Ekstraklasa 2001/2002 (koszykówka kobiet)
Z Historia Wisły
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | Ekstraklasa | II liga | Puchar Polski | Mecze towarzyskie | |||||||
Puchar Ronchetti | Młodziczki | Kadetki | Juniorki | ||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Ekstraklasa, runda zasadnicza
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2001.10.20 | wyjazd | INEA AZS Poznań | 72:83 |
2. | 2001.10.30 | dom | MTK Pabianice | 73:61 |
3. | 2001.10.27 | wyjazd | CCC Polkowice | 64:68 |
4. | 2001.11.03 | wyjazd | Lotos Gdynia | 65:93 |
5. | 2001.11.07 | wyjazd | Odra Brzeg | 76:86 |
6. | 2001.11.11 | wyjazd | Azoty Meblotap Chełm | 57:69 |
7. | 2002.01.30 | dom | Arcus SMS PZKosz Łomianki | 86:66 |
8. | 2001.12.01 | wyjazd | ŁKS Siemens AGD Łódź | 71:87 |
9. | 2002.02.07 | dom | Start Gdańsk | 55:54 |
10. | 2001.12.09 | wyjazd | Och! Ruchliński Wrocław | 76:104 |
11. | 2001.12.15 | dom | TKS Łączność Olsztyn | 61:68 |
12. | 2001.12.22 | dom | INEA AZS Poznań | 60:65 |
13. | 2002.01.05 | wyjazd | MTK Pabianice | 61:77 |
14. | 2002.01.12 | dom | CCC Polkowice | 65:84 |
15. | 2002.01.18 | dom | Lotos Gdynia | 62:73 |
16. | 2002.01.23 | dom | Odra Brzeg | 60:59 |
17. | 2002.01.26 | dom | Azoty Meblotap Chełm | 83:74 |
18. | 2002.02.02 | wyjazd | Arcus SMS PZKosz Łomianki | 76:67 |
19. | 2002.02.09 | dom | ŁKS Siemens AGD Łódź | 79:77 |
20. | 2002.02.13 | wyjazd | Start Gdańsk | 65:78 |
21. | 2002.02.16 | dom | Och! Ruchliński Wrocław | 61:76 |
22. | 2002.02.23 | wyjazd | TKS Łączność Olsztyn | 77:68 |
Play-out
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2002.03.06 | dom | Start Gdańsk | 75:73 |
2. | 2002.03.10 | wyjazd | ŁKS Siemens AGD Łódź | 46:76 |
3. | 2002.03.16 | dom | Arcus SMS PZKosz Łomianki | 97:76 |
4. | 2002.03.20 | wyjazd | Start Gdańsk | 64:65 |
5. | 2002.03.23 | dom | ŁKS Siemens AGD Łódź | 77:50 |
6. | 2002.03.27 | wyjazd | Arcus SMS PZKosz Łomianki | 75:79 |
Klasyfikacja końcowa
1. Lotos Gdynia
2. MTK Pabianice
3. OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4. TKS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
5. Odra Brzeg
6. CCC Polkowice
7. Azoty Meblotap Chełm
8. INEA AZS Poznań
9. ŁKS Siemens AGD Łódź
10. Wisła Can - Pack Kraków
11. KS START Gdańsk
12. Arcus SMS PZKosz Łomianki