2022.04.23-24 IV Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn. Gliwice
Z Historia Wisły
- [[2022.04.23-24 IV Puchar Polski seniorów w szpadzie mężczyzn. Gliwice
Ranking końcowy
- 1. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
- 2. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986
- 3. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
- 3. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
- 28. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
- 32. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
- 47. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
Grupa #9
Plansza 2 o godzinie 12:00
Nazwisko i imię | Miejsce | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | V / M | TZ | TO | Ind | |
PAKUŁA Jan KSZ WARSZAWIANKA / POL | 1 | V5 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 0.83 | 26 | 22 | +4 | ||
URBAN Paweł MKS GRYF MIELEC / POL | 2 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | 4 | 0.67 | 26 | 22 | +4 | ||
KARDASZEWICZ Jan PIAST GLIWICE / POL | 3 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 0.83 | 29 | 12 | +17 | ||
HERONIMEK Leszek PKSZERM WARSZAWA / POL | 4 | D4 | D3 | D1 | D3 | V5 | V5 | 2 | 0.33 | 21 | 26 | -5 | ||
GRABOWSKI Alan UKS START OP. / POL | 5 | D4 | D3 | D1 | V5 | V5 | D4 | 2 | 0.33 | 22 | 27 | -5 | ||
DMYTRYSHYN Danylo LVIV ACADEMY OF FENCING / UKR | 6 | D3 | D2 | D3 | D3 | D4 | D4 | 0 | 0.00 | 19 | 30 | -11 | ||
Franciszek Koc T.S. WISŁA KR. / POL | 7 | D2 | V5 | D1 | D3 | V5 | V5 | 3 | 0.50 | 21 | 25 | -4 |
Kolejność walk
# | Prawy szermierz | Lewy szermierz | # | ||
7 | Franciszek Koc | D2 | V5 | PAKUŁA Jan | 1 |
6 | DMYTRYSHYN Danylo | D4 | V5 | Franciszek Koc | 7 |
5 | GRABOWSKI Alan | D4 | V5 | Franciszek Koc | 7 |
7 | Franciszek Koc | V5 | D2 | URBAN Paweł | 2 |
7 | Franciszek Koc | D1 | V5 | KARDASZEWICZ Jan | 3 |
4 | HERONIMEK Leszek | V5 | D3 | Franciszek Koc | 7 |
Grupa #10
Plansza 5 o godzinie 11:00
Nazwisko i imię | Miejsce | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | V / M | TZ | TO | Ind | |
RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW / POL | 1 | V5 | D4 | D4 | V5 | V5 | 3 | 0.60 | 23 | 20 | +3 | ||
CNOTALSKI Przemysław ZERWIKAPTUR KR. / POL | 2 | D4 | D4 | D4 | D4 | D4 | 0 | 0.00 | 20 | 25 | -5 | ||
Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KR. / POL | 3 | V5 | V5 | D2 | V5 | D2 | 3 | 0.60 | 19 | 20 | -1 | ||
RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WR. / POL | 4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 1.00 | 25 | 16 | +9 | ||
SZURLEJ Maciej KS SZPADA WR. / POL | 5 | D2 | V5 | D2 | D2 | V5 | 2 | 0.40 | 16 | 22 | -6 | ||
ZBIERADA Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA / POL | 6 | D4 | V5 | V5 | D4 | D3 | 2 | 0.40 | 21 | 21 | 0 |
Kolejność walk
# | Prawy szermierz | Lewy szermierz | # | ||
4 | RUTZ Stanisław | V5 | D2 | Ignacy Mielniczek | 3 |
3 | Ignacy Mielniczek | V5 | D4 | RADOSZ Mikołaj | 1 |
3 | Ignacy Mielniczek | V5 | D2 | SZURLEJ Maciej | 5 |
3 | Ignacy Mielniczek | V5 | D4 | CNOTALSKI Przemysław | 2 |
3 | Ignacy Mielniczek | D2 | V5 | ZBIERADA Bartłomiej | 6 |
Grupa #12
Plansza 7 o godzinie 11:00
Nazwisko i imię | Miejsce | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | V / M | TZ | TO | Ind | |
URBAN Piotr MKS GRYF MIELEC / POL | 1 | V5 | D0 | V5 | D2 | V5 | 3 | 0.60 | 17 | 17 | 0 | ||
KORNAŚ Jarosław PKSZERM WARSZAWA / POL | 2 | D3 | V5 | D4 | D4 | D3 | 1 | 0.20 | 19 | 24 | -5 | ||
Tadeusz Koc T.S. WISŁA KR. / POL | 3 | V5 | D4 | V5 | D4 | V5 | 3 | 0.60 | 23 | 13 | +10 | ||
KŁUSEK Damian WKS KOLEJARZ WR. / POL | 4 | D3 | V5 | D1 | V5 | V5 | 3 | 0.60 | 19 | 19 | 0 | ||
WENGLARCZYK Jan AZS AWF KATOWICE / POL | 5 | V5 | V5 | V5 | D4 | V5 | 4 | 0.80 | 24 | 18 | +6 | ||
ĆWIORO Krzysztof BYTOM. TOW. SZERM. / POL | 6 | D1 | V5 | D2 | D1 | D3 | 1 | 0.20 | 12 | 23 | -11 |
Kolejność walk
# | Prawy szermierz | Lewy szermierz | # | ||
4 | KŁUSEK Damian | D1 | V5 | Tadeusz Koc | 3 |
3 | Tadeusz Koc | V5 | D0 | URBAN Piotr | 1 |
3 | Tadeusz Koc | D4 | V5 | WENGLARCZYK Jan | 5 |
2 | KORNAŚ Jarosław | V5 | D4 | Tadeusz Koc | 3 |
3 | Tadeusz Koc | V5 | D2 | ĆWIORO Krzysztof | 6 |
Rozstawienie w rundzie 1
Rozstawienie | Nazwisko i imię | Ranking | Klub | Kraj |
1 | ZAWROTNIAK Radosław | 1 | AZS AWF KRAKÓW | POL |
2 | LUBIENIECKI Wojciech | 2 | KS AGH Kraków | POL |
3 | NYCZ Mateusz | 6 | PIAST GLIWICE | POL |
39 | Franciszek Koc | 65 | T.S. WISŁA KRAKÓW | POL |
49 | Tadeusz Koc | 82 | T.S. WISŁA KRAKÓW | POL |
51 | Ignacy Mielniczek | 87 | T.S. WISŁA KRAKÓW | POL |
Wyniki w grupach
Miejsce | Nazwisko i imię | V | M | V / M | TZ | TO | Ind | Status | Kluby | Kraj |
1 | BIELEC Maciej | 6 | 6 | 1.00 | 29 | 10 | +19 | Awans | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
2 | CIEŚLIK Jakub | 6 | 6 | 1.00 | 30 | 16 | +14 | Awans | PKSzerm WARSZAWA | POL |
3 | KOSTKA Karol | 5 | 5 | 1.00 | 24 | 10 | +14 | Awans | KS AGH Kraków | POL |
31 | Tadeusz Koc | 3 | 5 | 0.60 | 23 | 13 | +10 | Awans | T.S. WISŁA KRAKÓW | POL |
44 | Ignacy Mielniczek | 3 | 5 | 0.60 | 19 | 20 | -1 | Awans | T.S. WISŁA KRAKÓW | POL |
58 | Franciszek Koc | 3 | 6 | 0.50 | 21 | 25 | -4 | Awans | T.S. WISŁA KRAKÓW | POL |
1/64 (21) BOROŃ Paweł AZS AWF WROCŁAW / POL - (44) Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KR. / POL 12-15 Sęd. KOZIOŁ Wojciech
1/32 (21) Ignacy Mielniczek - (12) LUBIENIECKI Wojciech KS AGH KRAKÓW / POL 10-15 Sęd. NYCZ Anna
1/64 (7) CHYREK Kasper AZS AWF KATOWICE / POL - (58) Franciszek Koc T.S. WISŁA KR. / POL 7-15 Sęd. NYCZ Anna
1/32 (7) Franciszek Koc - (26) NOGANOWICZ Karol WKS KOLEJARZ WR. 7-15Sęd. MILONE Roberto
1/64 (31) Tadeusz Koc T.S. WISŁA KR. / POL - (34) RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW / POL 8-15