Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2003. Liga orlików 2012/2013
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
KLUBY WYSTAWIAJĄ PO DWA ZESPOŁY
- 1. kolejka - 2012.09.01 Wisła Kraków - Akademia Piłkarska 21 1:3 / 8:3
- 2. kolejka - 2012.09.05 Hutnik Kraków - Wisła Kraków 6:6 / 4:10
- 3. kolejka - 2012.09.08 Wisła Kraków - Albertus Kraków 27:0 / 18:1
- 4. kolejka - 2012.09.12 Jadwiga Kraków - Wisła Kraków 2:7 / 5:0
- 5. kolejka - 2012.09.15 Wisła Kraków - Clepardia Kraków 5:4 / 15:0
- 6. kolejka - 2012.09.23 Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów - Wisła Kraków ?:? / ?:?
- 7. kolejka - 2012.09.29 Wisła Kraków - Borek Kraków 3:2 / 14:1
- 8. kolejka - 2012.10.07 Bibiczanka Bibice - Wisła Kraków 0:1 / 0:14
- 9. kolejka - 2012.10.13 Wisła Kraków - Cracovia 2:1 / 2:4
- 10. kolejka - 2012.10.20 Armatura Kraków - Wisła Kraków 2:2 / 1:6
- 11. kolejka - 2012.10.27 Wisła Kraków - Salos Kraków ?:? / ?:?
LINKI
http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_o_grupa_ii_krakow_13
http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_o_grupa_iib_krakow_13
Wątpliwości z przyporządkowaniem...
Orliki > Grupa IIA (Kraków)
1. kolejka 6-7 kwietnia 2013
- Akademia Piłkarska 21 II Wisła II Kraków 6 kwietnia, 12:00
2. kolejka 13 kwietnia 2013
- Salos Kraków Wisła II Kraków 13 kwietnia, 11:00
3. kolejka 20-21 kwietnia 2013
- Wisła II Kraków Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów 20 kwietnia, 12:00
4. kolejka 27-28 kwietnia 2013
- Cracovia II Wisła II Kraków 27 kwietnia, 13:00
5. kolejka 11-12 maja 2013
- Borek II Kraków Wisła II Kraków 11 maja, 14:00
6. kolejka 18-19 maja 2013
- Wisła II Kraków Jadwiga II Kraków 18 maja, 09:00
7. kolejka 25-26 maja 2013
- Armatura Kraków 2-9 Wisła II Kraków 25 maja, 10:00
8. kolejka 8-9 czerwca 2013
- Wisła II Kraków AS Progres II Nowa Huta 8 czerwca, 10:00
9. kolejka 15-16 czerwca 2013
- Wisła II Kraków Bibiczanka Bibice 16 czerwca, 11:00
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | R | P |
1 | Armatura Kraków | 9 | 14 | 33-36 | 4 | 2 | 3 |
2 | AS Progres II Nowa Huta | 4 | 12 | 34-8 | 4 | 0 | 0 |
3 | Akademia Piłkarska 21 II | 2 | 6 | 18-1 | 2 | 0 | 0 |
4 | Cracovia II | 2 | 4 | 7-5 | 1 | 1 | 0 |
5 | Jadwiga II Kraków | 8 | 4 | 21-61 | 1 | 1 | 6 |
6 | Wisła II Kraków | 1 | 3 | 9-2 | 1 | 0 | 0 |
7 | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 2 | 3 | 16-12 | 1 | 0 | 1 |
8 | Bibiczanka Bibice | 2 | 3 | 8-6 | 1 | 0 | 1 |
9 | Salos Kraków | 3 | 3 | 16-18 | 1 | 0 | 2 |
10 | Borek II Kraków | 3 | 0 | 6-19 | 0 | 0 | 3 |
Grupa IB (Kraków)
1. kolejka 1-2 września 2012
- Wisła I Kraków Orzeł Piaski Wielkie 1 września, 10:00
2. kolejka 8-9 września 2012
- Wanda Kraków 1-18 Wisła I Kraków 8 września, 11:00
3. kolejka 15-16 września 2012
- Wisła I Kraków Akademia Piłkarska 21 16 września, 11:00
4. kolejka 22-23 września 2012
- Hutnik I Kraków 9-5 Wisła I Kraków 22 września, 11:30
5. kolejka 29-30 września 2012
- Wisła I Kraków 8-3 Borek I Kraków 29 września, 11:00
6. kolejka 6-7 października 2012
- Jadwiga I Kraków 1-5 Wisła I Kraków 7 października, 11:00
7. kolejka 13-14 października 2012
- Wisła I Kraków 3-0 Prądniczanka Kraków 14 października, 11:00
8. kolejka 20-21 października 2012
- Krakus Nowa Huta 2-5 Wisła I Kraków 20 października, 10:00
9. kolejka 27-28 października 2012
- Wisła I Kraków Cracovia I 28 października, 10:00
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | R | P |
1 | Akademia Piłkarska 21 | 6 | 18 | 51-13 | 6 | 0 | 0 |
2 | Cracovia I | 7 | 18 | 48-15 | 6 | 0 | 1 |
3 | Wisła I Kraków | 6 | 15 | 44-16 | 5 | 0 | 1 |
4 | Hutnik I Kraków | 5 | 13 | 81-16 | 4 | 1 | 0 |
5 | Jadwiga I Kraków | 8 | 11 | 43-29 | 3 | 2 | 3 |
6 | Borek I Kraków | 8 | 10 | 38-30 | 3 | 1 | 4 |
7 | Orzeł Piaski Wielkie | 5 | 4 | 16-31 | 1 | 1 | 3 |
8 | Krakus Nowa Huta | 6 | 4 | 14-30 | 1 | 1 | 4 |
9 | Prądniczanka Kraków | 7 | 0 | 10-78 | 0 | 0 | 7 |
10 | Wanda Kraków | 6 | 0 | 11-98 | 0 | 0 | 6 |
Orliki > Grupa IB (Kraków)
1. kolejka 13-14 kwietnia 2013
- Akademia Piłkarska 21 3-2 Wisła I Kraków 14 kwietnia, 11:00
2. kolejka 20-21 kwietnia 2013
- Wisła I Kraków 5-2 AS Progres I Nowa Huta 20 kwietnia, 11:00
3. kolejka 27-28 kwietnia 2013
- Borek I Kraków 0-6 Wisła I Kraków 27 kwietnia, 15:00
4. kolejka 4-5 maja 2013
- Wisła I Kraków Jadwiga I Kraków 5 maja, 11:00
5. kolejka 11-12 maja 2013
- Cracovia I 4-7 Wisła I Kraków 11 maja, 10:00
6. kolejka 18-19 maja 2013
- Wisła I Kraków Akademia Piłkarska 21 16 maja, 17:00
7. kolejka 25-26 maja 2013
- AS Progres I Nowa Huta Wisła I Kraków 6 czerwca, 18:00
8. kolejka 1-2 czerwca 2013
- Wisła I Kraków 6-1 Borek I Kraków 1 czerwca, 11:00
9. kolejka 8-9 czerwca 2013
- Jadwiga I Kraków Wisła I Kraków 9 czerwca, 17:00
10. kolejka 16 czerwca 2013
- Wisła I Kraków Cracovia I 16 czerwca, 10:00
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | R | P |
1 | Akademia Piłkarska 21 | 6 | 13 | 27-13 | 4 | 1 | 1 |
2 | Jadwiga I Kraków | 6 | 13 | 30-27 | 4 | 1 | 1 |
3 | Wisła I Kraków | 5 | 12 | 26-10 | 4 | 0 | 1 |
4 | Cracovia I | 8 | 8 | 35-32 | 2 | 2 | 4 |
5 | AS Progres I Nowa Huta | 6 | 6 | 27-32 | 2 | 0 | 4 |
6 | Borek I Kraków | 9 | 6 | 22-53 | 2 | 0 | 7 |
Grupa IIB (Kraków)
1. kolejka 6-7 kwietnia 2013
- Akademia Piłkarska 21 II Wisła II Kraków 6 kwietnia, 13:00
2. kolejka 13 kwietnia 2013
- Salos Kraków Wisła II Kraków 13 kwietnia, 12:00
3. kolejka 20-21 kwietnia 2013
- Wisła II Kraków Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów 20 kwietnia, 13:00
4. kolejka 27-28 kwietnia 2013
- Cracovia II Wisła II Kraków 27 kwietnia, 14:00
5. kolejka 11-12 maja 2013
- Borek II Kraków Wisła II Kraków 11 maja, 15:00
6. kolejka 18-19 maja 2013
- Wisła II Kraków Jadwiga II Kraków 18 maja, 10:00
7. kolejka 25-26 maja 2013
- Armatura Kraków 6-4 Wisła II Kraków 25 maja, 11:00
8. kolejka 8-9 czerwca 2013
- Wisła II Kraków AS Progres II Nowa Huta 8 czerwca, 11:00
9. kolejka 15-16 czerwca 2013
- Wisła II Kraków Bibiczanka Bibice 16 czerwca, 12:00
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | R | P |
1 | Jadwiga II Kraków | 8 | 21 | 47-19 | 7 | 0 | 1 |
2 | Armatura Kraków | 9 | 15 | 45-43 | 5 | 0 | 4 |
3 | AS Progres II Nowa Huta | 4 | 12 | 32-7 | 4 | 0 | 0 |
4 | Akademia Piłkarska 21 II | 2 | 3 | 7-4 | 1 | 0 | 1 |
5 | Cracovia II | 2 | 3 | 12-15 | 1 | 0 | 1 |
6 | Wisła II Kraków | 1 | 0 | 4-6 | 0 | 0 | 1 |
7 | Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów | 2 | 0 | 4-11 | 0 | 0 | 2 |
8 | Bibiczanka Bibice | 2 | 0 | 5-13 | 0 | 0 | 2 |
9 | Borek II Kraków | 3 | 0 | 8-26 | 0 | 0 | 3 |
10 | Salos Kraków | 3 | 0 | 3-23 | 0 | 0 | 3 |