2016.11.19-20 Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w szachach szybkich. Kraków
Z Historia Wisły
Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 8 w szachach szybkich
Kraków 2016-11-19/2016-11-19
Tempo gry: P'15
Sędzia: Jacek Wolak
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nr | Nazwa drużyny | Ranking | Duże punkty | Pkt. | Sz.1 | Sz.2 | Sz.3 |
1 | 1 | MKS MOS I Wieliczka | 1550 | 14.0 | 24.0 | 5.0 | 6.0 | 7.0 |
2 | 2 | Goniec Staniątki | 1500 | 11.0 | 20.0 | 4.0 | 6.0 | 5.0 |
3 | 4 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1400 | 9.0 | 19.0 | 7.0 | 4.0 | 3.0 |
6 | 3 | TS Wisła Kraków | 1400 | 8.0 | 18.0 | 5.0 | 4.0 | 4.0 |
12 | 11 | TS Wisła II Kraków | 1250 | 7.0 | 12.5 | 3.0 | 2.0 | 4.0 |
TS Wisła Kraków
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | (B) | 4.0 | 2.0 | 13 | SP nr 62 II Kraków | 1125 | |
2 | (C) | 4.0 | 4.0 | 8 | SP nr 62 Kraków | 1313 | |
3 | (B) | 1.0 | 4.0 | 2 | Goniec Staniątki | 1500 | |
4 | (C) | 1.0 | 4.0 | 10 | SP Staniątki | 1288 | |
5 | (B) | 2.0 | 5.0 | 7 | MKS MOS III Wieliczka | 1325 | |
6 | (C) | 2.0 | 6.0 | 12 | SP nr 48 Kraków | 1150 | |
7 | (B) | 4.0 | 8.0 | 18 | SP Sułkowice-Bolęcina | 1000 |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | N | Pkt. | Ruz |
1 | 0 | IV | Konstanty Sarek | 0 | 1400 | 2008 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5.0 | 1500 |
2 | 0 | IV | Błażej Dratwa | 0 | 1400 | 2008 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 4.0 | 1356 |
3 | 21880794 | IV | Wiktor Gruszka | 0 | 1400 | 2008 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 4.0 | 1256 |
4 | 0 | IV | Olaf Kaszuba | 0 | 1400 | 2008 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5.0 | 1338 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 1 | 1.0 | PL-71635 | V | Sorys, Oliwer | 1200 | SP nr 62 Kraków |
2 | (C) | 1 | 1 | 2.0 | PL-66896 | IV | Palkaj, Filip | 1400 | SP nr 62 Kraków |
3 | (B) | 0 | 1 | 2.0 | PL-44443 | III | Wnuk, Piotr | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | (C) | 0 | 1 | 2.0 | PL-65933 | III | Boćwińska, Wiktoria | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (B) | 1 | 1 | 3.0 | PL-62875 | IV | Baran, Krzysztof | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 1 | 1 | 4.0 | PL-66905 | IV | Nowak, Maciej | 1400 | SP nr 48 Kraków |
7 | (B) | 1 | 1 | 5.0 | Góra, Krzysztof | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcin |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 2 | 1.0 | PL-66895 | V | Karol Bis | 1200 | SP nr 62 Kraków |
2 | (B) | 1 | 2 | 2.0 | PL-60515 | IV | Jakub Pietraszewski | 1400 | SP nr 62 Kraków |
3 | (C) | 0 | 2 | 2.0 | PL-67638 | III | Micuła, Jakub | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | PL-65940 | IV | Kozicka, Zuzanna | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (C) | 0 | 2 | 2.0 | PL-69402 | IV | Jamka, Jakub | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (B) | 1 | 2 | 3.0 | PL-66907 | V | Majka, Miłosz | 1200 | SP nr 48 Kraków |
7 | (C) | 1 | 2 | 4.0 | Lelek, Dawid | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 3 | 1.0 | PL-65220 | V | Patury, Hanna | 1100 | SP nr 62 Kraków |
2 | (C) | 1 | 3 | 2.0 | PL-59303 | IV | Synowiec, Gabriela | 1250 | SP nr 62 Kraków |
3 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | PL-70911 | III | Baran, Maja | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | (C) | 0 | 3 | 3.0 | PL-66031 | IV | Niziołek, Weronika | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (B) | 0 | 3 | 3.0 | PL-60367 | IV | Kudelska, Nadia | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 0 | 3 | 3.0 | Więckowski, Igor | 1000 | SP nr 48 Kraków | ||
7 | (B) | 1 | 3 | 4.0 | Skrzypiec, Patryk | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 4 | 1.0 | Daria Garbarz | 1000 | SP nr 62 Kraków | ||
2 | (B) | 1 | 4 | 2.0 | PL-65219 | V | Syposz, Bartłomiej | 1200 | SP nr 62 Kraków |
3 | (C) | 0 | 4 | 2.0 | PL-65932 | III | Feliks, Agnieszka | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | (B) | 1 | 4 | 3.0 | PL-65938 | IV | Klima, Zofia | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (C) | 1 | 4 | 4.0 | PL-58482 | IV | Kudelska, Weronika | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (B) | 0 | 4 | 4.0 | Hodur, Samuel | 1000 | SP nr 48 Kraków | ||
7 | (C) | 1 | 4 | 5.0 | Babik, Oliwier | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina |
TS Wisła II Kraków
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0.0 | 0.0 | 1 | MKS MOS I Wieliczka | 1550 | |
2 | (B) | 3.0 | 2.0 | 16 | SP Inwałd | 1000 | |
3 | (C) | 1.0 | 2.0 | 18 | SP Sułkowice-Bolęcina | 1000 | |
4 | (B) | 0.5 | 2.0 | 7 | MKS MOS III Wieliczka | 1325 | |
5 | (C) | 2.0 | 3.0 | 14 | Przedszkole nr 76 w Krakowie | 1100 | |
6 | (B) | 3.0 | 5.0 | 9 | SP Siercza | 1300 | |
7 | (C) | 3.0 | 7.0 | 20 | SP nr 1 w Olkuszu | 1000 |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | N | Pkt. | Ruz |
1 | 21845298 | IV | Maksym Doroba | 0 | 1400 | 2009 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 3.0 | 1225 |
2 | 0 | V | Franciszek Niebielski | 0 | 1200 | 2009 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2.0 | 1050 |
3 | 0 | V | Bartosz Krupiński | 0 | 1200 | 2010 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4.0 | 1206 |
4 | 0 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | 2009 | 0 | 0 | 1 | ½ | 1 | 1 | 0 | 7 | 3.5 | 1131 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | PL-61497 | III | Pawłowski, Kamil | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 1 | 1.0 | Gawron, Filip | 1000 | SP Inwałd | ||
3 | (C) | 0 | 1 | 1.0 | Góra, Krzysztof | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina | ||
4 | (B) | 0 | 1 | 1.0 | PL-62875 | IV | Baran, Krzysztof | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 0 | 1 | 1.0 | PL-68032 | IV | Pawlak, Miłosz | 1400 | Przedszkole nr 76 Kraków |
6 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | PL-71528 | IV | Reczek, Witold | 1400 | SP SIercza |
7 | (C) | 1 | 1 | 3.0 | Pałka, Wojciech | 1000 | SP nr 1 Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0.0 | PL-62098 | III | Spytek, Hubert | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 1 | 2 | 1.0 | Wróbel, Tomasz | 1000 | SP Inwałd | ||
3 | (B) | 0 | 2 | 1.0 | Lelek, Dawid | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina | ||
4 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | PL-69402 | IV | Jamka, Jakub | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 0 | 2 | 1.0 | Noga, Wojciech | 1000 | Przedszkole nr 76 Kraków | ||
6 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | PL-71674 | IV | Zgud, Sebastian | 1400 | SP SIercza |
7 | (B) | 1 | 2 | 2.0 | Hasiak, Dariusz | 1000 | SP nr 1 Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 3 | 0.0 | PL-65768 | III | Łapczyński, Jacek | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 3 | 1.0 | Szczygieł, Dawid | 1000 | SP Inwałd | ||
3 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | Skrzypiec, Patryk | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina | ||
4 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | PL-60367 | IV | Kudelska, Nadia | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 1 | 3 | 2.0 | Płygawko, Beniamin | 1000 | Przedszkole nr 76 Kraków | ||
6 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | PL-71686 | V | Bieszczad, Antoni | 1200 | |
7 | (C) | 1 | 3 | 4.0 | Gil, Marianna | 1000 | SP nr 1 Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | PL-62180 | IV | Nowakowski, Maksymilian | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | Orzeł, Paweł | 1000 | SP Inwałd | ||
3 | (B) | 1 | 4 | 1.0 | Babik, Oliwier | 1000 | SP Sułkowice-Bolęcina | ||
4 | (C) | ½ | 4 | 1.5 | PL-58482 | IV | Kudelska, Weronika | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 1 | 4 | 2.5 | Mrowiecki, Wincenty | 1000 | Przedszkole nr 76 Kraków | ||
6 | (C) | 1 | 4 | 3.5 | PL-70545 | V | Galiak, Jan | 1200 | SP Siercza |
7 | (B) | 0 | 4 | 3.5 | Ramza, Lidia | 1000 | SP nr 1 Olkusz |
Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 10 w szachach szybkich
Kraków 2016-11-20/2016-11-20
Tempo gry: P'15
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nazwa drużyny | Ranking | Duże punkty | Pkt. | Sz.1 | Sz.2 | Sz.3 |
1 | Krakowski Klub Szachistów I | 1675 | 14.0 | 23.0 | 4.5 | 6.5 | 7.0 |
2 | TS Wisła Kraków | 1675 | 11.0 | 17.0 | 5.5 | 5.0 | 5.5 |
3 | UKS Goniec Staniątki | 1650 | 10.0 | 18.0 | 6.0 | 4.5 | 5.0 |
6 | TS Wisła II Kraków | 1363 | 8.0 | 15.5 | 5.0 | 4.5 | 4.0 |
TS Wisła Kraków
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | (C) | 3.0 | 2.0 | 8 | MKS MOS II Wieliczka | 1450 | |
2 | (B) | 2.5 | 4.0 | 4 | UKS Goniec Staniątki | 1650 | |
3 | (C) | 0.0 | 4.0 | 2 | Krakowski Klub Szachistów I | 1675 | |
4 | (B) | 3.0 | 6.0 | 6 | MKS MOS I Wieliczka | 1500 | |
5 | (C) | 2.0 | 7.0 | 3 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1650 | |
6 | (B) | 3.5 | 9.0 | 10 | TS Wisła II Kraków | 1363 | |
7 | (C) | 3.0 | 11.0 | 7 | SP nr 123 w Krakowie | 1500 |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | N | Pkt. | Ruz |
1 | 21835918 | II | Mikołaj Krupiński | R 1318 | 1800 | 2006 | 1 | ½ | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5.5 | 1875 |
2 | 21857610 | II | Mateusz Baran | R 1157 | 1800 | 2006 | 1 | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | 1 | 7 | 5.0 | 1763 |
3 | 21839093 | II+ | Magdalena Pudełko | 1182 | 1700 | 2007 | 1 | 1 | 0 | 1 | ½ | 1 | 1 | 7 | 5.5 | 1738 |
4 | 0 | IV | Błażej Dratwa | 0 | 1400 | 2008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1.0 | 1156 |
1||21835918||II||Mikołaj Krupiński||R 1318||1800||2006||1||½||0||1||1||1||1||7||5.5||1875 |}
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 1 | 1.0 | PL-65768 | III | Łapczyński, Jacek | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | ½ | 1 | 1.5 | PL-53494 | II | Wnęk, Filip | R 1170 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (C) | 0 | 1 | 1.5 | PL-56941 | II | Wiszniewski, Szymon | R 1191 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 1 | 2.5 | PL-61753 | III | Wojtyło, Paweł | R 1125 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 1 | 1 | 3.5 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | R 1191 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 1 | 1 | 4.5 | PL-64412 | IV | Konstanty Sarek | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 1 | 5.5 | PL-52277 | III | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1600 | SP nr 123 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 2 | 1.0 | PL-62875 | IV | Baran, Krzysztof | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 1 | 2 | 2.0 | PL-56134 | II | Rainer, Piotr | R 1184 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | PL-59225 | II+ | Szopa, Emilia | 0 | 1700 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 1 | 2 | 3.0 | PL-63175 | III | Zieliński, Michał | R 1021 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | ½ | 2 | 3.5 | PL-62494 | III | Bartoszczuk, Adam | R 1405 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | ½ | 2 | 4.0 | PL-65069 | IV | Maurycy Jakubiec | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1 | 2 | 5.0 | PL-56942 | III | Trześniowski, Marceli | 0 | 1600 | SP nr 123 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 3 | 1.0 | PL-69402 | IV | Jamka, Jakub | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 3 | 2.0 | PL-55669 | II | Gaczoł, Julia | R 1129 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (C) | 0 | 3 | 2.0 | PL-58513 | II | Bar, Klaudia | R 1066 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | PL-61497 | III | Pawłowski, Kamil | 1043 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | ½ | 3 | 3.5 | PL-62475 | II | Popiel, Małgorzata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 1 | 3 | 4.5 | PL-70985 | IV | Mateusz Bożek | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 3 | 5.5 | PL-62339 | IV | Korczek, Wiktor | 0 | 1400 | SP nr 123 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | PL-68416 | III | Para, Aleksandra | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | PL-50457 | IV | Więckowski, Kacper | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | PL-65226 | III | Przybylik, Kacper | 1064 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | PL-59384 | III | Baran, Maria | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | PL-70518 | III | Batiuk, Alicja | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 1 | 4 | 1.0 | PL-66916 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | PL-67073 | IV | Leski, Jakub | 0 | 1400 | SP nr 123 Kraków |
TS Wisła II Kraków
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0.0 | 0.0 | 3 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1650 | |
2 | (C) | 4.0 | 2.0 | 13 | SP Grywałd | 1000 | |
3 | (B) | 1.0 | 2.0 | 5 | Krakowski Klub Szachistów II | 1550 | |
4 | (C) | 3.0 | 4.0 | 11 | SP nr 62 Kraków | 1250 | |
5 | (B) | 3.0 | 6.0 | 12 | SP nr 123 II Kraków | 1100 | |
6 | (C) | 0.5 | 6.0 | 1 | TS Wisła Kraków | 1675 | |
7 | (B) | 4.0 | 8.0 | 14 | SP w Inwałdzie | 1000 |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | N | Pkt. | Ruz |
1 | 0 | IV | Konstanty Sarek | 0 | 1400 | 2008 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5.0 | 1575 |
2 | 21880808 | IV | Maurycy Jakubiec | 0 | 1400 | 2007 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | 1 | 7 | 4.5 | 1450 |
3 | 0 | IV | Mateusz Bożek | 0 | 1400 | 2007 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4.0 | 1238 |
4 | 0 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | 2007 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2.0 | 1031 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 1 | 0.0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | R 1191 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 1 | 1 | 1.0 | Bąk, Mikołaj | 0 | 1000 | SP Grywałd | ||
3 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | PL-65232 | III | Winiarski, Kacper | 1112 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 1 | 1 | 3.0 | PL-65229 | IV | Bartłomiej Harpula | 0 | 1400 | SP nr 62 Kraków |
5 | (B) | 1 | 1 | 4.0 | PL-63177 | IV | Rochowiak, Wojciech | 0 | 1400 | SP nr 123 Kraków |
6 | (C) | 0 | 1 | 4.0 | PL-55728 | II | Mikołaj Krupiński | R 1318 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1 | 1 | 5.0 | Oboza, Alicja | 0 | 1000 | SP w Inwałdzie |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 2 | 0.0 | PL-62494 | III | Bartoszczuk, Adam | R 1405 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 2 | 1.0 | Kołek, Stanisław | 0 | 1000 | SP Grywałd | ||
3 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | PL-57121 | III | Pawlak, Dominik | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 2 | 2.0 | PL-66896 | IV | Palkaj, Filip | 0 | 1400 | SP nr 62 Kraków |
5 | (C) | 1 | 2 | 3.0 | Żołnierczyk, Mateusz | 0 | 1000 | SP nr 123 Kraków | ||
6 | (B) | ½ | 2 | 3.5 | PL-58522 | II | Mateusz Baran | R 1157 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 2 | 4.5 | Drabczyk, Konrad | 0 | 1000 | SP w Inwałdzie |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 3 | 0.0 | PL-62475 | II | Popiel, Małgorzata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 1 | 3 | 1.0 | Regiec, Patrycja | 0 | 1000 | SP Grywałd | ||
3 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | PL-60446 | III | Hernik, Bartosz | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 1 | 3 | 2.0 | PL-71637 | V | Michał Rudkowski | 0 | 1200 | SP nr 62 Kraków |
5 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | PL-33930 | Chojnowski, Jakub | R 1000 | 0 | SP nr 123 Kraków | |
6 | (C) | 0 | 3 | 3.0 | PL-57124 | II+ | Magdalena Pudełko | 1182 | 1700 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1 | 3 | 4.0 | Ochmanek, Krzysztof | 0 | 1000 | SP w Inwałdzie |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | PL-70518 | III | Batiuk, Alicja | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 4 | 1.0 | Sobkowiak, Emilia | 0 | 1000 | SP Grywałd | ||
3 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | PL-56905 | III | Peszkowska, Emilia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | Tyrała, Oskar | 0 | 1000 | SP nr 62 Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | Głaz, Szymon | 0 | 1000 | SP nr 123 Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | PL-55213 | IV | Błażej Dratwa | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 4 | 2.0 | Pabiś, Olaf | 0 | 1000 | SP w Inwałdzie |