Z Historia Wisły
U-17
Rocznik 2001
Małopolska Liga Juniorów Młodszych gr.1 - RUNDA ZASADNICZA - Rocznik 2001
rozgr.
| data
| gdzie
| przeciwnik
| wynik
| strzelcy
|
1.
| 2016.08.20
| dom
| Dunajec Ostrowsko
| 3:1 (1:1)
| Michał Cienkosz 40′, Bartosz Główczyk 50′, Jan Dziadkowiec 79′
|
2.
| 2016.08.27
| wyjazd
| Cracovia
| 0:0
|
|
3.
| 2016.08.31
| dom
| AS Progres Kraków
| 1:3 (0:0)
| Grzegorz Janiczak 72′
|
4.
| 2016.09.04
| dom
| Sandecja Nowy Sącz
| 3:0 (1:0)
| Kacper Durda 37′, Damian Korczyk 67′, 79′
|
5.
| 2016.09.06
| wyjazd
| BKS Bochnia
| 4:0 (1:0)
| Kacper Durda 34′, Maciej Grojec 51′, 55′, Jan Dziadkowiec 78′
|
6.
| 2016.09.11
| wyjazd
| Garbarnia Kraków
| 1:0 (1:0)
| Arkadiusz Kasia 33′
|
7.
| 2016.09.17
| wyjazd
| Bruk-Bet Termalica Nieciecza
| 2:0 (1:0)
| Damian Korczyk 22′, Jakub Kościelniak 75′
|
8.
| 2016.09.25
| dom
| SMS Kraków
| 6:1 (3:0)
| Bartosz Główczyk 11′, Michał Cienkosz 14′, Kacper Durda 23′, 47′, Wojciech Ruśniak 71′, Arkadiusz Kasia 78′
|
9.
| 2016.10.02
| wyjazd
| Dalin Myślenice
| 3:1 (3:0)
| Jakub Janik 41′, Michał Zając 43′, 44′
|
miejsce:
| Klub:
| Pkt
| Bramki
| Z
| R
| P
|
1.
| Cracovia
| 22
| 24-4
| 7
| 1
| 1
|
2.
| Wisła 2001 Kraków
| 22
| 23-5
| 7
| 1
| 1
|
3.
| Sandecja Nowy Sącz
| 21
| 19-7
| 7
| 0
| 2
|
4.
| Progres 2000 Kraków
| 21
| 28-7
| 7
| 0
| 2
|
5.
| Garbarnia Kraków
| 13
| 18-12
| 4
| 1
| 4
|
6.
| BKS Bochnia
| 10
| 14-30
| 3
| 1
| 5
|
7.
| Dunajec Ostrowsko
| 10
| 14-26
| 3
| 1
| 5
|
8.
| Bruk-Bet Termalica Nieciecza
| 6
| 8-20
| 2
| 0
| 7
|
9.
| SMS Kraków
| 4
| 8-25
| 2
| 0
| 7
|
10.
| Dalin Myślenice
| 3
| 6-26
| 1
| 0
| 8
|
miejsce:
| Klub:
| Pkt
| Bramki
| Z
| R
| P
|
1.
| Akademia Piłkarska 21 Kraków
| 21
| 20-2
| 6
| 3
| 0
|
2.
| Cracovia
| 20
| 15-7
| 6
| 2
| 1
|
3.
| Progres 2000 Kraków
| 19
| 19-7
| 6
| 1
| 2
|
4.
| Wisła Kraków 2000
| 18
| 35-8
| 5
| 3
| 1
|
5.
| Wisła Kraków 2001
| 17
| 13-8
| 5
| 2
| 2
|
6.
| Sandecja Nowy Sącz
| 15
| 13-15
| 5
| 0
| 4
|
7.
| Hutnik Nowa Huta
| 8
| 9-18
| 2
| 2
| 5
|
8.
| Unia Tarnów
| 4
| 8-26
| 1
| 1
| 7
|
9.
| Garbarnia Kraków
| 3
| 6-25
| 1
| 0
| 8
|
10.
| Tarnovia Tarnów
| 3
| 4-26
| 1
| 0
| 8
|
Wyniki z 4 ostatnich kolejek rundy zasadniczej zaliczone do tabeli w rundzie finałowej.
Akademia Piłkarska 21 Kraków i Cracovia awans do Ligi Makroregionalnej.
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, grupa mistrzowska
rozgr.
| data
| gdzie
| przeciwnik
| wynik
| strzelcy
|
1.
| 2017.03.18
| dom
| Sandecja Nowy Sącz
| 2:2 (1:1)
| Grzegorz Janiczak 24′, Maciej Grojec 66′
|
2.
| 2017.03.29
| wyjazd
| Hutnik Nowa Huta
| 3:1 (2:1)
| Arkadiusz Kasia 5′, Kacper Durda 37′, Kamil Bentkowski 69′
|
3.
| 2017.04.02
| dom
| AS Progres Kraków
| 3:1 (1:1)
| Grzegorz Janiczak 14′, Kacper Durda 40′, 56′
|
4.
| 2017.04.08
| wyjazd
| Wisła 2000 Kraków
| 0:0
|
|
5.
| 2017.04.13
| dom
| Unia Tarnów
| 4:0
| Maciej Grojec 7′, 18′, 35′, Michał Cienkosz 22′
|
6.
| 2017.04.22
| wyjazd
| Sandecja Nowy Sącz
| 1:0
| Kacper Durda
|
7.
| 2017.04.29
| dom
| Hutnik Kraków
| 1:2
| Arkadiusz Kasia 3′
|
8.
| 2017.05.06
| wyjazd
| AS Progres Kraków
| 1:3
| Szymon Windys 5′
|
9.
| 2017.05.13
| dom
| Wisła 2000 Kraków
| 0:1
|
|
10.
| 2017.05.21
| wyjazd
| Unia Tarnów
| 3:1
| Maciej Grojec 11′, Arkadiusz Kasia 46′, Tomasz Kolendowski 73′
|
Rocznik 2000
Małopolska Liga Juniorów Młodszych gr.2 - RUNDA ZASADNICZA - Rocznik 2000
rozgr.
| data
| gdzie
| przeciwnik
| wynik
| strzelcy
|
1.
| 2016.08.20
| dom
| Soła Oświęcim
| 5:0 (1:0)
| Daniel Morys 15′, Filip Handzlik 45′, Kacper Pandyra 65′, Karol Rak 72′, 80′
|
2.
| 2016.08.24
| wyjazd
| Fablok Chrzanów
| 7:1 (2:0)
| Wojciech Kokoszewski 24′, Jakub Jędras 35′, Waldemar Luberda 52′, Dawid Kałuża 59′, Daniel Morys 68′, 77′, Szymon Jeziorski 75′
|
3.
| 2016.08.27
| dom
| Tarnovia
| 6:0 (3:0)
| Filip Handzlik 17′, 27′, Wojciech Kokoszewski 39′, Hubert Sobolewski 63′, Daniel Morys 67′, 75′
|
4.
| 2016.09.03
| dom
| AP Profi Zielonki
| 4:2 (2:1)
| Karol Rak 3′, 75′, Filip Handzlik 29′, Wojciech Kokoszewski 44′
|
5.
| 2016.09.07
| wyjazd
| Hutnik Kraków
| 2:2 (2:1)
| Filip Handzlik 33′, Karol Rak 39′
|
6.
| 2016.09.10
| dom
| Progres Kraków
| 7:0 (2:0)
| Karol Rak 21', Daniel Morys 39', 41', Filip Handzlik 49', Wojciech Kokoszewski 60', Kamil Radłowski 61', Patryk Plewka 67'
|
7.
| 2016.09.17
| wyjazd
| Dunajec Nowy Sącz
| 2:0 (1:0)
| Szymon Jeziorski 4′, Paweł Obrzut (sam.) 41′
|
8.
| 2016.09.24
| dom
| Akademia Piłkarska 21 Kraków
| 2:2 (2:1)
| Karol Rak 14′, Filip Handzlik 37′
|
9.
| 2016.10.01
| wyjazd
| Unia Tarnów
| 8:0 (3:0)
| Hubert Sobolewski 6′, 38′, 53′, 57′, Filip Handzlik 17′, Karol Rak 27′, Kamil Radłowski 70′, Kacper Romańczuk 76′
|
miejsce:
| Klub:
| Pkt
| Bramki
| Z
| R
| P
|
1.
| Akademia Piłkarska 21 Kraków
| 25
| 29-5
| 8
| 1
| 0
|
2.
| Wisła 2000 Kraków
| 23
| 43-7
| 7
| 2
| 0
|
3.
| Tarnovia Tarnów
| 16
| 18-16
| 5
| 1
| 3
|
4.
| Hutnik Nowa Huta
| 13
| 18-17
| 3
| 4
| 2
|
5.
| Unia Tarnów
| 13
| 10-16
| 4
| 1
| 4
|
6.
| Fablok Chrzanów
| 10
| 12-27
| 3
| 1
| 5
|
7.
| AP Profi Zielonki
| 9
| 18-30
| 3
| 0
| 6
|
8.
| Progres 2001 Kraków
| 8
| 10-22
| 2
| 2
| 5
|
9.
| Soła Oświęcim
| 5
| 11-20
| 1
| 2
| 6
|
10.
| Dunajec Nowy Sącz
| 4
| 9-18
| 0
| 4
| 5
|
Małopolska Liga Juniorów Młodszych - RUNDA FINAŁOWA
rozgr.
| data
| gdzie
| przeciwnik
| wynik
| strzelcy
|
1.
| 2016.10.10
| dom
| Wisła 2001 Kraków
| 3:1 (1:0)
| Filip Handzlik 30′, Karol Rak 60′, Kacper Pandyra 86′ – Grzegorz Janiczak 85′
|
2.
| 2016.10.15
| dom
| AS Progres Kraków
| 0:2 (0:2)
|
|
3.
| 2016.10.21
| wyjazd
| Garbarnia Kraków
| 8:0 (4:0)
| Karol Rak 20′, 23′, 37′, 44′, Patryk Plewka 38′, Daniel Morys 41′, 63′ Błażej Skórski 62′
|
4.
| 2016.10.29
| wyjazd
| Cracovia
| 0:0
|
|
5.
| 2016.11.06
| dom
| Sandecja Nowy Sącz
| 6:1
| Patryk Plewka 2′, 57′, Kacper Pandyra 7′, Błażej Skórski 25′, Grzegorz Stasik 65′, Wojciech Kokoszewski 80′
|
miejsce:
| Klub:
| Pkt
| Bramki
| Z
| R
| P
|
1.
| Akademia Piłkarska 21 Kraków
| 21
| 20-2
| 6
| 3
| 0
|
2.
| Cracovia
| 20
| 15-7
| 6
| 2
| 1
|
3.
| Progres 2000 Kraków
| 19
| 19-7
| 6
| 1
| 2
|
4.
| Wisła Kraków 2000
| 18
| 35-8
| 5
| 3
| 1
|
5.
| 'Wisła Kraków 2001
| 17
| 13-8
| 5
| 2
| 2
|
6.
| Sandecja Nowy Sącz
| 15
| 13-15
| 5
| 0
| 4
|
7.
| Hutnik Nowa Huta
| 8
| 9-18
| 2
| 2
| 5
|
8.
| Unia Tarnów
| 4
| 8-26
| 1
| 1
| 7
|
9.
| Garbarnia Kraków
| 3
| 6-25
| 1
| 0
| 8
|
10.
| Tarnovia Tarnów
| 3
| 4-26
| 1
| 0
| 8
|
Wyniki z 4 ostatnich kolejek rundy zasadniczej zaliczone do tabeli w rundzie finałowej.
Akademia Piłkarska 21 Kraków i Cracovia awans do Ligi Makroregionalnej.
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, grupa mistrzowska
rozgr.
| data
| gdzie
| przeciwnik
| wynik
| strzelcy
|
1.
| 2017.03.18
| dom
| Hutnik Nowa Huta
| 4:1 (1:0)
| Franciszek Wróblewski 15’, 41’, Daniel Morys 78’, Wojciech Kokoszewski 80’
|
2.
| 2017.03.25
| wyjazd
| Progres Kraków
| 3:4 (1:1)
| Franciszek Wróblewski 36′, Daniel Morys 45′, Patryk Skóbel 72′
|
3.
| 2017.04.01
| dom
| Unia Tarnów
| 6:0 (3:0)
| Franciszek Wróblewski 10′, Daniel Morys 13′, Wojciech Kokoszewski 37′, gol samobójczy 60′, Michał Bujas 67′, Patryk Skóbel 69′
|
4.
| 2017.04.08
| dom
| Wisła 2001 Kraków
| 0:0
|
|
5.
| 2017.05.10
| wyjazd
| Sandecja Nowy Sącz
| 1:1
| Franciszek Wróblewski 75′
|
6.
| 2017.04.22
| wyjazd
| Hutnik Nowa Huta
| 2:0
| Jakub Jędras 7′, Wojciech Kokoszewski 63′
|
7.
| 2017.04.27
| dom
| Progres Kraków
| 3:2
| Franciszek Wróblewski 41′, Jakub Janik 54′, Jakub Jędras 80′
|
8.
| 2017.05.06
| wyjazd
| Unia Tarnów
| 6:1
| Jakub Żółkoś 11’, Franciszek Wróblewski 13’, Wojciech Kokoszewski 16’, 40’, Filip Paryła 52’, Filip Handzlik 75’
|
9.
| 2017.05.13
| dom
| Wisła 2001 Kraków
| 1:0
| Waldemar Luberda
|
10.
| 2017.05.20
| dom
| Sandecja Nowy Sącz
| 3:0
| Filip Handzlik 28′, Patryk Skóbel 74′, Daniel Morys 77′
|
- 1. TS Wisła Kraków 10 23 29-9
- 2 AS Progres 2000 Kraków 10 19 27-19
- 3 TS Wisła 2001 Kraków 10 17 18-11
- 4 Hutnik Kraków 10 12 15-22
- 5 Sandecja Nowy Sącz 10 11 13-14
- 6 Unia Tarnów 10 2 6-33
Półfinał Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych
2017.05.28 Hutnik Kraków – Wisła Kraków 1:1
2017.05.31 Wisła Kraków – Hutnik Kraków 3:0
Finał Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych
2017.06.09 AS Progres Kraków – Wisła Kraków 0:3
2017.06.16 Wisła Kraków – AS Progres Kraków 2:0
Znamy już niemal dokładny terminarz dwumeczu barażu o Centralną Ligę Juniorów Młodszych. Przypomnijmy, że w nim Wisła Kraków 2000 zmierzy się z Akademią Piłkarską 21. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane przy Reymonta 22 w środę o 18:00. Drogi obu drużyn do barażu były zgoła odmienne. Akademia Piłkarska 21 Kraków została jesiennym mistrzem wojewódzkich rozgrywek i zakwalifikowała się razem z drugą Cracovią do makroregionalnej ligi. Jesienią drużyna Akademii mierzyła się z naszymi rocznikami 2000 i 2001 – w obu starciach padały remisy: odpowiednio 2:2 i 0:0. W rozgrywkach centralnych już tak dobrze naszemu środowemu rywalowi nie szło. Tam w 14 meczach podopieczni trenera Urbańskiego zgromadzili 14 punktów i zajęli ostatecznie trzecie od końca miejsce. Wiślacy z kolei musieli przebijać się najpierw przez rozgrywki w systemie ligowym, a później w pucharowym. Ostatecznie po rozegraniu 14 meczów, z których dziesięć zostało wygranych, trzy zremisowane i tylko jedno przegrane, zostali wiosennymi mistrzami Małopolski. W decydującym dwumeczu pewnie ograli Progres Kraków 5:0 (3:0 w pierwszym meczu na wyjeździe).Stawka barażu jest znacząca. Potencjalny awans Wisły sprawi, że nasz klub wystawi jesienią trzy drużyny w trzech centralnych ligach. Szkółka, której patronem jest Henryk Reymana, legenda Wisły, ma ostatnią szansę, żeby załapać się na arenę ogólnokrajową. Pierwszy mecz – Reymonta 22, środa, 18:00. Rewanż w sobotę na obiektach FAME Sport przy ul. Dekerta 21 w godzinach popołudniowych (będziemy informować na bieżaco za pośrednictwem naszych kanałów społecznościowych). Powodzenia Wisła!
Mecze barażowe o Centralną Ligę Juniorów
2017.06.21 Wisła Kraków - Akademia Piłkarska 21 Kraków 0:2
2017.06.24 Akademia Piłkarska 21 Kraków - Wisła Kraków 1:0
Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych
KOLEJKA 1
- 26/11/2016 16:00 Garbarnia Kraków 0:0 Wisła Kraków
KOLEJKA 2
- 04/12/2016 10:00 Wisła Kraków 2:0 Dalin Myślenice
KOLEJKA 3
- 11/12/2016 15:00 Hutnik Kraków 3:2 Wisła Kraków
KOLEJKA 4
- 17/12/2016 11:00 Wisła Kraków 0:6 AS Progres Kraków
KOLEJKA 5
- 08/01/2017 16:00 SMS 2:7 Wisła Kraków
KOLEJKA 6
- 14/01/2017 12:00 AP 21 Kraków 1:1 Wisła Kraków
KOLEJKA 7
- 22/01/2017 16:00 Wisła Kraków 1:1 Cracovia Kraków
miejsce
| drużyna
| mecze
| punkty
| z-r-p
| bramki
|
1 | Hutnik Kraków | 7 | 19 | 6-1-0 | 18-7
|
2 | AP 21 Kraków | 7 | 15 | 4-3-0 | 28-6
|
3 | AS Progres Kraków | 7 | 15 | 5-0-2 | 20-12
|
4 | Cracovia Kraków | 7 | 11 | 3-2-2 | 14-8
|
5 | Wisła Kraków | 7 | 9 | 2-3-2 | 13-13
|
6 | Garbarnia Kraków | 7 | 7 | 2-1-4 | 8-17
|
7 | SMS | 7 | 3 | 1-0-6 | 9-26
|
8 | Dalin Myślenice | 7 | 0 | 0-0-7 | 1-22
|
Mecze towarzyskie
rozgr.
| data
| gdzie
| przeciwnik
| wynik
| strzelcy
|
MT
| 2016.07.29
| Straszęcin
| Karpaty Krosno
| 1:0 (0:0) rocznik 2000
| Adrian Kudelski
|
MT
| 2016.07.29
| Straszęcin
| Garbarnia Kraków
| 2:2 (2:2) rocznik 2000
| Filip Handzlik, Daniel Morys
|
MT
| 2016.08.06
| Kraków
| GKS Katowice
| 3:0 (1:0) rocznik 2000
| Adrian Kudelski 28′, Daniel Morys 47′, Karol Rak 66′
|
MT
| 2016.08.10
| Kraków
| AS Progres Kraków
| 2:0 (1:0) rocznik 2000
| Karol Rak 26′, Adrian Kudelski 53′
|
MT
| 2016.08.10
| Kraków
| SMS Łódź
| 2:3 (0:3) rocznik 2001
| Grzegorz Janiczak (2)
|
MT
| 2016.08.13
| Kraków
| Orzeł Przeworsk
| 5:1 (3:0) rocznik 2000
| Filip Handzlik 22′, 80′, Karol Rak 30′, 33′, Daniel Morys 50′
|
MT
| 2016.09.26
| Katowice
| GKS Katowice
| 3:1 (1:0) rocznik 2000
| Waldemar Luberda 26′, Filip Handzlik 46′, Daniel Morys 62′
|
MT
| 2016.09.26
| Katowice
| GKS Katowice
| 3:2 (1:1) rocznik 2001
| Kamil Bentkowski 13′, Kacper Durda 54′, Grzegorz Janiczak 80′
|
MT
| 2016.12.04
| Kraków
| Juventa Starachowice
| 2:1 (2:1) rocznik 2001
| Grzegorz Janiczak, Michał Cienkosz
|
MT
| 2016.12.17
| Chorzów
| Ruch Chorzów
| 5:0 (4:0) rocznik 2000
| Karol Rak 23′, 37′, Kacper Pandyra 33′, samobój 40′ Daniel Morys 58′
|
MT
| 2016.12.17
| Chorzów
| Ruch Chorzów
| 4:2 (3:0) rocznik 2001
| Maciej Grojec 9′, 20′, Kacper Durda 32′, Jan Dziadkowiec 51′
|
MT
| 2017.01.14
| Kraków
| Karpaty Lwów
| 2:0 (0:0) rocznik 2001
| Michał Zając 41′, Wojciech Ruśniak 65′
|
MT
| 2017.01.22
| ?
| MOSiR Opole
| 3:3 (3:1) rocznik 2000
| Szymon Jeziorski, Jakub Żółkoś, Daniel Morys
|
MT
| 2017.01.27
| Kraków
| Hutnik Nowa Huta
| 3:1 rocznik 2000
| zawodnik testowany, Jakub Jędras, Daniel Morys
|
MT
| 2017.01.27
| Kraków
| Garbarnia Kraków
| 2:1 rocznik 2001
| Jan Dziadkowiec, Arkadiusz Kasia
|
MT
| 2017.02.19
| Kraków
| GKS Tychy
| 3:2 rocznik 2001
| Arkadiusz Kasia, Jan Dziadkowiec, Michał Zając
|
MT
| 2017.02.25
| Lwów
| SMS Karpaty Lwów
| 5:3 rocznik 2000
| Franciszek Wróblewski, Daniel Morys, Filip Handzlik, Jakub Jędras, Michał Cienkosz
|
MT
| 2017.02.26
| Lwów
| Karpaty Lwów
| 2:3 rocznik 2000
| o.g., Michał Bujas
|
MT
| 2017.03.02
| Kraków
| Zagłębie Lubin
| 1:4 rocznik 2000
| Daniel Morys 52′
|
MT
| 2017.03.11
| Kraków
| Karpaty Lwów
| 4:6 rocznik 2001
| Grzegorz Janiczak 10′, Michał Cienkosz 29′, Dominik Wójcik 49′, Kacper Durda 75′
|
c.d.
(rocznik 2001)
(rocznik 2000)
Turnieje
ROCZNIK 2000
ROCZNIK 2001