Wyniki Sportowe 1978
Z Historia Wisły
Mistrzostwa Polski i Okręgu Krakowskiego
1.Indywidualne Mistrzostwa Polski
- Seniorki : 2 medale indywidualnie
Małgorzata Sosin - srebrny medal (wielobój), brązowy medal (równoważnia), IV miejsce (ćwiczenia wolne, skok), VI miejsce (poręcze)
- Juniorki kl I : 1 medal indywidualnie
Stanisława Słowińska - srebrny medal (skok), VI miejsce (ćwiczenia wolne)
Małgorzata Cyrońska - V miejsce (równoważnia)
- Juniorki kl II
Katarzyna Szafraniec - VIII miejsce
2.Indywidualne Mistrzostwa Okręgu
- Seniorki:
Małgorzata Sosin - I miejsce (wielobój, skok, poręcze, równoważnia, ćwiczenia wolne)
Dorota Kruczyńska - II miejsce (wielobój, skok, poręcze, równoważnia, ćwiczenia wolne)
- Juniorki kl I:
Stanisława Słowińska - I miejsce (wielobój, poręcze, równoważnia)
Małgorzata Bobińska - II miejsce (wielobój), I miejsce (ćwiczenia wolne)
- Juniorki kl II:
Katarzyna Szafraniec - I miejsce (wielobój, poręcze, równoważnia, ćwiczenia wolne), III miejsce (skok)
Renata Kozioł - III miejsce (wielobój), I miejsce (skok)
Barbara Dziób - II miejsce (skok)
- Juniorki kl III:
Magdalena Woźniak - I miejsce (wielobój, skok, poręcze)
Barbara Cyrońska - II miejsce (wielobój), I miejsce (ćwiczenia wolne)
Ewa Żmigrodzka - III miejsce (wielobój), II miejsce (równoważnia)
Beata Gawrońska - I miejsce (równoważnia)
Małgorzata Krajkowska - II miejsce (skok)
- Młodziczki:
Halina Zalas - II miejsce (wielobój), I miejsce (poręcze)
Anna Pieczora - III miejsce (wielobój), I miejsce (ćwiczenia wolne)
Ewa Sekunda - I miejsce (skok, równoważnia)
Edyta Kwarciak - II miejsce (ćwiczenia wolne)
Urszula Twaróg - III miejsce (ćwiczenia wolne)
3.Drużynowe Mistrzostwa Polski
- Seniorki (klasa Mistrzowska) - IV miejsce
(Małgorzata Sosin, Dorota Kruczyńska, Małgorzata Bobińska, Iwona Podsiadło, Grażyna Majewska)
- Juniorki (klasa I) - srebrny medal
(Stanisława Słowińska, Beata Obratańska, Marzena Obratańska, Katarzyna Szafraniec, Renata Ryńska)
Zawody Międzynarodowe
1. Mistrzostwa Świata
Małgorzata Sosin - XXXIV miejsce
2. Zawody towarzyskie GTS "Wisła" - Szkoła Sportowa "Tbilisi" Gruzja
Szkoła Sportowa "Tbilisi" - I miejsce (181,00 pkt)
GTS "Wisła" - II miejsce (178,00 pkt)
(Stanisława Słowińska, Katarzyna Szafraniec, Iwona Podsiadło, Beata Obratańska, Barbara Dziób)
3. Zawody towarzyskie GTS "Wisła" - Szkoła Sportowa "Oradea"
Szkoła Sportowa "Oradea" - I miejsce (178,00 pkt)
GTS "Wisła" - II miejsce (175,00 pkt)
(Stanisława Słowińska, Katarzyna Szafraniec, Iwona Podsiadło, Beata Obratańska, Barbara Dziób)
Zawody Ogólnopolskie
1. Zawody klasyfikacyjne kadry
Małgorzata Sosin:
I edycja (Olsztyn) - II miejsce
II edycja (Olsztyn) - II miejsce
III edycja (Olsztyn) - III miejsce
IV edycja (Warszawa) - I miejsce
2.Zawody Ogólnopolskie kl I
Małgorzata Bobińska - III miejsce
Stanisława Słowińska - XVII miejsce