2016.04.02-03 XXI Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Mszana Dolna
Z Historia Wisły
Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Sienkiewicza Mszana Dolna 2016-04-02/2016-04-03
Wyniki szczegółowe
XXI Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów 2016 gr. A
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norma |
1 | 1 | I | Jagła, Artur | POL | 1635 | 2000 | 6.5 | 23.50 | 31.50 | 6 | 27.5 | |
2 | 4 | II | Śmieszek, Maksymilian | POL | 1333 | 1800 | 6.0 | 22.50 | 32.00 | 6 | 24.0 | |
3 | 6 | III | Łabędź, Gabriela | POL | 1250 | 1400 | 5.0 | 21.00 | 27.00 | 4 | 20.0 | II |
17 | 20 | III | Kacper Heretyk | POL | 0 | 1600 | 4.0 | 21.50 | 29.50 | 3 | 18.5 | |
24 | 9 | III | Mikołaj Stachura | POL | 1203 | 1600 | 3.5 | 19.50 | 26.50 | 3 | 16.5 | |
42 | 39 | IV | Mikołaj Heretyk | POL | 0 | 1400 | 2.0 | 14.00 | 18.50 | 2 | 6.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 44 | 3.0 | IV | Madej, Jakub | 0 | 1400 | Gimnazjum 1 Mszana Dolna | |
2 | w | 0 | 7 | 5.0 | PL-44203 | II | Szarota, Jakub | 1216 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
3 | b | 1 | 42 | 3.0 | PL-45801 | IV | Łabuz, Bartłomiej | 0 | 1400 | Gimnazjum 1 Mszana Dolna |
4 | b | 1 | 8 | 5.0 | PL-44140 | III | Konrad Ciborowski (junior) | 1215 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | w | = | 2 | 4.5 | PL-41636 | I | Furtak, Joanna | 1582 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | w | = | 5 | 4.0 | PL-38897 | III | Żuwała, Marek | 1306 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | b | 0 | 6 | 5.0 | PL-53345 | III | Łabędź, Gabriela | 1250 | 1400 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 33 | 3.0 | PL-45811 | IV | Kapturkiewicz, Jakub | 0 | 1400 | Gimnazjum 2 Mszana Dolna |
2 | b | 1 | 25 | 2.0 | PL-46710 | III | Łucja Ciborowska | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | w | 1 | 18 | 3.5 | PL-37766 | III | Brenkus, Maciej | 0 | 1600 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
4 | b | 0 | 13 | 4.5 | PL-59373 | III | Bajer, Jakub | 1033 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | w | 0 | 24 | 5.0 | PL-53344 | III | Łabędź, Dawid | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
6 | b | 1 | 29 | 3.5 | PL-45804 | IV | Zacharski, Wojciech | 0 | 1400 | Gimnazjum 1 Mszana Dolna |
7 | w | 0 | 16 | 4.5 | III | Grzegorz, Nawara | 0 | 1600 | UKS Szachownica |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 15 | 4.0 | PL-60595 | III | Paternoga, Bartłomiej | 0 | 1600 | UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój |
2 | w | 0 | 28 | 3.0 | PL-44609 | IV | Bochenek, Emil | 0 | 1400 | SOK Sułkowice |
3 | b | 0 | 32 | 3.0 | PL-62097 | IV | Bieda, Franciszek | 0 | 1400 | Stolarnia Bieda - Limanowa |
4 | w | 1 | 30 | 1.0 | PL-57741 | IV | Niedośpiał, Kamil | 0 | 1400 | Gimnazjum 1 Mszana Dolna |
5 | w | 0 | 31 | 3.0 | PL-52398 | IV | Wąsowicz, Benedykt | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
6 | b | 1 | 25 | 2.0 | PL-46710 | III | Łucja Ciborowska | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
7 | w | 0 | 33 | 3.0 | PL-45811 | IV | Kapturkiewicz, Jakub | 0 | 1400 | Gimnazjum 2 Mszana Dolna |