Leon Czernecki
Z Historia Wisły
Spis treści |
Kronika sportowa
2019
- 2019.06.08 Dzień Dziecka Już Pływam, Kraków
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat
- 2. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 20.98 120
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat
- 2. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 20.98 120
- Konkurencja 8 Chłopców, 25m dowolny 9 lat
- 3. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 17.40 144
- Konkurencja 9 Wszystkie, 4 x 25m dowolny 9 lat
- 3. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 1:15.12
- Leon Czernecki, Tomasz Targiel, Igor Baścik, Wojciech Bańdo
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat
- 2019.11.24 Już Pływam. Kraków
- Konkurencja 2 Chłopców, 25m motylkowy 9 lat
- 11. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 23.86 70
- Konkurencja 8 Chłopców, 25m dowolny 9 lat
- 2. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 16.28 176
- 6. Tomasz Targiel 10 Wisła Kraków 18.28 124
- 7. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 18.35 123
- Konkurencja 9 Wszystkie, 4 x 25m dowolny 9 lat
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1:13.79
- Leon Czernecki, Igor Baścik, Tomasz Targiel, Wojciech Bańdo
- Konkurencja 2 Chłopców, 25m motylkowy 9 lat
2020
- 2020.11.08 Sobota Pływacka III. Bochnia
- Konkurencja 21 Chłopców, 100m dowolny 10 lat
- 5. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:22.07 164 38.45 43.62
- Konkurencja 5 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 4. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:31.81 164 42.84 48.97
- Konkurencja 27 Chłopców, 4 x 50m zmienny 10 - 11 lat
- 7. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 3:01.19 124
- Kacper Cieniek 10 +0,98 50.15 Ignacy Kwiecień 09 +0,68 41.77
- Jakub Gulba 09 +0,71 51.86 Leon Czernecki 10 +0,71 37.41
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 10 lat
- PK Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:41.59 160
- Leon Czernecki 10 35.77 Zofia Bogacka 10 49.28
- Bartłomiej Borys 10 41.94 Wojciech Bańdo 10 34.60
- Konkurencja 21 Chłopców, 100m dowolny 10 lat
- 2020.12.11-13 XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski. Zabierzów
- Konkurencja 10 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
- 10. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 35.66 182
- Konkurencja 14 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 14. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:34.48 150 43.47 51.01
- Konkurencja 16 Chłopców, 4 x 50m dowolny 10 lat
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:31.91 156
- Leon Czernecki 10 37.17 Tomasz Targiel 10 39.04
- Igor Baścik 10 40.88 Wojciech Bańdo 10 34.82
- Konkurencja 20 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- 12. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 43.86 130
- Konkurencja 22 Chłopców, 200m dowolny 10 lat
- 9. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 2:56.26 179 41.69 45.48 47.74 41.35
- Konkurencja 24 Chłopców, 4 x 50m zmienny 10 lat
- 4. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 3:00.40 126
- Leon Czernecki 10 +0,68 44.64 Igor Baścik 10 48.58
- Tomasz Targiel 10 52.51 Wojciech Bańdo 10 34.67
- Konkurencja 10 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
2021
- 2021.03.14 Sobota Pływacka I. Bochnia
- Konkurencja 15 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 12. Wisła Kraków 5 Wisła Kraków 2:37.85 172
- Leon Czernecki 10 +0,77 34.02 Kacper Cieniek 10 +0,37 37.33
- Nikola Hus 11 +0,61 41.81 Katarzyna Zębala 11 +0,67 44.69
- Konkurencja 17 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 9. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 2:47.48 208 37.05 42.77 44.52 43.14
- Konkurencja 31 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 5. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:30.82 169 40.81 50.01
- Konkurencja 15 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 2021.04.24 Małopolska Liga Dzieci. Bochnia
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m dowolny 11 lat
- 5. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 33.59 218
- Konkurencja 19 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 2. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:27.68 188 41.39 46.29
- Konkurencja 21 Chłopców, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 1. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:22.85 187
- Wojciech Bańdo 10 +0,77 33.92 Kacper Cieniek 10 +0,35 37.07
- Tomasz Targiel 10 +0,63 37.35 Leon Czernecki 10 +0,63 34.51
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m dowolny 11 lat
- 2021.05.08 Sobota Pływacka – Runda II. Oświęcim
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 15. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 2:42.30 171
- Wojciech Bańdo 10 34.33 Julia Andreew 11
- Leon Czernecki 10 35.05 Katarzyna Zębala 11
- Konkurencja 4 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 11. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 2:53.20 204 40.29 45.15 44.40 43.36
- Konkurencja 28 Chłopców, 200m zmienny 11 lat
- 5. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 3:12.10 208 43.32 50.12 57.06 41.60
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 2021.05.29 Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Kraków
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 7. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 39.65 165
- Konkurencja 16 Chłopców, 50m dowolny 11 lat
- 1. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 32.96 231
- Konkurencja 24 Chłopców, 4 x 50m zmienny 11 lat
- 3. Wisła Kraków 4 Wisła Kraków 2:48.15 155
- Leon Czernecki 10 +0,63 40.28 Tomasz Targiel 10 44.15
- Wojciech Bańdo 10 46.30 Igor Baścik 10 37.42
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 2021.06.23 Pływackie zakończenie roku o Puchar Białej Gwiazdy. Kraków
- Konkurencja 10 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 38.96 173
- Konkurencja 18 Chłopców, 100m dowolny 11 lat
- 1. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:12.47 238 35.74 36.73
- Konkurencja 23 Mieszane, 8 x 50m dowolny Open
- 5. Wisła Kraków 6 Wisła Kraków 5:22.70
- Mikołaj Gawlik 13 51.76 Leon Czernecki 10 33.31
- Karolina Nowosielecka 12 54.03 Antoni Warunek 08 34.10
- Barbara Popiołek 11 47.11 Jan Klimowicz 07 0.00 31.87
- Sebastian Jończyk 10 44.92 Paweł Świeży 05 +0,23 25.60
- Konkurencja 10 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat