2016.09.17-18 XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego
Z Historia Wisły
Zabierzów/koło Krakowa 2016-09-17/2016-09-18
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B max 1600
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norma |
1 | 3 | III | Łukasz Sobelga | 1263 | 1600 | 6.0 | 21.50 | 30.50 | 6 | 24.0 | II |
2 | 21 | III | Zagórski, Rafał | 0 | 1600 | 6.0 | 20.50 | 29.50 | 6 | 26.0 | II |
3 | 1 | IV | Popiel, Krzysztof | 1489 | 1400 | 5.0 | 23.00 | 32.00 | 5 | 21.0 | III |
15 | 7 | III | Maciej Krupiński | 1177 | 1600 | 3.5 | 20.00 | 27.00 | 3 | 20.0 | |
19 | 2 | III | Tomasz Pukło | 1288 | 1600 | 3.0 | 21.50 | 29.00 | 2 | 14.5 | |
27 | 23 | IV | Konstanty Sarek | 0 | 1400 | 2.0 | 13.50 | 19.50 | 2 | 10.0 | |
30 | 28 | IV | Maurycy Jakubiec | 0 | 1400 | 1.0 | 14.00 | 19.00 | 0 | 4.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 12 | 4.0 | PL-45177 | III | Sobala, Filip | 0 | 1600 | MAT Myślenice |
2 | w | 1 | 19 | 3.0 | PL-51543 | III | Lisak, Dawid | 0 | 1600 | UKS VICTORIA Łowczów |
3 | b | 1 | 10 | 3.0 | PL-55669 | II | Gaczoł, Julia | 1011 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
4 | w | 0 | 21 | 6.0 | PL-25510 | III | Zagórski, Rafał | 0 | 1600 | |
5 | b | 1 | 18 | 4.5 | PL-69335 | III | Kalita, Janusz | 0 | 1600 | Kraków |
6 | w | 1 | 5 | 5.0 | PL-65669 | III | Kinas, Tomasz | 1238 | 1600 | KSz ORŁY Pleszew |
7 | w | 1 | 1 | 5.0 | PL-43175 | IV | Popiel, Krzysztof | 1489 | 1400 | Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 22 | 1.0 | PL-46712 | III | Matusik, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | w | 1 | 23 | 2.0 | PL-64412 | IV | Konstanty Sarek | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 1 | 17 | 4.5 | PL-28896 | III | Poręba, Janusz | 0 | 1600 | UKS VICTORIA Łowczów |
4 | w | = | 15 | 4.5 | PL-62338 | III | Banaś, Piotr | 0 | 1600 | Stańczyk Proszowice |
5 | b | 0 | 21 | 6.0 | PL-25510 | III | Zagórski, Rafał | 0 | 1600 | |
6 | w | 0 | 25 | 4.5 | PL-68516 | IV | Glinowski, Łukasz | 0 | 1400 | |
7 | b | 0 | 16 | 4.5 | PL-54861 | III | Wawro, Kacper | 0 | 1600 | TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 15 | 4.5 | PL-62338 | III | Banaś, Piotr | 0 | 1600 | Stańczyk Proszowice |
2 | b | = | 16 | 4.5 | PL-54861 | III | Wawro, Kacper | 0 | 1600 | TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice |
3 | w | 1 | 25 | 4.5 | PL-68516 | IV | Glinowski, Łukasz | 0 | 1400 | |
4 | b | 0 | 30 | 4.5 | PL-71192 | Kopyciński, Krzysztof | 0 | 1000 | ||
5 | w | 1 | 19 | 3.0 | PL-51543 | III | Lisak, Dawid | 0 | 1600 | UKS VICTORIA Łowczów |
6 | b | 0 | 4 | 4.5 | PL-26336 | III | Haluch, Kacper | 1253 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
7 | w | 0 | 12 | 4.0 | PL-45177 | III | Sobala, Filip | 0 | 1600 | MAT Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 9 | 2.5 | PL-44119 | II | Matusik, Zuzanna | 1024 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | b | 0 | 7 | 3.5 | PL-55734 | III | Maciej Krupiński | 1177 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 0 | 4 | 4.5 | PL-26336 | III | Haluch, Kacper | 1253 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
4 | b | 0 | 29 | 2.0 | PL-48965 | IV | Bury, Gabriela | 0 | 1250 | TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice |
5 | w | 1 | 24 | 2.0 | PL-61560 | IV | Hernik, Jerzy | 0 | 1400 | |
6 | b | 0 | 19 | 3.0 | PL-51543 | III | Lisak, Dawid | 0 | 1600 | UKS VICTORIA Łowczów |
7 | w | 0 | 20 | 2.5 | PL-44472 | III | Budkiewicz, Ryszard | 0 | 1600 | Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 10 | 3.0 | PL-55669 | II | Gaczoł, Julia | 1011 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
2 | w | = | 14 | 3.5 | PL-65226 | III | Przybylik, Kacper | 0 | 1600 | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy |
3 | b | 0 | 13 | 4.0 | PL-47461 | III | Baran, Dawid | 0 | 1600 | |
4 | w | 0 | 19 | 3.0 | PL-51543 | III | Lisak, Dawid | 0 | 1600 | UKS VICTORIA Łowczów |
5 | b | 0 | 22 | 1.0 | PL-46712 | III | Matusik, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | b | = | 20 | 2.5 | PL-44472 | III | Budkiewicz, Ryszard | 0 | 1600 | Staniątki |
7 | w | 0 | 24 | 2.0 | PL-61560 | IV | Hernik, Jerzy | 0 | 1400 |
XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN do rankingu 2200 ELO
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 1 | k | Jerzy Kyć | POL | 2188 | 2200 | 5.0 | 10.00 | 17.00 | 5 | 15.0 |
2 | 2 | I++ | Mika, Tomasz | POL | 2010 | 2100 | 4.0 | 8.50 | 15.50 | 4 | 13.0 |
3 | 8 | I | Wilk, Tomasz | POL | 1855 | 2000 | 4.0 | 8.50 | 15.00 | 4 | 14.0 |
6 | 6 | I | Bartosz Warchoł | POL | 1878 | 2000 | 3.0 | 10.00 | 17.00 | 3 | 11.0 |
13 | 14 | I | Andrzej Kulesza | POL | 1717 | 2000 | 3.0 | 7.50 | 11.50 | 2 | 9.5 |
18 | 26 | II | Mateusz Wąsik | POL | 1278 | 1800 | 2.0 | 8.00 | 12.00 | 2 | 7.0 |
30 | 25 | II | Mikołaj Krupiński | POL | 1333 | 1800 | 1.5 | 4.50 | 8.50 | 1 | 2.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 17 | 3.0 | PL-26171 | II | Chowaniec, Artur | 1603 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk |
2 | w | 1 | 10 | 3.0 | PL-43635 | I | Dyląg, Emilia | 1781 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | b | 1 | 6 | 3.0 | PL-46979 | I | Bartosz Warchoł | 1878 | 2000 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 2 | 4.0 | PL-10567 | I++ | Mika, Tomasz | 2010 | 2100 | LKS GCKiP Czarna |
5 | b | 1 | 8 | 4.0 | PL-16405 | I | Wilk, Tomasz | 1855 | 2000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 31 | 1.0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | 1157 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | b | 0 | 5 | 3.0 | PL-31108 | I | Krzysztof Szczurek II | 1926 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | w | 1 | 22 | 1.5 | PL-53092 | II+ | Dziewoński, Dariusz | 1449 | 1900 | MAT Myślenice |
4 | b | = | 9 | 3.0 | Nikobenko, Ivan | 1798 | 1800 | |||
5 | w | = | 12 | 3.0 | PL-16543 | II+ | Kretowicz, Piotr | 1743 | 1900 | GKSz Kornuty Gorlice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 31 | 1.0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | 1157 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | b | 0 | 5 | 3.0 | PL-31108 | I | Krzysztof Szczurek II | 1926 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | w | 1 | 22 | 1.5 | PL-53092 | II+ | Dziewoński, Dariusz | 1449 | 1900 | MAT Myślenice |
4 | b | = | 9 | 3.0 | Nikobenko, Ivan | 1798 | 1800 | |||
5 | w | = | 12 | 3.0 | PL-16543 | II+ | Kretowicz, Piotr | 1743 | 1900 | GKSz Kornuty Gorlice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 16 | 2.0 | PL-49925 | II | Lach, Mariusz | 1668 | 1800 | TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice |
2 | b | 0 | 9 | 3.0 | Nikobenko, Ivan | 1798 | 1800 | |||
3 | w | 0 | 15 | 3.0 | PL-28782 | I | Budkiewicz, Magdalena | 1684 | 1800 | |
4 | b | 1 | 31 | 1.0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | 1157 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | b | 0 | 17 | 3.0 | PL-26171 | II | Chowaniec, Artur | 1603 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 9 | 3.0 | Nikobenko, Ivan | 1798 | 1800 | |||
2 | b | 0 | 16 | 2.0 | PL-49925 | II | Lach, Mariusz | 1668 | 1800 | TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice |
3 | w | 0 | 27 | 1.5 | PL-44156 | II | Pietrzak, Tomasz | 1278 | 1800 | MAT Myślenice |
4 | b | = | 32 | 0.5 | PL-67256 | Paciorek, Jan | 1129 | 1000 | ||
5 | w | 1 | 31 | 1.0 | PL-59282 | II | Wilk, Igor | 1157 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN C ur.2007 i młodsi
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norma |
1 | 5 | II+ | Szopa, Emilia | 0 | 1700 | KKsz Kraków | 6.5 | 21.50 | 30.50 | 6 | 25.5 | |
2 | 2 | II | Wiszniewski, Szymon | R 1191 | 1800 | KKsz Kraków | 6.0 | 25.00 | 35.50 | 6 | 26.0 | |
3 | 10 | III | Januszek, Maksymilian | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 5.5 | 23.00 | 32.50 | 5 | 23.5 | |
14 | 20 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 20.00 | 27.50 | 4 | 17.0 | |
20 | 17 | IV | Wiktor Gruszka | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 14.00 | 19.00 | 4 | 16.0 | |
24 | 16 | IV | Olaf Kaszuba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 17.50 | 25.00 | 3 | 13.0 | |
30 | 40 | Jakub Pruszczak | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 15.00 | 21.00 | 2 | 11.0 | V | |
33 | 31 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 11.50 | 17.50 | 3 | 10.0 | |
36 | 33 | V | Bartosz Krupiński | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 13.00 | 19.50 | 2 | 7.0 | |
37 | 26 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 11.50 | 16.00 | 2 | 7.0 | |
38 | 36 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 12.50 | 17.00 | 0 | 4.5 | |
39 | 19 | IV | Maksym Doroba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 10.50 | 15.00 | 1 | 6.5 | |
41 | 34 | V | Michał Wójcik | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 11.50 | 16.50 | 0 | 0.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 40 | 3.0 | PL-70984 | Jakub Pruszczak | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |
2 | b | 0 | 9 | 5.0 | PL-44443 | III | Wnuk, Piotr | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
3 | w | 1 | 38 | 3.0 | PL-70561 | V | Ślusarczyk, Anna | 0 | 1100 | Siercza |
4 | b | 1 | 13 | 5.0 | PL-61683 | III | Wiszniewska, Julia | 0 | 1400 | KKsz Kraków |
5 | w | 0 | 3 | 4.5 | PL-65232 | III | Winiarski, Kacper | 1131 | 1600 | |
6 | b | 0 | 7 | 5.0 | PL-60446 | III | Hernik, Bartosz | 0 | 1600 | KKsz Kraków |
7 | w | 1 | 37 | 3.0 | PL-58514 | V | Sikoń, Wanessa | 0 | 1100 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 37 | 3.0 | PL-58514 | V | Sikoń, Wanessa | 0 | 1100 | |
2 | w | 0 | 8 | 4.0 | PL-61497 | III | Pawłowski, Kamil | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | 1 | 39 | 1.0 | Ślusarczyk, Adam | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | ||
4 | w | 0 | 25 | 3.0 | PL-65768 | IV | Łapczyński, Jacek | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | b | 1 | 35 | 2.0 | PL-66896 | V | Palkaj, Filip | 0 | 1200 | |
6 | w | 0 | 41 | 4.0 | PL-70517 | Jaśko, Zuzanna | 0 | 0 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
7 | b | 1 | 31 | 3.0 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 36 | 1.5 | PL-68998 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 0 | 5 | 6.5 | PL-59225 | II+ | Szopa, Emilia | 0 | 1700 | KKsz Kraków |
3 | w | 0 | 28 | 4.0 | PL-70303 | IV | Komendolowicz, Nikola | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | b | 1 | 31 | 3.0 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 0 | 24 | 3.0 | PL-58515 | IV | Kruczek, Radosław | 0 | 1400 | |
6 | w | 1 | 6 | 3.5 | PL-62475 | II | Popiel, Małgorzata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | b | 0 | 23 | 4.0 | PL-60501 | IV | Damilak, Cyprian | 0 | 1400 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 20 | 4.0 | PL-59300 | IV | Aleksander Sobelga | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | + | undefined | ||||||||
3 | w | 0 | 22 | 4.0 | PL-58511 | IV | Golonka, Jakub | 0 | 1400 | MPZSzach Kraków |
4 | b | 1 | 19 | 1.5 | PL-60514 | IV | Maksym Doroba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 0 | 11 | 5.0 | PL-56942 | III | Trześniowski, Marceli | 0 | 1600 | KKsz Kraków |
6 | b | 0 | 30 | 3.0 | PL-70860 | V | Tomasik, Filip | 0 | 1200 | KKsz Kraków |
7 | w | 1 | 39 | 1.0 | Ślusarczyk, Adam | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 11 | 5.0 | PL-56942 | III | Trześniowski, Marceli | 0 | 1600 | KKsz Kraków |
2 | b | 0 | 19 | 1.5 | PL-60514 | IV | Maksym Doroba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 1 | 36 | 1.5 | PL-68998 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 0 | 16 | 3.0 | PL-65930 | IV | Olaf Kaszuba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 1 | 39 | 1.0 | Ślusarczyk, Adam | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | ||
6 | b | 1 | 26 | 2.0 | PL-66916 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 17 | 4.0 | PL-65333 | IV | Wiktor Gruszka | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 13 | 5.0 | PL-61683 | III | Wiszniewska, Julia | 0 | 1400 | KKsz Kraków |
2 | b | 0 | 24 | 3.0 | PL-58515 | IV | Kruczek, Radosław | 0 | 1400 | |
3 | w | 1 | 26 | 2.0 | PL-66916 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 0 | 32 | 2.0 | PL-71010 | V | Franciszek Nawrocki | 0 | 1200 | |
5 | w | 0 | 30 | 3.0 | PL-70860 | V | Tomasik, Filip | 0 | 1200 | KKsz Kraków |
6 | w | 1 | 19 | 1.5 | PL-60514 | IV | Maksym Doroba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 0 | 27 | 3.0 | PL-67635 | IV | Starmach, Martyna | 0 | 1250 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 6 | 3.5 | PL-62475 | II | Popiel, Małgorzata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | w | 0 | 35 | 2.0 | PL-66896 | V | Palkaj, Filip | 0 | 1200 | |
3 | b | 0 | 33 | 2.0 | PL-56910 | V | Bartosz Krupiński | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 34 | 0.0 | PL-59672 | V | Michał Wójcik | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 1 | 36 | 1.5 | PL-68998 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 0 | 31 | 3.0 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 0 | 29 | 3.0 | PL-68824 | V | Smogór, Wojciech | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 16 | 3.0 | PL-65930 | IV | Olaf Kaszuba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | w | 0 | 27 | 3.0 | PL-67635 | IV | Starmach, Martyna | 0 | 1250 | |
3 | b | 0 | 31 | 3.0 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
4 | + | undefined | ||||||||
5 | w | 0 | 26 | 2.0 | PL-66916 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 0 | 29 | 3.0 | PL-68824 | V | Smogór, Wojciech | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
7 | b | = | 19 | 1.5 | PL-60514 | IV | Maksym Doroba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 39 | 1.0 | Ślusarczyk, Adam | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | ||
2 | w | 1 | 31 | 3.0 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 0 | 35 | 2.0 | PL-66896 | V | Palkaj, Filip | 0 | 1200 | |
4 | w | 0 | 40 | 3.0 | PL-70984 | Jakub Pruszczak | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |
5 | w | 0 | 41 | 4.0 | PL-70517 | Jaśko, Zuzanna | 0 | 0 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
6 | b | 0 | 33 | 2.0 | PL-56910 | V | Bartosz Krupiński | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
7 | w | = | 36 | 1.5 | PL-68998 | V | Nikodem Sobelga | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 14 | 4.0 | PL-56905 | III | Peszkowska, Emilia | 0 | 1400 | KKsz Kraków |
2 | w | 0 | 25 | 3.0 | PL-65768 | IV | Łapczyński, Jacek | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | 0 | 29 | 3.0 | PL-68824 | V | Smogór, Wojciech | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
4 | b | 0 | 26 | 2.0 | PL-66916 | IV | Ewa Kaszuba | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined |