2016.04.23 III liga juniorów 2016 - Małopolska. Kraków
Z Historia Wisły
III liga juniorów 2016 - Małopolska
Kraków 2016-04-23/2016-05-22
Tempo gry: 60' + 30 na ruch
Sędzia: Jacek Wolak
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nr | Nazwa drużyny | Ranking | Duże punkty | Pkt. | Sz.1 | Sz.2 | Sz.3 |
1 | 4 | MAT Myślenice | 1517 | 17,0 | 43,5 | 6,5 | 7,0 | 8,5 |
2 | 3 | Krakowski Klub Szachistów II | 1560 | 15,0 | 38,0 | 5,5 | 4,5 | 7,0 |
3 | 6 | MKS MOS II Wieliczka | 1485 | 14,0 | 36,0 | 6,0 | 6,5 | 7,5 |
6 | 8 | TS Wisła II Kraków | 1247 | 8,0 | 24,5 | 1,0 | 6,0 | 2,5 |
TS Wisła II Kraków
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking |
1 | (C) | 1,0 | 0,0 | 3 | Krakowski Klub Szachistów II | 1560 |
2 | (B) | 1,0 | 0,0 | 4 | MAT Myślenice | 1517 |
3 | (C) | 3,0 | 1,0 | 5 | MKS KSOS Kraków | 1309 |
4 | (B) | 1,0 | 1,0 | 6 | MKS MOS II Wieliczka | 1485 |
5 | (C) | 3,0 | 2,0 | 7 | Sandecja Nowy Sącz | 1343 |
6 | (C) | 3,0 | 3,0 | 10 | UKS Hetman Koronny II Trzebinia | 1133 |
7 | (B) | 3,0 | 4,0 | 9 | UKS Goniec Staniątki | 1193 |
8 | (C) | 5,0 | 6,0 | 1 | GKSz Kornuty Gorlice | 1301 |
9 | (B) | 4,5 | 8,0 | 2 | KANA Tarnów | 1089 |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Data ur. | Uwagi | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | R 8 | R 9 | N | Pkt. | Ruz | Chg (Ru) |
1 | 21864560 | III | Łukasz Sobelga | 1299 | 1600 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1,0 | 1570 | -1,33 | |
2 | 21835918 | II | Mikołaj Krupiński | 1370 | 1800 | 2006 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5,0 | 2033 | 1,74 | |||||
3 | 21833206 | II | Jakub Owoc | 1211 | 1800 | 2004 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ½ | 9 | 3,5 | 1670 | -0,37 | |
4 | 21810303 | II | Jakub Kurczyna | 1183 | 1800 | 2005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 | 1520 | -0,89 | ||||||
5 | 21866759 | II | Szymon Wydmański | 1157 | 1800 | 2007 | C14 - rez. 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9 | 5,0 | 1710 | 0,05 |
6 | 21831262 | I | Natalia Myśliwiec | 1374 | 1800 | 2005 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1,0 | 1520 | -1,15 | ||||||
7 | 21839093 | II+ | Magdalena Pudełko | 1043 | 1700 | 2007 | 0 | 1 | + | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 6,0 | 1678 | 1,21 | |
8 | 21812578 | III | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1400 | 2005 | D14 - rez. 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3,0 | 1509 | (0) |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 2 | 0,0 | PL-19856 | II | Lankof, Piotr | 1712 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 1 | 0,0 | PL-49697 | I | Brożyna, Mateusz | 1809 | 2000 | MAT Myślenice |
3 | (C) | 0 | 1 | 0,0 | PL-28423 | I | Madej, Roman | 1925 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
4 | (B) | 0 | 1 | 0,0 | PL-25772 | I | Golenia, Jan | 1973 | 2000 | MKS MOS Wieliczka (joker) |
5 | (C) | 0 | 1 | 0,0 | PL-44199 | II | Szarota, Marcin | 1537 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (C) | 0 | 1 | 0,0 | PL-43054 | I | Ślusarczyk, Milena | 1280 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (B) | 1 | 1 | 1,0 | PL-46163 | III | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | (C) | 0 | 1 | 1,0 | PL-17845 | I++ | Żarnowski, Krzysztof | 2020 | 2100 | GKSz Kornuty Gorlice |
9 | (B) | 0 | 1 | 1,0 | PL-44318 | II | Kukułka, Dominik | 1535 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | 0,0 | ||||||||
2 | - | 0,0 | ||||||||
3 | - | 0,0 | ||||||||
4 | - | 0,0 | ||||||||
5 | (B) | 1 | 2 | 1,0 | PL-44198 | II | Szarota, Miłosz | 1509 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (B) | 1 | 2 | 2,0 | PL-26957 | II | Filipek, Justyna | 1126 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 1 | 2 | 3,0 | PL-56134 | III | Rainer, Piotr | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | (B) | 1 | 2 | 4,0 | PL-27545 | II | Świder, Paweł | 1665 | 1800 | GKSz Kornuty Gorlice |
9 | (C) | 1 | 3 | 5,0 | PL-53344 | III | Łabędź, Dawid | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 3 | 1,0 | PL-38936 | II+ | Róg, Mateusz | 1461 | 1900 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 0 | 2 | 1,0 | PL-28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | 1483 | 1800 | MAT Myślenice |
3 | (B) | 0 | 2 | 1,0 | PL-27043 | II | Przybycień, Michał | 1617 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
4 | (C) | 0 | 2 | 1,0 | PL-23813 | II | Kuźma, Sebastian | 1396 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 0 | 3 | 1,0 | PL-44203 | II | Szarota, Jakub | 1216 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (C) | 1 | 4 | 2,0 | PL-46712 | III | Matusik, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (B) | 0 | 5 | 2,0 | PL-53494 | II | Wnęk, Filip | 1199 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | (C) | 1 | 3 | 3,0 | PL-26831 | II | Majewski, Michał | 1094 | 1800 | GKSz Kornuty Gorlice |
9 | (B) | ½ | 4 | 3,5 | PL-45081 | III | Lenart, Jakub | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 4 | 0,0 | PL-44143 | II | Święch, Łukasz | 1319 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 3 | 0,0 | PL-33591 | I | Suder, Jakub | 1763 | 2000 | MAT Myślenice |
3 | (C) | 0 | 3 | 0,0 | PL-49683 | II | Cichoń, Jakub | 1313 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
4 | (B) | 0 | 3 | 0,0 | PL-44555 | II | Krawczyk, Wojciech | 1460 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
5 | - | 0,0 | ||||||||
6 | - | 0,0 | ||||||||
7 | - | 0,0 | ||||||||
8 | - | 0,0 | ||||||||
9 | - | 0,0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 5 | 0,0 | PL-51154 | II | Armuła, Karol | 1333 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 0 | 4 | 0,0 | PL-29660 | II | Piwowarczyk, Bartłomiej | 1361 | 1800 | MAT Myślenice |
3 | (B) | 1 | 4 | 1,0 | PL-52277 | III | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
4 | (C) | 0 | 4 | 1,0 | PL-38216 | II+ | Wrona, Florian | 1232 | 1900 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 1 | 4 | 2,0 | PL-47333 | IV | Woźniak, Michał | 0 | 1400 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (B) | 1 | 7 | 3,0 | PL-44119 | II | Matusik, Zuzanna | 1060 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 7 | 3,0 | PL-28782 | I | Budkiewicz, Magdalena | 1495 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | (B) | 1 | 5 | 4,0 | PL-26336 | III | Haluch, Kacper | 1317 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
9 | (C) | 1 | 5 | 5,0 | PL-65837 | IV | Żmuda, Tomasz | 0 | 1400 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 8 | 0,0 | PL-38588 | II+ | Surpeta, Julia | 1357 | 1700 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 7 | 0,0 | PL-17990 | I | Kasperek, Kinga | 1581 | 1800 | MAT Myślenice (wypożyczenie) |
3 | (C) | 1 | 7 | 1,0 | PL-38140 | III | Urszula Łukaszek | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
4 | (B) | 0 | 6 | 1,0 | PL-22937 | II+ | Dębowska, Michalina | 1446 | 1700 | MKS MOS Wieliczka |
5 | - | 1,0 | ||||||||
6 | - | 1,0 | ||||||||
7 | - | 1,0 | ||||||||
8 | - | 1,0 | ||||||||
9 | - | 1,0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 9 | 0,0 | PL-50473 | II | Pawlak, Emilia | 1196 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 8 | 1,0 | PL-44294 | II | Mazanowska, Aniela | 1102 | 1600 | MAT Myślenice |
3 | (B) | + | 8 | 2,0 | PL-46162 | II | Klima, Julia | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków (wypożyczenie) |
4 | (C) | 1 | 7 | 3,0 | PL-44914 | III | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 0 | 5 | 3,0 | PL-41636 | I | Furtak, Joanna | 1596 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (C) | 0 | 5 | 3,0 | PL-26960 | II | Walasik, Weronika | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (B) | 1 | 6 | 4,0 | PL-55669 | II | Gaczoł, Julia | 1063 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | (C) | 1 | 6 | 5,0 | PL-43737 | III | Lewandowska, Kamila | 1028 | 1400 | GKSz Kornuty Gorlice |
9 | (B) | 1 | 6 | 6,0 | PL-24872 | II | Bator, Małgorzata | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | 0,0 | ||||||||
2 | - | 0,0 | ||||||||
3 | - | 0,0 | ||||||||
4 | - | 0,0 | ||||||||
5 | (B) | 1 | 6 | 1,0 | PL-59225 | II | Szopa, Emilia | 0 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz (wypożyczenie) |
6 | (B) | 0 | 6 | 1,0 | PL-56912 | III | Zwolińska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 8 | 1,0 | PL-53237 | II | Zabłocka, Katarzyna | 1111 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | (B) | 1 | 7 | 2,0 | PL-46049 | III | Liana, Wiktoria | 0 | 1400 | GKSz Kornuty Gorlice |
9 | (C) | 1 | 7 | 3,0 | PL-52645 | IV | Rozowska, Małgorzata | 0 | 1250 | Klub Szachowy Kana Tarnów |