2015.04.18-19 XVII Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich, Szczurowa
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
JUNIORZY
- 1. miejsce - Andrzej Kulesza
- 2. miejsce - Wojciech Urbański
- 3. miejsce - Mikołaj Krupiński
- 8. miejsce - Paweł Zborowski
- 9. miejsce - Kacper Heretyk
- 14. miejsce - Natalia Myśliwiec
- 15. miejsce - Mateusz Baran
- 21. miejsce - Jakub Owoc
- 22. miejsce - Szymon Wydmański
- 36. miejsce - Karol Starzyk
Wyniki szczegółowe
XVII Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 open
Szczurowa 2015-04-18/2015-04-19
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | R. ChArb. | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 3 | IM | Shkuran, Daniil | UKR | R 2411 | 2386 | 0 | 8.5 | 63.00 | 75.50 | 6 | 54.5 |
2 | 1 | GM | Malaniuk, Vladimir P | R 2521 | 2600 | 2545 | 8.0 | 63.00 | 77.00 | 5 | 49.5 | |
3 | 4 | IM | Dariusz Mikrut | POL | R 2363 | 2450 | 2469 | 8.0 | 61.50 | 74.50 | 5 | 49.5 |
30 | 31 | III | Maciej Krupiński | POL | 0 | 1600 | 1102 | 4.5 | 40.50 | 48.00 | 4 | 27.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 22 | 5.0 | PL-52774 | IV | Sowiński, Jerzy | R 1535 | 1400 | Janowice |
2 | b | 1 | 13 | 7.0 | Davymuka, Roman | R 2080 | 2140 | Hetman Borzęcin | ||
3 | w | = | 1 | 8.0 | PL-23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | R 2521 | 2600 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
4 | b | 1 | 5 | 7.0 | PL-37124 | IM | Nester, Ihor | R 2285 | 2269 | Ukraina |
5 | w | = | 3 | 8.5 | IM | Shkuran, Daniil | R 2411 | 2386 | Hetman Borzęcin | |
6 | b | = | 9 | 7.0 | PL-5909 | FM | Markiewicz, Jerzy | R 2205 | 2300 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | b | = | 2 | 8.0 | PL-42391 | IM | Golubka, Petr | R 2423 | 2383 | Hetman Borzęcin |
8 | w | = | 8 | 6.0 | PL-3339 | k+ | Gbyl, Andrzej | R 2214 | 2300 | KKSz Kraków |
9 | w | 1 | 7 | 5.5 | PL-2718 | m | Kaim, Piotr | 2218 | 2400 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
10 | b | = | 10 | 7.0 | PL-59550 | Lornye, Pylyp | R 2174 | 2214 | Lwów | |
11 | w | 1 | 12 | 6.0 | PL-3392 | k | Kumor, Łukasz | 2144 | 2200 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 13 | 7.0 | Davymuka, Roman | R 2080 | 2140 | Hetman Borzęcin | ||
2 | b | 1 | 22 | 5.0 | PL-52774 | IV | Sowiński, Jerzy | R 1535 | 1400 | Janowice |
3 | w | 0 | 18 | 6.0 | PL-16541 | II | Jackowski, Dariusz | 1828 | 1800 | PUKS Karolina Tarnów |
4 | b | 0 | 26 | 2.0 | PL-31293 | II | Czernecki, Stefan | 0 | 1800 | Przyborów |
5 | w | 1 | 36 | 3.0 | Robert Wydmański | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | b | = | 20 | 4.5 | PL-59508 | II | Bylica, Jacek | 1589 | 1800 | Kraków |
7 | w | 1 | 30 | 4.5 | PL-62772 | III | Koścień, Rafał | 0 | 1600 | Tarnów |
8 | b | 0 | 24 | 5.5 | PL-17432 | I | Pędrak, Paulina | R 1417 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | w | 0 | 35 | 4.5 | PL-58645 | Wójcik, Artur | 0 | 1000 | Kana Tarnów | |
10 | b | 1 | 34 | 1.0 | Skalska, Nina | 0 | 1000 | Brzesko | ||
11 | b | 0 | 19 | 5.5 | PL-17204 | II | Staroniewicz, Janusz | 1625 | 1800 | MPZSzach Kraków |
XVII Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 - juniorzy
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | R. ChArb. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 10 | II | Andrzej Kulesza | 0 | 1800 | 1447 | TS Wisła Kraków | 2003-09-21 | 10.5 | 60.50 | 72.50 | 10 | 61.5 |
2 | 1 | II | Wojciech Urbański | R 1433 | 1800 | 1654 | TS Wisła Kraków | 2001-01-13 | 9.5 | 60.00 | 76.00 | 9 | 57.5 |
3 | 6 | III | Mikołaj Krupiński | 1164 | 1600 | 1469 | TS Wisła Kraków | 2006-07-22 | 8.0 | 61.00 | 74.50 | 8 | 48.0 |
8 | 20 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | 1424 | TS Wisła Kraków | 2004-05-02 | 7.0 | 53.50 | 63.50 | 7 | 41.0 |
9 | 15 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | 1352 | TS Wisła Kraków | 2003-03-28 | 6.5 | 64.50 | 77.50 | 6 | 44.0 |
14 | 3 | II | Natalia Myśliwiec | 1311 | 1600 | 1246 | TS Wisła Kraków | 2005-07-03 | 6.0 | 57.50 | 73.00 | 5 | 43.0 |
15 | 12 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | 1203 | TS Wisła Kraków | 2006-09-20 | 6.0 | 52.00 | 63.50 | 6 | 38.0 |
21 | 7 | III | Jakub Owoc | 1152 | 1600 | 1442 | TS Wisła Kraków | 2004-10-24 | 5.5 | 58.50 | 74.00 | 5 | 41.5 |
22 | 23 | IV | Szymon Wydmański | 0 | 1400 | 995 | TS Wisła Kraków | 2007-02-07 | 5.5 | 47.00 | 59.00 | 5 | 30.5 |
36 | 2 | II | Karol Starzyk | 1345 | 1800 | 1468 | TS Wisła Kraków | 2003-05-29 | 3.5 | 53.00 | 67.00 | 3 | 34.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 32 | 3.0 | Krawczyk, Jakub | 0 | 1000 | Wola Radłowska | ||
2 | b | 1 | 21 | 6.5 | PL-58255 | IV | Kryzia, Wiktor | 0 | 1400 | Wola Radłowska |
3 | w | = | 1 | 9.5 | PL-26641 | II | Wojciech Urbański | R 1433 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 1 | 15 | 6.5 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 3 | 6.0 | PL-52318 | II | Natalia Myśliwiec | 1311 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | b | 1 | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | w | 1 | 7 | 5.5 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | 1152 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 1 | 16 | 6.5 | PL-48332 | III | Kilian, Andrzej | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
9 | w | 1 | 4 | 7.0 | PL-27715 | II+ | Wolak, Julia | R 1204 | 1700 | GKSz Hetman Pilzno |
10 | b | 1 | 6 | 8.0 | PL-55728 | III | Mikołaj Krupiński | 1164 | 1600 | TS Wisła Kraków |
11 | w | 1 | 18 | 7.0 | PL-52646 | III | Więcek, Jakub | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 23 | 5.5 | PL-60517 | IV | Szymon Wydmański | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | w | 1 | 16 | 6.5 | PL-48332 | III | Kilian, Andrzej | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
3 | b | = | 10 | 10.5 | PL-55723 | II | Andrzej Kulesza | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 22 | 6.0 | PL-45081 | IV | Lenart, Jakub | 0 | 1400 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
5 | b | 1 | 2 | 3.5 | PL-49880 | II | Karol Starzyk | 1345 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 1 | 4 | 7.0 | PL-27715 | II+ | Wolak, Julia | R 1204 | 1700 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | b | 1 | 21 | 6.5 | PL-58255 | IV | Kryzia, Wiktor | 0 | 1400 | Wola Radłowska |
8 | w | 0 | 6 | 8.0 | PL-55728 | III | Mikołaj Krupiński | 1164 | 1600 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 1 | 15 | 6.5 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 1 | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
11 | b | 1 | 8 | 6.5 | PL-28195 | I+ | Mirowska, Oliwia | R 1099 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 28 | 3.5 | Chrupek, Mateusz | 0 | 1000 | Szynwałd | ||
2 | b | 1 | 17 | 5.0 | PL-28070 | III | Pędrak, Mateusz | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | w | 0 | 15 | 6.5 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 1 | 5 | 7.5 | PL-28071 | III | Pędrak, Aleksander | R 1168 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | w | 0 | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
6 | b | 1 | 14 | 6.0 | PL-49148 | III | Bartuzi, Michał | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | w | 1 | 13 | 6.5 | PL-40817 | III | Bartuzi, Krzysztof | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | b | 1 | 1 | 9.5 | PL-26641 | II | Wojciech Urbański | R 1433 | 1800 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 1 | 7 | 5.5 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | 1152 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 0 | 10 | 10.5 | PL-55723 | II | Andrzej Kulesza | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
11 | b | 1 | 4 | 7.0 | PL-27715 | II+ | Wolak, Julia | R 1204 | 1700 | GKSz Hetman Pilzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 42 | 3.0 | Wojnicki, Piotr | 0 | 1000 | Szczurowa | ||
2 | b | 0 | 5 | 7.5 | PL-28071 | III | Pędrak, Aleksander | R 1168 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | w | 1 | 40 | 5.0 | Wątroba, Sebastian | 0 | 1000 | Szynwałd | ||
4 | b | 0 | 13 | 6.5 | PL-40817 | III | Bartuzi, Krzysztof | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | w | 1 | 36 | 4.5 | PL-52645 | Rozowska, Małgorzata | 0 | 1000 | Klub Szachowy Kana Tarnów | |
6 | b | 1 | 9 | 5.0 | PL-45294 | II | Gągała, Piotr | 0 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | w | 0 | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | b | 1 | 11 | 6.0 | PL-49149 | II | Szumowicz, Weronika | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | w | 1 | 3 | 6.0 | PL-52318 | II | Natalia Myśliwiec | 1311 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | b | 0 | 4 | 7.0 | PL-27715 | II+ | Wolak, Julia | R 1204 | 1700 | GKSz Hetman Pilzno |
11 | b | 1 | 12 | 6.0 | PL-58522 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 37 | 3.0 | Swornowski, Daniel | 0 | 1000 | Szczurowa | ||
2 | w | 1 | 4 | 7.0 | PL-27715 | II+ | Wolak, Julia | R 1204 | 1700 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | b | 1 | 6 | 8.0 | PL-55728 | III | Mikołaj Krupiński | 1164 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 0 | 10 | 10.5 | PL-55723 | II | Andrzej Kulesza | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 18 | 7.0 | PL-52646 | III | Więcek, Jakub | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
6 | w | 1 | 12 | 6.0 | PL-58522 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 1 | 8 | 6.5 | PL-28195 | I+ | Mirowska, Oliwia | R 1099 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | w | = | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | w | 0 | 1 | 9.5 | PL-26641 | II | Wojciech Urbański | R 1433 | 1800 | TS Wisła Kraków |
10 | b | 0 | 5 | 7.5 | PL-28071 | III | Pędrak, Aleksander | R 1168 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
11 | w | 1 | 7 | 5.5 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | 1152 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 25 | 5.5 | PL-58627 | V | Krawiec, Jakub | 0 | 1200 | GKSz Hetman Pilzno |
2 | w | 1 | 18 | 7.0 | PL-52646 | III | Więcek, Jakub | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
3 | b | 1 | 12 | 6.0 | PL-58522 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | w | = | 2 | 3.5 | PL-49880 | II | Karol Starzyk | 1345 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 10 | 10.5 | PL-55723 | II | Andrzej Kulesza | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | w | = | 8 | 6.5 | PL-28195 | I+ | Mirowska, Oliwia | R 1099 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | b | 0 | 16 | 6.5 | PL-48332 | III | Kilian, Andrzej | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | w | 1 | 29 | 5.0 | Czerniak, Maksymilian | 0 | 1000 | Tarnów | ||
9 | b | 0 | 20 | 7.0 | PL-45125 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 1 | 14 | 6.0 | PL-49148 | III | Bartuzi, Michał | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
11 | b | 0 | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 34 | 4.0 | PL-59517 | Nalepka, Tomasz | 0 | 1000 | Szynwałd | |
2 | b | 1 | 36 | 4.5 | PL-52645 | Rozowska, Małgorzata | 0 | 1000 | Klub Szachowy Kana Tarnów | |
3 | w | 0 | 3 | 6.0 | PL-52318 | II | Natalia Myśliwiec | 1311 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 0 | 19 | 7.5 | PL-25745 | III | Wolak, Kamil | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | w | 1 | 26 | 5.0 | PL-52101 | V | Pokidan, Justyna | 0 | 1100 | Wola Radłowska |
6 | b | 0 | 15 | 6.5 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 1 | 17 | 5.0 | PL-28070 | III | Pędrak, Mateusz | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | b | 0 | 18 | 7.0 | PL-52646 | III | Więcek, Jakub | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
9 | w | 1 | 22 | 6.0 | PL-45081 | IV | Lenart, Jakub | 0 | 1400 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
10 | b | 1 | 9 | 5.0 | PL-45294 | II | Gągała, Piotr | 0 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
11 | w | 0 | 20 | 7.0 | PL-45125 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 29 | 5.0 | Czerniak, Maksymilian | 0 | 1000 | Tarnów | ||
2 | w | 0 | 22 | 6.0 | PL-45081 | IV | Lenart, Jakub | 0 | 1400 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
3 | b | 1 | 23 | 5.5 | PL-60517 | IV | Szymon Wydmański | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 14 | 6.0 | PL-49148 | III | Bartuzi, Michał | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | b | = | 16 | 6.5 | PL-48332 | III | Kilian, Andrzej | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
6 | w | 1 | 18 | 7.0 | PL-52646 | III | Więcek, Jakub | 0 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
7 | b | 0 | 10 | 10.5 | PL-55723 | II | Andrzej Kulesza | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 21 | 6.5 | PL-58255 | IV | Kryzia, Wiktor | 0 | 1400 | Wola Radłowska |
9 | b | 0 | 6 | 8.0 | PL-55728 | III | Mikołaj Krupiński | 1164 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 0 | 8 | 6.5 | PL-28195 | I+ | Mirowska, Oliwia | R 1099 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
11 | b | 0 | 15 | 6.5 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 1 | 9.5 | PL-26641 | II | Wojciech Urbański | R 1433 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 1 | 34 | 4.0 | PL-59517 | Nalepka, Tomasz | 0 | 1000 | Szynwałd | |
3 | w | 0 | 7 | 5.5 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | 1152 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 0 | 36 | 4.5 | PL-52645 | Rozowska, Małgorzata | 0 | 1000 | Klub Szachowy Kana Tarnów | |
5 | w | 1 | 44 | 3.5 | Zaleśna, Sylwia | 0 | 1000 | Wola Radłowska | ||
6 | b | 1 | 37 | 3.0 | Swornowski, Daniel | 0 | 1000 | Szczurowa | ||
7 | w | 0 | 14 | 6.0 | PL-49148 | III | Bartuzi, Michał | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | b | 1 | 38 | 6.0 | Wątroba, Arkadiusz | 0 | 1000 | Szynwałd | ||
9 | w | = | 11 | 6.0 | PL-49149 | II | Szumowicz, Weronika | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
10 | b | 1 | 26 | 5.0 | PL-52101 | V | Pokidan, Justyna | 0 | 1100 | Wola Radłowska |
11 | w | 0 | 13 | 6.5 | PL-40817 | III | Bartuzi, Krzysztof | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 24 | 5.0 | PL-47147 | V | Kolbusz, Jan | 0 | 1200 | GKSz Hetman Pilzno |
2 | b | 1 | 13 | 6.5 | PL-40817 | III | Bartuzi, Krzysztof | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | w | 1 | 9 | 5.0 | PL-45294 | II | Gągała, Piotr | 0 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
4 | b | = | 3 | 6.0 | PL-52318 | II | Natalia Myśliwiec | 1311 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 0 | 1 | 9.5 | PL-26641 | II | Wojciech Urbański | R 1433 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | b | 0 | 21 | 6.5 | PL-58255 | IV | Kryzia, Wiktor | 0 | 1400 | Wola Radłowska |
7 | w | 0 | 5 | 7.5 | PL-28071 | III | Pędrak, Aleksander | R 1168 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined | |||||||||
10 | undefined | |||||||||
11 | undefined |