Z Historia Wisły
- 2018.11.18 Małopolska Liga Dzieci - Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza, Tarnów
- Konkurencja 3 Chłopców, 50m dowolny 10 - 11 lat
- 11 lat
- 1. NOWAKOWSKI, Oliwier 07 UKS SMS Galicja Kraków 31.76 259
- 2. WATYCHA, Aleksander 07 UKS Delfin Nowy Targ 32.10 251
- 3. GĄSIOREK, Wiktor 07 Solne Miasto Wieliczka 32.92 233
- 5. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 TS Wisła Kraków 35.32 188
- Konkurencja 4 Dziewcząt, 25m motylkowy 10 lat
- 1. JAŁOWIECKA, Gabriela 08 Salwator Kraków 16.90 290
- 2. DYGULSKA, Weronika 08 UKS SMS Galicja Kraków 18.48 222
- 3. ŁAKOMA, Maria 08 "Sokół - Mościce" - Tarnów 18.72 213
- 4. Liliana Woźny 08 TS Wisła Kraków 19.35 193
- 9. Katarzyna Frączek 08 TS Wisła Kraków 21.45 141
- 10. Magdalena Mielech 08 TS Wisła Kraków 22.08 130
- Konkurencja 5 Chłopców, 25m motylkowy 10 lat
- 1. CZARNY, Radosław 08 Salwator Kraków 17.74 173
- 2. PLUTECKI, Jakub 08 UKS SMS Galicja Kraków 17.98 166
- 3. KOT, Kacper 08 Solne Miasto Wieliczka 18.27 159
- 10. Dariusz Łożyński 08 TS Wisła Kraków 20.68 109
- 11. Antoni Warunek 08 TS Wisła Kraków 21.57 96
- 16. Kacper Walewski 08 TS Wisła Kraków 29.67 37
- Konkurencja 7 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 1. KOS, Maciej 07 UKS Ósemka Oświęcim 35.71 227
- 2. OLSZEWSKI, Maciej 07 Salwator Kraków 36.55 212
- 3. BOGACZ, Bartosz 07 "Sokół - Mościce" - Tarnów 37.07 203
- 7. Eryk Korzeniowski 07 TS Wisła Kraków 43.51 125
- Konkurencja 9 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- 1. ROLNICKI, Maksymilian 08 UKS SMS Galicja Kraków 38.85 187
- 2. SPÓRNA, Jan 08 UKS SMS Galicja Kraków 40.53 164
- 3. STRĄK, Krystian 08 UKS Ósemka Oświęcim 40.84 161
- 6. Ignacy Heiza 08 TS Wisła Kraków 43.75 131
- Konkurencja 11 Chłopców, 100m grzbietowy 11 lat
- 1. DAKOWICZ, Marcin 07 UKS SMS Galicja Kraków 1:19.16 235
- 2. OLSZEWSKI, Maciej 07 Salwator Kraków 1:21.09 219
- 3. MASTERS, George 07 KS Korona Kraków 1:23.26 202 40.93 42.33
- 8. Mateusz Płaczek 07 TS Wisła Kraków 1:33.13 144
- 9. Jan Klimowicz 07 TS Wisła Kraków 1:35.60 133
- Konkurencja 15 Chłopców, 100m klasyczny wyścig memoriałowy
- 1. WATYCHA, Aleksander 07 UKS Delfin Nowy Targ 1:27.21 259
- 2. PRZYSTAŁ, Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 1:31.15 227
- 3. CHABASIEWICZ, Jakub 07 Salwator Kraków 1:33.76 208 44.38 49.38
- 10. Jan Klimowicz 07 TS Wisła Kraków 1:54.75 113
- DYSKW. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 TS Wisła Kraków
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 100m dowolny 10 lat
- 1. CZAJA, Zuzanna 08 KS Korona Kraków 1:08.31 398
- 2. JAŁOWIECKA, Gabriela 08 Salwator Kraków 1:18.24 264
- 3. ŁAKOMA, Maria 08 "Sokół - Mościce" - Tarnów 1:22.15 228
- 4. Liliana Woźny 08 TS Wisła Kraków 1:26.28 197 40.15 46.13
- 7. Katarzyna Frączek 08 TS Wisła Kraków 1:31.79 164
- 9. Magdalena Mielech 08 TS Wisła Kraków 1:38.54 132
- Konkurencja 17 Chłopców, 100m dowolny 10 lat
- 1. KOT, Kacper 08 Solne Miasto Wieliczka 1:15.04 214
- 2. SPÓRNA, Jan 08 UKS SMS Galicja Kraków 1:20.68 172
- 3. STRĄK, Krystian 08 UKS Ósemka Oświęcim 1:22.42 162
- 8. Ignacy Heiza 08 TS Wisła Kraków 1:28.83 129
- 11. Dariusz Łożyński 08 TS Wisła Kraków 1:34.44 107
- 13. Antoni Warunek 08 TS Wisła Kraków 1:38.97 93
- 16. Kacper Walewski 08 TS Wisła Kraków 1:51.42 65
- Konkurencja 19 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 1. DAKOWICZ, Marcin 07 UKS SMS Galicja Kraków 2:41.58 232
- 2. BOGACZ, Bartosz 07 "Sokół - Mościce" - Tarnów 2:41.92 231
- 3. CEBULA, Karol 07 Salwator Kraków 2:47.36 209
- 7. Patryk Sanowski 07 TS Wisła Kraków 2:54.64 184 40.49 46.27 47.19 40.69
- 8. Mateusz Płaczek 07 TS Wisła Kraków 2:55.05 182 40.39 45.97 47.68 41.01
- 13. Eryk Korzeniowski 07 TS Wisła Kraków 3:11.56 139
- Konkurencja 21 Chłopców, 100m zmienny 10 - 11 lat
- 11 lat
- 1. NOWAKOWSKI, Oliwier 07 UKS SMS Galicja Kraków 1:23.25 220
- 2. PRZYSTAŁ, Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 1:26.78 194
- 3. ŻARNOWIEC, Michał 07 UKS Ósemka Oświęcim 1:26.97 193
- 5. Patryk Sanowski 07 TS Wisła Kraków 1:27.85 187
- Konkurencja 22 Mieszane, 4 x 50m dowolny 10 - 11 lat
- 10 lat
- 1. TS Wisła Kraków 1 TS Wisła Kraków 2:28.53 210
- 2. Galicja/1 10 lat UKS SMS Galicja Kraków 2:31.81 197
- 3. UKS Ósemka Oświęcim 1 UKS Ósemka Oświęcim 2:40.24 167
- 11 lat
- 1. Galicja 11 lat UKS SMS Galicja Kraków 2:19.39 254
- 2. Salwator Kraków 2 Salwator Kraków 2:19.50 254
- 3. Delfin UKS Delfin Nowy Targ 2:20.01 251
- 6. TS Wisła Kraków 3 TS Wisła Kraków 3:01.81 114
- PK TS Wisła Kraków 2 TS Wisła Kraków 2:44.53 155