumiła Stawowska | 60 LAT? | |
1961/1962 | Brąz | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ? | |
1961/1962 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1962.03.17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 54 kg | Teofil Kowalski | ||
1962.06.16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój? | Barbara Zeman | ||
1962.10.25 | Brąz | Mistrzostwa Świata | Siatkówka: drużynowo | Polska: Józefa Ledwig, Barbara Szpyt | ||
1962 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1962 | Brown | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2? | Bogumiła Stawowska | 60 LAT? | |
1963 | Gold | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2c stojąc | Helena Pasławska | 60 LAT? | |
1963 | Gold | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: drużynowo broń długa dowolna, 3 postawy | mężczyźni | 60 LAT? | |
1963 | Gold | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: drużynowo broń długa dowolna, 3 postawy | kobiety | 60 LAT? | |
1963.08.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1963.10.13 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Wiesław Langiewicz, Bohdan Likszo | ||
1962/1963 | Brąz | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1962/1963 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1963.07.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Władysław Kaim | ||
1963.07.18-08.02 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Brydż: drużynowo | Polska: Andrzej Wilkosz i Czesław Kuklewicz | ||
1963.08.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Sylwester Biela | ||
1963.11.02 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Siatkówka: drużynowo | Polska: Józefa Ledwig | ||
1963 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga ciężka | Piotr Ołoszczyński | ||
1963 | Brown | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 leżąc | Władysław Wagner | 60 LAT? | |
1963 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: rywalizacja klubowa | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1963/1964 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1963/1964 | Złoto | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1964.05.02-04 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój? | Elżbieta Borowska | ||
1964 | Gold | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek i juniorek wszystkich klas | TS Wisła | 60 LAT? | |
1964.zima? | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Ludwik Belczyk | 60 LAT? | |
1964.05.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój? | Wiesława Lech | ||
1964 | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Ludwik Belczyk | 60 LAT? Spartakiada | |
1964. | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Jerzy Kruża | wg sprawozdania 1966? nie był wówczas zawodnikiem Wisły? | |
1964.09.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: maraton | Benedykt Gugała | ||
1964 | Silver | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek i seniorów wszystkich klas | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1964.zima? | Brown | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Magdalena Rumian | 60 LAT? | |
1964 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1964.07.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Wiesław Fąfara | ||
1964.10 | Brąz | Igrzyska Olimpijskie | Siatkówka: drużynowo | Polska: Józefa Ledwig | ||
1964 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1964 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga ciężka | Piotr Ołoszczyński | ||
1964 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Adam Zimnielski, Andrzej Simon, Andrzej Wilkosz, Łukasz Lebioda, Zbigniew Furdzik, Czesław Kuklewicz | ||
1964 | Brown | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | 60 LAT? Spartakiada | |
1964 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k): Spartakiada | Kadra | 60 LAT? | |
1964 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: rywalizacja klubowa | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1964/1965 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1965.04.23-25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | ||
1965.06.12-13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Zbigniew Cadel | ||
1965.11.13-14 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1965 | Gold | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek i seniorów wszystkich klas | TS Wisła | 60 LAT? | |
1965 | Gold | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek i juniorek wszystkich klas | TS Wisła | 60 LAT? | |
1965 | Gold | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek wszystkich klas | TS Wisła | 60 LAT? | |
1964/1965 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1965.04.23-25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | ||
1965.04.23-25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Magdalena Rumian | ||
1965.lato | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Barbara Pankowska | 60 LAT? | |
1965. lato | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Barbara Pankowska | 60 LAT? | |
1965. lato | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | 60 LAT? | |
1965 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój? | Łucja Ochmańska | ||
1965.08.13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 110 m pp | Roman Muzyk | ||
1965.08.15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Zbigniew Wójcik | ||
1965.10.05-07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Jadwiga Smagur | ||
1965 | Silver | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek klasy mistrzowskiej | TS Wisła | 60 LAT? | |
1964/1965 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1965.04.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 67 kg | Kazimierz Loranc | ||
1965.04.23-25 | Brown | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Anna Kowalewska | 60 LAT? | |
1965.06 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Wiesław Langiewicz, Bohdan Likszo, Czesław Malec, Edward Grzywna | ||
1965.08.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: skok o tyczce | Andrzej Ptak | ||
1965.10.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 | Bogumiła Stawowska | ||
1965.11.13-14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1965.11.13-14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Wojciech Kluba | ||
1965.11.13-14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Tadeusz Kalina | ||
1965.11.13-14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: wszechkategoria | Edward Suchan | ||
1965 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Adam Zimnielski, Andrzej Wilkosz, Łukasz Lebioda, Zbigniew Furdzik, Ryszard Bojarski, Czesław Kuklewicz | ||
1965 | Brown | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-2 leżąc | Władysław Wagner | 60 LAT? | |
1965 | Brown | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: mecz olimpijski | Henryk Radoń | 60 LAT? | |
1965 | Brown | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks trzy postawy | Bogumiła Stawowska | 60 LAT? | |
1965 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: rywalizacja klubowa | TS Wisła | 60 LAT? | |
1965/1966 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1966.04.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | ||
1966.10.15-16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Wiesława Lech | ||
1966.10.15-16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Halina Daniec | ||
1966 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1966 | Silver | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: klubowe seniorek wszystkich klas | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1965/1966 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1965/1966 | Srebro | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1966.zima? | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | 60 LAT? | |
1966.05 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Judo: drużynowo | Polska: Czesław Łaksa | ||
1966.lato | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | 60 LAT? | |
1966.lato | Silver | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Kazimierz Sikora | 60 LAT? | |
1966.10.08-09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Bogumiła Stawowska | ||
1966.10.08-09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd-1 | Jerzy Gałka | ||
1966.10.08-09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-6 leżąc | Henryk Radoń | wg sprawozdania 1966? | |
1966.10.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Wiesława Lech | ||
1966.10.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Wiesława Lech | wg sprawozdania 1966? | |
1966.10.15-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Halina Daniec | wg sprawozdania 1966? | |
1966.12.08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | TS Wisła | ||
1966 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Tadeusz Kalina | ||
1966 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1965/1966 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1966.05.02-03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Wiesława Lech | ||
1966.05.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Władysław Kaim | ||
1966.lato | Brown | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Barbara Pankowska | 60 LAT? | |
1966.08.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Barbara Pankowska | ||
1966.10.15-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Łucja Ochmańska | ||
1966.10.15-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Łucja Ochmańska | ||
1966.10.15-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Barbara Zeman | ||
1966 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga piórkowa | Wojciech Podgórski | ||
1966 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ? | |
1966 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: rywalizacja klubowa | 2. TS Wisła | 60 LAT? | |
1966/1967 | Złoto | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1967.03.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Czesław Łaksa | ||
1967.03.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Edward Suchan | ||
1967.07.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Wiesława Lech | ||
1967.11.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Łucja Ochmańska, Barbara Nowak (gimnastyka), Halina Daniec, Wiesława Lech, Maria Kożuch | ||
1967 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1966/1967 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1966/1967 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1967.07.22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Łucja Ochmańska | ||
1967.07.26-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: drużynowo (k) standard | TS Wisła | ||
1967.11.07 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Siatkówka: drużynowo | Polska: Józefa Ledwig, Elżbieta Porzec-Nowak, Wanda Wiecha-Wanot | ||
1967 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Adam Zimnielski, Andrzej Wilkosz, Łukasz Lebioda, Zbigniew Furdzik, Aleksander Jezioro, Czesław Kuklewicz | ||
1967.10 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Bohdan Likszo, Czesław Malec | ||
1967.07.09 | Puchar | Puchar Polski | Piłka nożna | Kadra | ||
1967 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ? | |
1967/1968 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1967/1968 | Złoto | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1968.04.20-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Łucja Ochmańska | ||
1968.04.20-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Łucja Ochmańska | ||
1968.11.23-24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Wiesława Lech, Łucja Ochmańska, Barbara Zięba, Anna Karelus, Maria Kamińska | ||
1968 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Edward Suchan | ||
1968 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: team | Andrzej Wilkosz | ? | |
1968 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: mikst | Aleksander Jezioro | ||
1968 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: open | Aleksander Jezioro | ||
1968 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Aleksander Jezioro , Andrzej Wilkosz, Łukasz Lebioda, Zbigniew Furdzik, Włodzimierz Wala, Czesław Kuklewicz | ||
1968.04.20-21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Łucja Ochmańska | ||
1968.04.20-21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Halina Daniec | ||
1968.04.20-21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Halina Daniec | ||
1968.04.20-21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Wiesława Lech | ||
1968.08.03-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Bogumiła Stawowska | wg sprawozdania 1968? | |
1968.08.03-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-6 | Bogumiła Stawowska | ||
1968.08.03-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: drużynowo kbks-6 | TS Wisła | ||
1968 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Andrzej Cupiał | wg sprawozdania 1968? | |
1967/1968 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1968.03.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Bogumiła Stawowska | ||
1968.10 | Brąz | Igrzyska Olimpijskie | Siatkówka: drużynowo | Polska: Józefa Ledwig, Elżbieta Porzec-Nowak, Wanda Wiecha-Wanot | ||
1968 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Krystyna Pabiańczyk, Janina Wojtal, Barbara Nowak | ||
1968.04.20-21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Halina Daniec | ||
1968/1969 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1968/1969 | Złoto | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1969.03.28 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-6 | Helena Pasławska | ||
1969.04.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Wiesława Lech | ||
1969.04.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Halina Daniec | ||
1969.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Zbigniew Furdzik, Aleksander Jezioro, Łukasz Lebioda, Andrzej Simon, Włodzimierz Wala, Andrzej Wilkosz | ||
1969 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Edward Suchan | ||
1969 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: wszechkategoria | Edward Suchan | ||
1968/1969 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1969.03.30 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Jerzy Cupiał | ||
1969.03.30 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem dowolnym | Leonard Bielicz | wyjaśnić | |
1969.04.26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Barbara Zięba | ||
1969.04.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Wiesława Lech | ||
1969.04.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Barbara Zięba | ||
1969 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Barbara Zięba, Aleksandra Roskosz, Halina Daniec, Wiesława Lech, Anna Karelus | ||
1969 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Bogumiła Stawowska | ? | |
1969.03.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-6 | Bogumiła Stawowska | ||
1969.03.30 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Andrzej Kękuś | ||
1969.03.30 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1969.04.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Halina Daniec | ||
1969.04.27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Barbara Zięba | ||
1969.04.27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Barbara Zięba | ||
1969 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: pary | Aleksander Jezioro | ||
1969/1970 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1969/1970 | Złoto | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1970.02.13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: wiatrówka | Bogumiła Stawowska | ||
1970.04.25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Barbara Zięba | ||
1970.04.25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Halina Daniec | ||
1970.08.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1970 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | wg sprawozdania 1970? | |
1970 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem dowolnym | Leonard Bielicz | wg sprawozdania 1970? | |
1970.02.13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: wiatrówka | Henryk Radoń | ||
1970.04.26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Barbara Zięba | ||
1970.04.26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Barbara Zięba | ||
1970.04.26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Barbara Zięba | ||
1970.04.26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Barbara Zięba | ||
1970.10.19-31 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Brydż: drużynowo | Andrzej Wilkosz, Wit Klapper, Adam Zimnielski i Łukasz Lebioda | ||
1970 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: pary | Andrzej Wilkosz i Łukasz Lebioda | ||
1970.11.14 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Halina Daniec, Barbara Zięba, Wiesława Lech, Anna Karelus, Wanda Werbiłowicz | ||
1970 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | wg sprawozdania? | |
1969/1970 | Brąz | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1970 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | wg sprawozdania? | |
1970 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Leonard Bielicz | wg sprawozdania 1970? | |
1970.09.15-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Bogumiła Stawowska | ||
1970/1971 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1971 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 50 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1971 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1971 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1971.08.14 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1971.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Zbigniew Furdzik, Wit Klapper, Łukasz Lebioda, Włodzimierz Wala, Andrzej Wilkosz, Adam Zimnielski | ||
1971 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: pary | Łukasz Lebioda, Andrzej Wilkosz | ||
1971.11.20-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Halina Daniec, Barbara Zięba, Wanda Werbiłowicz, Aleksandra Roskosz, Anna Karelus | ||
1970/1971 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1970/1971 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1971.03.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1971.06.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: pchnięcie kulą | Janina Danilczuk | ||
1971.08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1971.08.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Halina Daniec | ||
1971.08.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Halina Daniec | ||
1971.08.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Halina Daniec | ||
1971.10.01 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Siatkówka: drużynowo | Polska: Józefa Ledwig, Elżbieta Porzec-Nowak , Krystyna Maculewicz | ||
1971.11.14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: wszechkategoria | Edward Suchan | ||
1971 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Bożena Trela | ? | |
1972.08.11-13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1972.08.11-13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1972.09 | Złoto | Igrzyska Olimpijskie | Piłka nożna: drużynowo | Polska: Kazimierz Kmiecik , Antoni Szymanowski | ||
1972.10.27-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Edward Suchan | ||
1971/1972 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1971/1972 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1972.06.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Wanda Werbiłowicz | ||
1972.08.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1972.10.27-29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1972.04.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga piórkowa | Franciszek Czaczyk | ||
1972.04.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: waga lekka | Kazimierz Pieniążek | ||
1972.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia obowiązkowe | Wanda Werbiłowicz | ||
1972.08.11-13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Zdzisław Łoboz | ||
1972.11.11-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Wanda Werbiłowicz, Mirosława De Ville, Ewa Hamulewicz, Elżbieta Bogunia, Barbara Zięba | ||
1973.03.16-18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 200 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1973.03.16-18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Piotr Dłucik | ||
1973.03.16-18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1973.03.16-18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1973.08.03-05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1973.08.03-05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1973.08.03-05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1973.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Wanda Werbiłowicz, Ewa Hamulewicz, Mirosława De Ville, Marta Surga, Mariola Ornat | ||
1972/1973 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1973.03.16-18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1973.03.16-18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1973.08.03-05 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1973.08.03-05 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1973.08.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: pchnięcie kulą | Janina Danilczuk | ||
1973.03.18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Wanda Werbiłowicz | ||
1973.08.03-05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Piotr Dłucik | ||
1973.08.03-05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem zmiennym | Piotr Dłucik | ||
1973.08.03-05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Zdzisław Łoboz | ||
1973.08.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m | Elżbieta Katolik | ||
1973.08.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Elżbieta Katolik | ||
1973 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Adam Zimnielski, Wit Klapper, Andrzej Wilkosz, Łukasz Lebioda, Włodzimierz Wala, Zbigniew Furdzik | ||
1973 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Brydż: drużynowo | Polska: Andrzej Wilkosz, Łukasz Lebioda | ||
1973/1974 | Złoto | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1974.02.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1974.03.09-10 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1974.03.17-19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1974.03.17-19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1974.03.17-19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1974.03.31 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka): bieg przełajowy | Zbigniew Pierzynka | w statystykach figuruje jako niestowarzyszony | |
1974.lato | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Piotr Chmielewski | ||
1974.lato | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1974.lato | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem zmiennym | Piotr Dłucik | ||
1974.09.06-08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Ewa Hamulewicz | ||
1974.09.06-08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Ewa Hamulewicz | brak w sprawozdaniu | |
1974 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Zbigniew Furdzik, Aleksander Jezioro, Łukasz Lebioda, Włodzimierz Wala, Andrzej Wilkosz, Adam Zimnielski | ||
1973/1974 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1974.07.21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: pchnięcie kulą | Janina Kalina | ||
1974.07.21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: rzaut dyskiem | Halina Barucha | ||
1974.09.06-08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Ewa Hamulewicz | ||
1974.03.17-19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1974.03.17-19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1974.03.17-19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem zmiennym | Piotr Dłucik | ||
1974.03.30 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Grzegorz Bohosiewicz | ||
1974.03.30 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 67 kg | Kazimierz Lewandowski | ||
1974.05.25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga piórkowa | Jerzy Wołoch | ||
1974.05.25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1974.lato | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1974.07.06 | Srebro | Mistrzostwa Świata | Piłka nożna: drużynowo | Polska: Kazimierz Kmiecik, Antoni Szymanowski, Zdzisław Kapka, Antoni Szymanowski, Marek Kusto, Adam Musiał | ||
1974.07.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 5 km | Zbigniew Pierzynka | ||
1974.09.06-08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Ewa Hamulewicz | ||
1974/1975 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1975.03.14-15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1975.03.14-15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1975.06.29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1975.06.29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: rzut dyskiem | Halina Barucha | ||
1975 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1975 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: kbks-5 | Polska: Danuta Marona | ? | |
1975 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Andrzej Takuśki | ? | |
1974/1975 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1975.03.14-15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem zmiennym | Piotr Dłucik | ||
1975.05.24-25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Marek Tabaszewski | ||
1975.06.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 m | Elżbieta Katolik | ||
1975.08.01-03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1975.08.01-03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1975.09.07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Ewa Hamulewicz | ||
1975.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Zbigniew Furdzik, Aleksander Jezioro, Wit Klapper, Łukasz Lebioda, Andrzej Wilkosz, Adam Zimnielski | ||
1975.03.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 51 kg | Walerian Dusik | ||
1975.05.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga piórkowa | Jerzy Wołoch | ||
1975.05.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Jerzy Syrnik | ||
1975.05.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Henryk Hałabuda | ||
1975.05.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga ciężka | Dariusz Nowakowski | ||
1975 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Judo: drużynowo | Polska: Dariusz Nowakowski | ||
1975.06.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: pchnięcie kulą | Janina Kalina | ||
1975.06.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 10 km | Zbigniew Pierzynka | ||
1975.08.01-03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Paweł Dyrek | ||
1975.08.01-03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem dowolnym | Renata Gurgul | ||
1975.09.07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Ewa Hamulewicz | ||
1975 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Ewa Hamulewicz, Mirosława De Ville, Marta Surga, Krystyna Kapik | | ||
1975/1976 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1975/1976 | Złoto | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1976.02.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1976.05.09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Małgorzata Sosin | ||
1976.06.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1976.10.16-17 20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1976.02.08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): pchnięcie kulą | Janina Kalina | ||
1975/1976 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1976.zima | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1976.zima | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Piotr Dłucik | ||
1976.05.09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Ewa Hamulewicz | ||
1976.lato | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1976 | Srebro | Igrzyska Olimpijskie | Piłka nożna | Polska: Kazimierz Kmiecik i Antoni Szymanowski | ||
1976 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Dorota Tyrawa | ? | |
1976.05.08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 71 kg | Kazimierz Lewandowski | ||
1976.05.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Ewa Hamulewicz | ||
1976.05.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Ewa Hamulewicz | ||
1976.05.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Ewa Hamulewicz | ||
1976.05.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Ewa Hamulewicz | wg sprawozdania? | |
1975/1976 | Brąz | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1976.10.16-17 20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Stanisław Liro | ||
1976/1977 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1977.02.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 400 m | Elżbieta Katolik | ||
1977.02.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 1500 m | Celina Sokołowska | ||
1977.04.03 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy | Zbigniew Pierzynka | ||
1977.07.29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 3000 | Celina Sokołowska | ||
1977.07.30 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 | Celina Sokołowska | ||
1977.07.30 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Elżbieta Katolik | ||
1977.11.19-20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1976/1977 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1976/1977 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1977.03.26-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Dłucik | ||
1977.04.03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy | Celina Sokołowska | ||
1977.07.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m | Elżbieta Katolik | ||
1977.07.31 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: rzut dyskiem | Janina Kosiba | ||
1977.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Zbigniew Furdzik, Aleksander Jezioro, Łukasz Lebioda, Andrzej Wilkosz, Adam Zimnielski, Włodzimierz Wala | ||
1977.11.19-20 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: wszechkategoria | Wojciech Dworczyński | ||
1977.02.27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): pchnięcie kulą | Janina Kalina | ||
1977.03.13 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1977.03.26-27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Małgorzata Sosin | ||
1977.03.27-04.03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 75 kg | Antoni Poniedziałek | ||
1977.07.31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: pchnięcie kulą | Janina Kalina | ||
1977.11.19-20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Stanisław Liro | ||
1977.11.19-20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga ciężka | Dariusz Nowakowski | ||
1977 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1977 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Dorota Tyrawa | ||
1977 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: psk | Alicja Salamońska | ||
1977/1978 | Złoto | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1978.02.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1978.02.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 1500 m | Celina Sokołowska | ||
1978.03.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy na 3000 m | Celina Sokołowska | ||
1978.04.02 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: półmaraton | Zbigniew Pierzynka | ||
1978.05.19-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1978.05.19-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: wszechkategoria | Wojciech Dworczyński | ||
1978.05.19-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: półciężka | Dariusz Nowakowski | ||
1978.06.17-30 | Złoto | Mistrzostwa Świata | Brydż: drużynowo | Polska: Andrzej Wilkosz | ||
1978.07.09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 3000 m | Celina Sokołowska | ||
1978.07.21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps 25 m | Dorota Tyrawa | ||
1978 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Małgorzata Sosin | ||
1978.07.09 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1978.02.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): pchnięcie kulą | Janina Kalina | ||
1978.03.12-19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Kazimierz Pieniążek | ||
1978.03.12-19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 71 kg | Kazimierz Lewandowski | ||
1978. zima | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Wiesław Bodzoń | sprawozdanie 78? | |
1978.05.19-21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: lekka | Andrzej Czermak | ||
1978.07.07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 10 km | Zbigniew Pierzynka | ||
1978.07.09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 m | Celina Sokołowska | ||
1978.07.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: karabinek standard | Teresa Szuba | ||
1978.07.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Polska: Dorota Tyrawa | ? | |
1978.10.21-22 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Judo: drużynowo | Polska: Wojciech Dworczyński, Stanisław Liro, Dariusz Nowakowski i Henryk Hałabuda | ||
1978 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Małgorzata Sosin | ||
1978 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Dorota Tyrawa | ? | |
1978.02.25 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo ppn 40 | Polska: Dorota Tyrawa | ||
1978.09.03 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo ps 30+30 | Polska: Dorota Tyrawa | ||
1978/1979 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ? | |
1979 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Dorota Tyrawa | ||
1979.02.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1979.03.18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy | Celina Sokołowska | ||
1979.03.24-25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1979.04.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: półmaraton | Zbigniew Pierzynka | ||
1979.05.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: maraton | Zbigniew Pierzynka | ||
1979.08.10 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 m | Celina Sokołowska | ||
1979.08.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 3000 m | Celina Sokołowska | ||
1979.08.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Elżbieta Katolik | wg sprawozdania 78 brak medalu: jest na 800 m ale srebrny | |
1979.03.24-25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: wszechkategoria | Wojciech Dworczyński | ||
1979.03.24-25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półśrednia | Henryk Hałabuda | ||
1979.03.24-25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: waga średnia | Stanisław Liro | ||
1979.06.13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Małgorzata Sosin, Dorota Kruczyńska, Małgorzata Bobińska, Iwona Podsiadło | ||
1979.07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps | Dorota Tyrawa | ||
1979.03.18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy | Zbigniew Pierzynka | ||
1979.03.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga kogucia | Józef Pustelnik | ||
1979.03.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Witold Chruściel | ||
1979.03.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga lekka | Andrzej Czermak | ||
1979.03.24-25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: waga ciężka | Dariusz Nowakowski | ||
1979.05.27 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1979/1980 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1980.01.17 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Dorota Tyrawa | ||
1980.02.17 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Elżbieta Katolik | ||
1980.04.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: maraton | Zbigniew Pierzynka | ||
1980.08.15-17 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: waga półciężka | Wojciech Dworczyński | ||
1980.08.15-17 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Dworczyński | ||
1980 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | Alicja Salamońska | ? | |
1980 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Grażyna Ciastoń | ? | |
1980.08.31 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m | Elżbieta Katolik | pp? | |
1980 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Halina Iwaniec, Grażyna Jaworska, Mariola Pawlak | ||
1980.03.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy | Zbigniew Pierzynka | ? | |
1980.08.15-17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Marek Tabaszewski | ||
1980.08.15-17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Henryk Hałabuda | ||
1980.08.31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m pp | Elżbieta Katolik | 400 m? | |
1980 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Małgorzata Sosin | wolne? | |
1980. | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy? | Dorota Tyrawa | ||
1979/1980 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Zbigniew Furdzik, Aleksander Jezioro, Wit Klapper, Andrzej Wilkosz, Adam Zimnielski, Włodzimierz Wala, Hubert Jaworowski | ||
1980/1981 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1981.02.07-09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 1500 m | Celina Sokołowska | ||
1981.04.05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg przełajowy | Celina Sokołowska | ||
1981.07 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Brydż: drużynowo | Polska: Aleksander Jezioro | ||
1980/1981 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1980/1981 | Srebro | I Liga | Piłka nożna | Kadra | ||
1981.04.11-12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Dworczyński | ||
1981.04.11-12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: +95 kg | Dariusz Nowakowski | ||
1981 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Halina Iwaniec, Marta Starowicz, Halina Kaluta, Elżbieta Biesiekierska, Lucyna Berniak, Mariola Pawlak | ||
1981.04.11-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Andrzej Czermak | ||
1981.04.11-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Wojciech Dworczyński | ||
1981.07.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Paweł Stachowicz | ||
1981.10.19-30 | Brąz | Mistrzostwa Świata | Brydż: drużynowo | Polska: Aleksander Jezioro | ||
1981.08.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 1500 m | Celina Sokołowska | ||
1981/1982 | Złoto | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1982.04.03-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Wojciech Dworczyński | ||
1981/1982 | Brąz | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1982.03.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem grzbietowym | Paweł Stachowicz | ? | |
1982.03.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem dowolnym | Paweł Stachowicz | ? | |
1982.05.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Aleksander Jezioro, Andrzej Wilkosz, Wit Klapper, Adam Zimnielski, Włodzimierz Wala, Andrzej Marczykiewicz | ||
1982.07.01 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: Psk 30+30 | Dorota Tyrawa | ||
1982.07.10 | Srebro | Mistrzostwa Świata | Piłka nożna: drużynowo | Polska: Andrzej Iwan, Jan Jałocha, Piotr Skrobowski | ||
1983.02.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Dworczyński | ||
1983.07 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1983.07 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1983.07 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet standardowy | Dorota Tyrawa | ||
1982/1983 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1983.03.20 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Boks: 71 kg | Edward Maj | ||
1983.02.05-06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Kazimierz Gonciarczyk | ||
1983.02.05-06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: +95 kg | Wojciech Dworczyński | ||
1983 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1983.07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: psk | Alina Paszkowska | ||
1983/1984 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1983/1984 | Złoto | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1984 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd | Jerzy Pietrzak | ||
1983/1984 | Srebro | I Liga | Koszykówka (m) | Kadra | ||
1984 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Piotr Bodzoń | ||
1984.05.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: maraton | Zbigniew Pierzynka | ||
1984.03.30-31 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Witold Chruściel | ||
1984 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Jerzy Pietrzak | ||
1984 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: pary | Andrzej Wilkosz | ||
1984 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem grzbietowym | Piotr Bodzoń | ||
1984 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Piotr Bodzoń | ||
1984.04.08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: półmaraton | Zbigniew Pierzynka | ||
1984.05.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 71 kg | Edward Maj | ||
1984.05.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 91 kg | Zenon Kruszyna | ||
1984.03.30-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 65 kg | Marek Rozpądek | ||
1984.03.30-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1984.03.30-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Dworczyński | ||
1984 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Dorota Tyrawa | ||
1984.05.26 | Puchar | Puchar Ligi | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1984/1985 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1985.09.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Dariusz Czernij | ||
1984/1985 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1985.05 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Antoni Pawlak | ||
1985 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd | Jerzy Pietrzak | ||
1985 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Jerzy Pietrzak | ||
1985 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: psk | Dorota Tyrawa | ||
1985.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Ireneusz Kiejda | ||
1985.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 65 kg | Marek Rozpądek | ||
1985.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Witold Chruściel | ||
1985.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Kazimierz Gonciarczyk | ||
1985.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1985 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Dorota Tyrawa | ||
1986 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd | Jerzy Pietrzak | ||
1986 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps | Dorota Tyrawa | ||
1986.03.22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Boks: 60 kg | Tomasz Winiarski | ||
1986.05.22-24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Ireneusz Kiejda | ||
1986 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps | Alicja Salamońska | ||
1986.05.22-24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Jan Żernowski | ||
1986.05.22-24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Kazimierz Gonciarczyk | ||
1986.05.22-24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Krzysztof Kaczmarczyk | ||
1986.05.22-24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1987.01.18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd 60 | Tadeusz Jurczyński | ||
1987 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Jerzy Pietrzak | ||
1987.05.24-25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Ireneusz Kiejda | ||
1987.05.24-25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Wojciech Gędzik | ||
1986/1987 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1987.08.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 400 m | Zbigniew Janus | ||
1987 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1987 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps | Dorota Kaczmarek | ||
1987.02.08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 400 m | Zbigniew Janus | ||
1987.08.23-27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 63,5 kg | Tomasz Winiarski | ||
1987/1988 | Złoto | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1988.02.21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 400 m | Zbigniew Janus | ||
1988.06.04-05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Ireneusz Kiejda | ||
1988 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: team | Dorota Furdzik | ||
1988 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps | Dorota Kaczmarek | ||
1988 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Dorota Kaczmarek | ||
1988 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1987/1988 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1988.06.04-05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1988 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1989.02.05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1989 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1989 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1989 | Złoto | Puchar Polski | Strzelectwo: ppn 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1989.09.03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1989.04.14-16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1989 | Srebro | Puchar Polski | Strzelectwo: ps | Dorota Kaczmarek | ||
1989.04.14-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 65 kg | Ireneusz Kiejda | ||
1989.04.14-16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1989 | Brąz | Puchar Polski | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak |
Lata 1990-
Data | Medal / Puchar | Ranga zawodów | Dyscyplina | Zawodnik | Uwagi | |
---|---|---|---|---|---|---|
1990.02.18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1990.02.18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 3000 m | Krzysztof Ożóg | ||
1990 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1990.03.03 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Jerzy Pietrzak | ||
1990 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Piotr Bizoń, Marek Blat, Hubert Jaworowski, Wit Klapper, Andrzej Marczykiewicz, Włodzimierz Wala, Andrzej Wilkosz | ||
1989/1990 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1990.02.18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 1500 m | Krzysztof Ożóg | ||
1990.05.25-27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1990.08.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1990 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps 30+30 | Dorota Kaczmarek | ||
1990.02.18 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1990.05.25-27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Krzysztof Sarad | ||
1990.07.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1990.08.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1990.11.25 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1991 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1991 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pdw | Jerzy Pietrzak | ||
1991 | Złoto | Mistrzostwa Polski (m) | Strzelectwo: ppn 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1991.04.05-07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1991.04.05-07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Grzegorz Lech | ||
1991.11.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1991 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1991 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Jerzy Pietrzak | ||
1991 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Andrzej Wilkosz, Włodzimierz Wala, Wit Klapper, Marek Blat, Hubert Jaworowski | ||
1990/1991 | Brąz | I Liga | Piłka nożna: open | Kadra | ||
1991.04.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1991.04.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1991.04.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: +95 kg | Piotr Weiss | ||
1991.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Magdalena Szostkowska | ||
1991.07.14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka: bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1991.07.28 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: pd 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1991 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: psp 30+30 | Dorota Kaczmarek | ||
1991 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: +81 kg | Krzysztof Rojek | tak w stat. klubowych; w stt. medialnych jako zawodnik Igloopolu | |
1992.02.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Lekkoatletyka (h): bieg na 800 m | Zbigniew Janus | ||
1992 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1992 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1992 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1992 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pdw | Jerzy Pietrzak | ||
1992 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Jerzy Pietrzak | ||
1991/1992 | Srebro | I Liga | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1992.04.10-12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Tomasz Wojdan | ||
1992.04.10-12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1992.04.10-12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Grzegorz Lech | ||
1992 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1992.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Anna Michaliszyn | ||
1992.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Magdalena Szostkowska | ||
1992.08 | Srebro | Igrzyska Olimpijskie | Piłka nożna | Polska: Marcin Jałocha | ||
1992 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps | Dorota Kaczmarek | ||
1992 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn | Małgorzata Malik | ||
1992.04.10-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1992.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Anna Michaliszyn | ||
1993.04.02-04 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1993.04.02-04 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1993.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Anna Michaliszyn | ||
1993.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Anna Michaliszyn | ||
1993.06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Anna Michaliszyn | ||
1993.08.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1993.lato? | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem zmiennym | Konrad Gałka | ||
1993.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1992/1993 | Srebro | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1993.04.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1993.zima? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1993.zima? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1993.04.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 78 kg | Sylwester Gaweł | ||
1993.04.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Piotr Weiss | ||
1993.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Anna Michaliszyn | ||
1993.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Magdalena Szostkowska | ||
1993.08 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Jerzy Pietrzak | ||
1993.08.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1993.08.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1993 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Andrzej Wilkosz, Włodzimierz Wala, Wit Klapper, Marek Blat, Hubert Jaworowski | ||
1993.04.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Tomasz Wojdan | ||
1993.04.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Grzegorz Lech | ||
1993.04.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Gędzik | ||
1993.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Anna Michaliszyn | ||
1993 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Brydż: drużynowo | Andrzej Wilkosz, Włodzimierz Wala, Wit Klapper, Marek Blat, Hubert Jaworowski | ||
1994.03.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 100 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1994.03.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1994.03.05-06 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 400 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1994.lato | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1994.lato | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1994.04.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Anna Michaliszyn | ||
1994.04.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Anna Michaliszyn | ||
1994.04.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Kaliszewska | ||
1994.04.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Anna Woźniak | ||
1994.04.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Anna Woźniak | ||
1994.06.10-12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Grzegorz Lech | ||
1994.06.10-12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1994.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1994.03.03-06 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: drużynowo | Polska: Jerzy Pietrzak | wyjaśnić | |
1994.04.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Katarzyna Kaliszewska | ||
1994.03.03-06 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: pd 60 | Polska: Jerzy Pietrzak | ||
1994.04.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Kaliszewska | ||
1994.04.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Anna Woźniak | ||
1994.04.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Anna Woźniak | ||
1994.06.10-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Andrzej Pęcikiewicz | ||
1994.06.10-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1994.06.10-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Gędzik | ||
1994 | Brąz | Mistrzostwa Europy | Judo: drużynowo | Polska: Krzysztof Wojdan | ||
1995.03.16-19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1995.03.16-19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1995.06.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Anna Michaliszyn | ||
1995.06.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Anna Michaliszyn | ||
1995.06.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Anna Woźniak | ||
1995.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1995.07.26-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1995.07.26-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1995.03.16-19 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie (z): 1500 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1995.06.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1995.06.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Grzegorz Lech | ||
1995.06.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 65 kg | Tomasz Wojdan | ||
1995.06.02-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Wojciech Gędzik | ||
1995.06.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Anna Michaliszyn | ||
1995.06.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Katarzyna Kaliszewska | ||
1995.08.17-27 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1994/1995 | Brąz | I Liga | Siatkówka (k) | Kadra | ||
1995.06.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 71 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1995.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Anna Michaliszyn | ||
1995.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Anna Woźniak | ||
1995.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Anna Woźniak | ||
1995.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Katarzyna Kaliszewska | ||
1995.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Kaliszewska | ||
1995.07.26-29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | 08.02-05? | |
1995.07.26-29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1995 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps 30+30 | Dorota Kaczmarek | ||
1996.zima | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1996.zima | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1996.zima | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1996.04.20-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Anna Michaliszyn | ||
1996.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1996.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | ||
1996.10.11-13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1996.10.11-13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Sylwester Gaweł | ||
1996.12.08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1996 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pdw 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1996.04.20-21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Katarzyna Kaliszewska | ||
1996.08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 1500 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1996.08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1996.08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem motylkowym | Konrad Gałka | 200 m? | |
1996.10.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 66 kg | Robert Zaczkiewicz | ||
1996.10.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Artur Bodziacki | ||
1996.10.11-13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Artur Bodziacki | ||
1996 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ppn 60 | Jerzy Pietrzak | ||
1996.04.20-21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Katarzyna Kaliszewska | ||
1996.04.20-21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Kaliszewska | ||
1996.08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem dowolnym | Konrad Gałka | ||
1996.08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1996.10.11-13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 86 kg | Sylwester Gaweł | ||
1996.10.11-13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 95 kg | Wojciech Gędzik | ||
1996 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: ps 30+30 | Dorota Kaczmarek | ||
1996.11.14 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: Puchar PZG | Katarzyna Kaliszewska | ||
1997.06.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Monika Łężniak | ||
1997.03.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1997.05.30-06.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: open | Artur Bodziacki | ||
1997.10.26? | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1997.03.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem zmiennym | Filip Wroński | ||
1997.03.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 400 m stylem zmiennym | Filip Wroński | ||
1997.05.30-06.01 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 65 kg | Robert Zaczkiewicz | ||
1997.06.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Monika Łężniak | ||
1997.06.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Łężniak | ||
1997.11.16 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Kaliszewska, Monika Łężniak, Joanna Baczyńska | ||
1998 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Łężniak | ||
1998 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła | ||
1998 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Monika Łężniak | ||
1997/1998 | Brąz | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1997/1998 | Brąz | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
1998.05.29-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bogdan Przystasz | ||
1998.05.29-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 73 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1998.05.29-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 75 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1998.05.29-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Sylwester Gaweł | ||
1998.05.29-31 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: +100 kg | Wojciech Gędzik | ||
1998.08.09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem motylkowym | Filip Wroński | ||
1998 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Monika Łężniak | ||
1998 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Joanna Baczyńska i Katarzyna Bętkowska | ||
1998/1999 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
1999.03.21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1999.04.16-1 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 73 kg | Krzysztof Wojdan | ||
1999 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Koszykówka: drużynowo | Polska: Krystyna Szymańska-Lara, Patrycja Czepiec, Ilona Mądra | ||
1998/1999 | Srebro | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
1999.03.21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1999.04.16-1 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 66 kg | Robert Zaczkiewicz | ? | |
1999.04.16-1 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 100 kg | Artur Bodziacki | ||
1999.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
1999.11.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Łężniak, Joanna Baczyńska, Katarzyna Bętkowska | ||
1999.03.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1999.04.16-1 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 75 kg | Krzysztof Wojdan | ? | |
1999.04.16-1 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 75 kg | Robert Zaczkiewicz | ||
1999.04.16-1 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Sylwester Gaweł | ||
1999.04.16-1 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: +75 kg | Artur Bodziacki | ||
2000.03.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
2000.06.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
2000.07.07-09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Jerzy Pietrzak | ||
2000.11.25 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Łężniak i Katarzyna Bętkowska | ||
2000.12.01 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1999/2000 | Srebro | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2000.03.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
2000.06.03-04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 66 kg | Robert Zaczkiewicz | ||
2000.11.25 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Joanna Baczyńska i Ewelina Bróg | ||
2000.12.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
1999/2000 | Brąz | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2000.03.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 50 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
2000.06.11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 100 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
2000.07.07-09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet dowolny | Jerzy Pietrzak | ||
2000.07.07-09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | Dorota Kaczmarek | ||
2000/2001 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2001 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Joanna Baczyńska, Ewelina Bróg, Katarzyna Dudek | ||
2001 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Łężniak | ||
2001.05.27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Pływanie: 200 m stylem klasycznym | Filip Wroński | ||
2001.10.12-15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 66 kg | Robert Zaczkiewicz | ? | |
2001.06.03 | Puchar | Puchar Ligi | Piłka nożna | Kadra | ||
2001.07.15 | Puchar | Superpuchar | Piłka nożna | Kadra | ||
2002.06.13 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | Dorota Kaczmarek | ||
2001/2002 | Srebro | Grupa Mistrzowska | Piłka nożna | Kadra | ||
2002.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Dudek | ||
2002.11.13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Dudek, Ewelina Bróg, Katarzyna Woźnicka | ||
2002.06.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Bartłomiej Nogieć | ||
2002.10.10-12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Artur Kłys | ||
2002.05.10 | Puchar | Puchar Polski | Piłka nożna | Kadra | ||
2002/2003 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2003.10.16-18 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Artur Kłys | ||
2003 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | Dorota Kaczmarek | ||
2003.11.16 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Dudek, Marta Tajduś, Katarzyna Woźnicka | ||
2003.05.14 | Puchar | Puchar Polski | Piłka nożna | Kadra | ||
2003/2004 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2004.11.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Dudek, Marta Tajduś, Katarzyna Woźnicka | ||
2004 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: pary | Andrzej Wilkosz | ||
2004.10.23-24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 66 kg | Artur Kłys | ||
2004.11.23 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Dudek, Marta Tajduś, Katarzyna Woźnicka, Monika Frandofert, Marta Kolarczyk | ||
2004/2005 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2005.10.29-30 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 66 kg | Artur Kłys | ||
2004/2005 | Srebro | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2005.05.15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Marta Tajduś | ||
2005.11.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Anna Turczyńska, Marta Tajduś, Paula Koza | ||
2005.05.14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Marta Tajduś | ||
2005.06.03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Bartłomiej Nogieć | ||
2005.09.29 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Bartłomiej Nogieć | ||
2005.09.29 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet dowolny | Bartłomiej Nogieć | ||
2005 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: drużynowo | Anna Turczyńska, Marta Tajduś, Paula Koza | ||
2005/2006 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2006.06.09-11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Krzysztof Węglarz | ||
2005/2006 | Srebro | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2006.06.03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Monika Frandofert | ||
2006.06.04 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Monika Frandofert | ||
2006.06.09-11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 100 kg | Paweł Pytliński | ||
2006.06.18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Bartłomiej Nogieć | ||
2006.11.20 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Frandofert, Anna Turczyńska, Paula Koza, Kinga Rojek | ||
2006.06.04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Monika Frandofert | ||
2006.06.04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Frandofert | ||
2006 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2006.10 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | 1. Bartłomiej Nogieć | ||
2006.10 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet dowolny | 2. Bartłomiej Nogieć | ||
2006/2007 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2007.06.03 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Monika Frandofert | ||
2007.06.01-03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Krzysztof Węglarz | ||
2007.06.03 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Frandofert | ||
2007 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | TS Wisła| | ||
2007.02.17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2007.06.01-03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Piotr Zbyszewski | ||
2007.06.02 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Monika Frandofert | ||
2007.06.03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Monika Frandofert | ||
2007.06.03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skoki | Katarzyna Jurkowska | ||
2007.06.03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Jurkowska | ||
2007.06.03 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Marta Tajduś | ||
2007.03.03-04 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: wielobój | 3. Katarzyna Jurkowska | ||
2007/2008 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2007/2008 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2008.06.15 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Gabriela Janik | ||
2008.11.19 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Frandofert, Katarzyna Jurkowska, Olga Grymek, Anna Libera | ||
2008.06.14 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Gabriela Janik | ||
2008.06.15 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Gabriela Janik | ||
2008.06.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2008.06.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Gabriela Janik | ||
2008.06.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Frandofert | ||
2008.06.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Monika Frandofert | ||
2007.09.19-21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Antoni Maciołowski | ||
2008.09.27 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet dowolny | 2. Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2008.10.11 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: wielobój | 1. Monika Frandofert | ||
2008.10.11 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: wielobój | 3. Katarzyna Jurkowska | ||
2008/2009 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2009.06.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: drużynowo | Beata Bartków-Kwiatkowska, Karolina Bujakowska, Dominika Mędrala | ||
2009.11.20-21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Frandofert, Katarzyna Jurkowska, Anna Libera i Gabriela Janik | ||
2009.06.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2009.06.13 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Monika Frandofert | ||
2009.06.14 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Monika Frandofert | ||
2009.06.14 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Katarzyna Jurkowska | ||
2009.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | TS Wisła| | ||
2008/2009 | Brąz | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2009.06.13 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Katarzyna Jurkowska | ||
2009.06.14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Jurkowska | ||
2009.06.14 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Monika Frandofert | ||
2009.10.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 100 kg | Paweł Pytliński | ||
2009.10.02-04 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 100 kg | Rafał Filek | ||
2009 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2009 | Puchar | SuperPuchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2009.09.11 | Puchar | Puchar Polski | Judo: 73 kg | 2. Robert Zaczkiewicz | ||
2009.09.11 | Puchar | Puchar Polski | Judo: 100 kg | 3. Rafał Filek | ||
2009.10.17-18 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 66 kg | 2. Artur Kłys | ||
2009.10.17-18 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 100 kg | 2. Paweł Pytliński | ||
2009.10.17-18 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 63 kg | 3. Barbara Mirus | ||
2009.10.17-18 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 60 kg | 3. Bartłomiej Garbacik | ||
2009.10.17-18 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 100 kg | 3. Rafał Filek | ||
2010.05.29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Gabriela Janik | ||
2010.06.12 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 300 m F/TR | Rafał Walczowski | ||
2010.09.24-26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Krzysztof Węglarz | ||
2010.09.24-26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 70 kg | Katarzyna Kłys | ||
2010.12.05 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Gabriela Janik, Katarzyna Jurkowska, Olga Grymek i Anna Libera | ||
2009/2010 | Srebro | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2010.04.22-25 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Judo: drużynowo | Polska: Katarzyna Kłys | ||
2010.05.28 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Gabriela Janik | ||
2010.05.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2010.05.29 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Jurkowska | ||
2010.06.06 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Brydż: pary open | Piotr Stopa | ||
2010.06.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 300 m Open | Witold Rutkowski (strzelectwo) | ||
2010.09.24-26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 63 kg | Barbara Mirus | ||
2010.05.28 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Katarzyna Jurkowska | ||
2010.05.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Gabriela Janik | ||
2010.05.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Gabriela Janik | ||
2010.05.29 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Monika Frandofert | ||
2010.06.17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2010.06.17 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2010.06.18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy drużynowo | Beata Bartków-Kwiatkowska, Karolina Bujakowska, Dominika Mędrala | ||
2010.09.24-26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 57 kg | Izabela Mirus | ||
2010.09.24-26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 63 kg | Paulina Węglarz | ||
2010 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: dryżynowo | TS Wisła | ||
2010.09.10 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | 2. Karolina Bujakowska | ||
2010.11.06 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 70 kg | 1. Katarzyna Kłys | ||
2010.11.06 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 57 kg | 2. Izabela Mirus | ||
2010.11.06 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 63 kg | 3. Barbara Mirus | ||
2010.11.06 | Puchar | SuperPuchar Polski | Judo: 100 kg | 3. Rafał Filek | ||
2010/2011 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2010/2011 | Złoto | Ekstraklasa | Piłka nożna | Kadra | ||
2011.01.14 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2011.03.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Monika Frandofert | ||
2011.03.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Gabriela Janik | ||
2011.03.27 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Gabriela Janik | ||
2011.06.11 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 500 jardów | Witold Rutkowski (strzelectwo) | ||
2011.10.21-23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 70 kg | Katarzyna Kłys | ||
2011.11.26 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Frandofert, Gabriela Janik i Katarzyna Jurkowska | ||
2010/2011 | Srebro | Ekstraklasa | Futsal | Wisła Krakbet| | ||
2011.03.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2011.03.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Frandofert | ||
2011.03.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Monika Frandofert | ||
2011.03.27 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Monika Frandofert | ||
2011.01.14 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet pneumatyczny drużynowo | Beata Bartków-Kwiatkowska, Elżbieta Szwed, Karolina Bujakowska | ||
2011.06.11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 300 m F/TR | Rafał Walczowski | ||
2011.07.02 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2011.02.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 57 kg | Patrycja Nalepa | ||
2011.03.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Gabriela Janik | ||
2011.03.27 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Gabriela Janik | ||
2011.10.21-23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 63 kg | Barbara Mirus | ||
2011.05.22 | Puchar | Puchar Polski | Futsal | Wisła Krakbet| | ||
2011.09.11 | Puchar | SuperPuchar Polski | Futsal | Wisła Krakbet| | ||
2011/2012 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2012.07.05-07 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skoki | Weronika Woźniak | ||
2012.11.17 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Monika Frandofert, Gabriela Janik, Aleksandra Biskup, Karolina Czyż | ||
2012.04.27 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Judo: 70 kg | Katarzyna Kłys | ||
2011/2012 | Srebro | Ekstraklasa | Futsal | Kadra | ||
2012.07.05-07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Monika Frandofert | ||
2012.07.05-07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Monika Frandofert | ||
2012.07.05-07 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Monika Frandofert | ||
2012.10.19 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 100 kg | Krzysztof Węglarz | ||
2012.07.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Weronika Woźniak | ||
2012.07.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Monika Frandofert | ||
2012.07.05-07 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Weronika Woźniak | ||
2012.10.20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 63 kg | Barbara Mirus | ||
2012.11.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | Bartłomiej Garbacik, Sebastian Cieślik, Dawid Tondera, Paweł Badocha, Filip Łątka, Rafał Filek, Oskar Romaniuk, Mikołaj Szostak, Kajetan Pintal | ||
2012.03.04 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2012.09.25 | Puchar | Puchar Polski | Strzelectwo: pistolet sportowy | 1. Beata Bartków-Kwiatkowska | ||
2012.11.17 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: ind. | 1. Monika Frandofert | ||
2012.11.17 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: ind. | 2. Katarzyna Jurkowska | ||
2012/2013 | Złoto | Ekstraklasa | Futsal | Kadra | ||
2013.06.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Gabriela Janik | ||
2013.11.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Gabriela Janik, Katarzyna Jurkowska, Weronika Woźniak i Aleksandra Biskup | ||
2013.10.04 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 90 kg | Krzysztof Węglarz | ||
2013.10.20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Brydż: ind. | Piotr Stopa | ||
2013.06.22 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Gabriela Janik | ||
2012/2013 | Srebro | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2013.06.22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Gabriela Janik | ||
2013.03.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 64 kg | Szymon Domoń | ||
2013.06.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Gabriela Janik | ||
2013.10.05 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 60 kg | Bartłomiej Garbacik | ||
2013.11.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: drużynowo | Filip Stępak, Sebastian Cieślik, Dawid Tondera, Aleksander Wrona, Filip Łątka,
Michał Leśniak, Krzysztof Węglarz, Kajetan Pintal, Mikołaj Szostak | ||
2013.11.16 | Puchar | Puchar PZG | Gimnastyka: ind. | 1. Gabriela Janik | ||
2014.03.16 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Kickboxing: +91 kg | Tomasz Sarara | ||
2013/2014 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2014.05.31-06.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Katarzyna Jurkowska | ||
2014.05.31-06.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2014.03.15 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 75 kg | Mateusz Rzadkosz | ||
2014.05.31-06.01 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Jurkowska | ||
2014.05.31-06.01 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Katarzyna Jurkowska | ||
2013/2014 | Brąz | Ekstraklasa | Futsal | Kadra | ||
2014.03.08 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2014.05.18 | Puchar | Puchar Polski | Futsal | Kadra | ||
2014.09.07 | Puchar | Superpuchar Polski | Futsal | Kadra | ||
2015.04.25 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2014/2015 | Złoto | Ekstraklasa | Futsal | Kadra | ||
2015.10.03 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Jurkowska, Sonia Biskup, Maria Bieda, Olga Grymek | ||
2015.05.23 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Katarzyna Jurkowska | ||
2015.05.24 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2015.04.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Szachy | Maciej Klekowski | ||
2015.05.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Klara Kopeć | ||
2015.05.24 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Jurkowska | ||
2015.05.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Katarzyna Jurkowska | ||
2015.01.25 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2015.05.10 | Puchar | Puchar Polski | Futsal | Kadra | ||
2015.03.07 | Puchar | Puchar Polski 3. miejsce | Judo | Małgorzata Tracz | ||
2015/2016 | Złoto | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2016.04.30 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Katarzyna Jurkowska | ||
2016.05.01 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2016.05.01 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: ćwiczenia wolne | Katarzyna Jurkowska | ||
2016.05.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Katarzyna Jurkowska | ||
2016.06.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: Klasa Open 800m | Marcin Kowalski | ||
2016.06.12 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Szachy | Drużynowe w szachach błyskawicznych | ||
2016.05.01 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Katarzyna Jurkowska | ||
2016.10.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 81 kg | Aleksander Wrona | ||
2016.11.19 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Klara Kopeć, Sonia Biskup, Wanda Drelicharz, Jadwiga Onuszko | ||
2016.12.18 | Puchar | Puchar Polski 1. miejsce | Szermierka: szpada | Aleksandra Zamachowska | ||
2016.12.18 | Puchar | Puchar Polski 3. miejsce | Szermierka: szpada | Renata Knapik-Miazga | ||
2016.06.19 | Puchar | Puchar Polski 3. miejsce | Judo | Danuta Majcher | ||
2017.05.21 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Szermierka: szpada | Aleksandra Zamachowska | ||
2017.06.10 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA SNIPEROPEN KLASYFIKACJA GENERALNA | Rafał Walczowski | ||
2016/2017 | Srebro | Ekstraklasa | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2017.03.31 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Boks: 48 kg | Jarosław Iwanow | ||
2017.05.26 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2017.06.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA SNIPEROPEN dystans 300 m | Rafał Walczowski | ||
2017.06.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA SNIPEROPEN dystans 600 m | Rafał Walczowski | ||
2017.06.10 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA OPEN dystans 1000 yd | Rafał Walczowski | ||
2017.11.18 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Jurkowska, Klara Kopeć, Jadwiga Onuszko, Zofia Tokarek | ||
2017.05.21 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Szermierka: szpada | Drużynowe w szermierce: Aleksandra Zamachowska, Renata Knapik-Miazga, Magdalena Kruk, Natalia Krzemińska | ||
2017.05.26 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Klara Kopeć | ||
2017.06.10 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA SNIPEROPEN dystans 1000 yd | Rafał Walczowski | ||
2017.07.19 | Brąz | Mistrzostwa Świata | Szermierka: szpada | Drużynowe w szermierce: Renata Knapik-Miazga | ||
2017.09.23 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 48 kg | Danuta Majcher | ||
2017.01.29 | Puchar | Puchar Polski | Koszykówka (k) | Kadra | ||
2018.04.28 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: 56 kg | Jarosław Iwanow | ||
2018.06.09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA MAGNUM dystans 300 m | Włodzimierz Smyk | ||
2018.06.09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA MAGNUM dystans 600 m | Włodzimierz Smyk | ||
2018.07.01 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Katarzyna Jurkowska | ||
2018.09.01 | Złoto | Mistrzostwa Polski | ? | Szymon Polaszczyk | ||
2018.05.19 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Szermierka: szpada | Aleksandra Zamachowska | ||
2018.06.21 | Srebro | Mistrzostwa Europy | Szermierka: szpada | Drużynowo w szermierce: Aleksandra Zamachowska , Renata Knapik-Miazga | ||
2018.07.01 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Katarzyna Jurkowska | ||
2018.06.09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA MAGNUM KLASYFIKACJA GENERALNA | Włodzimierz Smyk | ||
2018.06.09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: KLASA SNIPEROPEN dystans 1000 yd | Rafał Walczowski | ||
2018.06.24 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: Skeet 125 | Marcin Zawiślan | ||
2018.10.06 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Judo: 48 kg | Danuta Majcher | ||
2018.11.18 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Katarzyna Jurkowska, Zofia Tokarek | ||
2018.02.24 | Puchar | Puchar Polski 1. miejsce | Renata Knapik-Miazga | |||
2018.09.30 | Puchar | Puchar Polski 2. miejsce | Strzelectwo: Skeet 125 | Rafał Szczotka | ||
2019.04.28 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Kickboxing: K1 Rules 54 kg | Tomasz Wojtak | ||
2019.06.07-09 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 1000 yd Kcz 10 strzałów SNIPEROPEN | Rafał Walczowski | ||
2019.11.24-29 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: 57 kg | Jarosław Iwanow | ||
2019.04.12 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Szachy błyskawiczne | Maciej Klekowski | ||
2019.09.20-21 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Judo: 48 kg | Danuta Majcher | ||
2019.09.22 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: Karabin dowolny 3x20 | Piotr Grubka | Open | |
2019.06.07-09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 300 m Kcz 10 strzalow klasa FTR | Marcin Kowalski | ||
2019.09.20-21 | Brąz|Mistrzostwa Polski | Judo: 48 kg | Ewelina Limanówka | |||
2019.09.22 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: Ppn 40: drużynowo | Szymon Polaszczyk, Rafał Sumara, Piotr Zygmunt | Open | |
2019.11.09 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: drużynowo | Kaja Skalska, Zofia Tokarek | ||
2019.01.14-18 | Puchar | Puchar Polski 1. miejsce | Boks: 56 kg | Jarosław Iwanow | ||
2019.01.14-18 | Puchar | Puchar Polski 2. miejsce | Boks: 64 kg | Mateusz Basza | ||
2019.02.02 | Puchar | Puchar Polski 2. miejsce | Judo: 48 kg | Danuta Majcher | ||
2019.09.22 | Puchar | Puchar Polski 2. miejsce | Kickboxing: low-kick 71 kg | Filip Szostak | ||
2019.02.02 | Puchar | Puchar Polski 3. miejsce | Judo: 60 kg | Paweł Tylek | ||
2019.10.27 | Puchar | Puchar Polski 2. miejsce | Strzelectwo: Skeet 125 | Marcin Zawiślan | ||
2020.09.04-06 | Złoto | Mistrzostwa Europy | Strzelectwo: KLASA Semi Auto OPEN drużynowo | Rafał Walczowski | ||
2020.10.04 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Judo: 48 kg | Danuta Majcher | ||
2020.11.07-08 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: równoważnia | Kaja Skalska | ||
2020.11.15-20 | Złoto | Mistrzostwa Polski | Boks: 57 kg | Jarosław Iwanow | ||
2020.10.09-11 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Kickboxing: K1 54 kg | Tomasz Wojtak | ||
2020.11.07-08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: wielobój | Kaja Skalska | ||
2020.11.07-08 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: skok | Kaja Skalska | ||
2020.11.30 | Srebro | Mistrzostwa Polski | Amp Futbol | Wisła Kraków Amp Futbol | ||
2020.09.18-20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Kickboxing: K1 low-kick 67 kg | Filip Szostak | ||
2020.09.18-20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Kickboxing: K1 low-kick 54 kg | Tomasz Wojtak | ||
2020.10.09-11 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Strzelectwo: 50m kd 3x20 | Piotr Grubka | ||
2020.11.07-08 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Gimnastyka: poręcze | Kaja Skalska | ||
2020.11.15-20 | Brąz | Mistrzostwa Polski | Boks: 51 kg | Marta Mulewska | ||
2020.01.18 | Puchar | Puchar Polski 2. miejsce | Judo: 48 kg | Danuta Majcher | ||
2020.01.18 | Puchar | Puchar Polski 3. miejsce | Judo: 73 kg | Bartosz Karaś | ||
2020.03.07 | Puchar | Puchar Polski 3. miejsce | Gimnastyka: wielobój | Kaja Skalska | ||
2020.12.13 | Puchar | Puchar Polski 1. miejsce | Blind Football | Wisła Kraków Blind Football |
Uwagi
Nie uwzględniono medali J. Twardokensa jako, że w statystykach reprezentował wówczas Gwardię Kraków i Budowlanych Kraków (lata 1953-1955) Medal srebrny Wasiuczyńskiego na torze? – nie uwzględniony.
Sprawozdanie 1968 podaje w gimnastyce inny medale dla zawodniczek… Brak złota Ochmańskiej w wolnych i układzie obowiązkowym. Jest srebro w wieloboju a nie układzie dowolnym. Jest srebro Lech na równoważni. 3. miejsce Daniec w wieloboju, a nie układzie dowolnym i brak pozostałych miejsc medalowych naszych gimnastyczek (3. miejsca). Poprawiliśmy tabele wg sprawozdania, które jednak (prawdopodobnie) nie obejmuje trzecich miejsc…
Sprawozdanie 1970 – W sekcji pływackiej wśród medalistów brak Bielicza, ale pojawia się jako mistrz Polski w końcowym podsumowaniu – podobnie w wypadku Dyrka – wstawialiśmy te medale.
Sprawozdanie 1973 – poprawiliśmy w tabeli wyniki pływaków – nie zgadzają się z doniesieniami prasowymi.
Sprawozdanie 1974 – brak medalu Hamulewicz złotego w skoku. Pierzynce dano medal brązowy w MP na 1o km, ale nie znajduje to potwierdzenia w ogólnych statystykach – więc tego nie zamieszczamy.
Sprawozdania 1978: E. Katolik na 800 m srebro – mamy wpisane złoto na 400 m pp. . Sprawozdanie 1990 daje medale w gimnastyce ale juniorkom. Więc usunęliśmy ze statystyk…
Sprawozdanie 1993 – nie wpisaliśmy medalu K. Rojka w boksie (złoty) – w statystykach MP jest identyfikowany jako zawodnik Victorii Jaworzno.
Sprawozdanie 1995 – nie zgadzają się medale pływaków w ogólnej klasyfikacji i potem w szczegółowej poszczególnych sekcji (wstawiliśmy do tabel te ogólne)? Niewykluczone, że jest tu pomyłka i medale szczegółowe odnoszą się do następnego swezonu??
2015 i 2016 - nie uwzględniono medali Szymona Polaszczyka w strzelectwie z MP open we Wrocławiu.