2014.03.01, V Sobota Pływacka 2013/2014, Wadowice
Z Historia Wisły
Spis treści |
WYNIKI
Źródło: swimart.pl
DZIEWCZĘTA 11 LAT
100 METRÓW STYLEM KLASYCZNYM
- 1. miejsce - Zuzanna Schab 1:35.94
200 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 5. miejsce - Zuzanna Schab 2:57.21
CHŁOPCY 13 LAT
100 METRÓW STYLEM GRZBIETOWYM
- 5. miejsce - Jakub Łyczak 1:19.88
100 METRÓW STYLEM ZMIENNYM
- 8. miejsce - Jakub Łyczak 1:22.35
CHŁOPCY 12 LAT
200 METRÓW STYLEM GRZBIETOWYM
- 5. miejsce - Wojciech Maciąg 3:00.96
- 9. miejsce - Tymon Ryś 3:08.33
400 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 4. miejsce - Wojciech Maciąg 5:34.92
- 13. miejsce - Tymon Ryś 6:23.35
CHŁOPCY 11 lat
100 METRÓW STYLEM KLASYCZNYM
- 5. miejsce - Bruno Skrzyszowski 1:44.34
200 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 7. miejsce - Bruno Skrzyszowski 3:08.07
Wyniki szczegółowe
- 2014.03.01, V Sobota Pływacka 2013/2014, Wadowice
- Konkurencja 8 Chłopców, 100m grzbietowy 11 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Dudzik Sebastian 01 CKiS Skawina 1:14.96 278
- 2. Sadlik Bartłomiej 01 Ósemka Oświęcim 1:15.21 275 37.18 38.03
- 3. Koczur Jan 01 SMS Galicja Kraków 1:15.99 267 37.95 38.04
- 4. Majda Adam 01 Kmita Zabierzów 1:16.25 264 37.00 39.25
- 5. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 1:19.88 229 39.11 40.77
- Konkurencja 10 Chłopców, 200m grzbietowy 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2:43.19 274
- 2. Bac-Zajdel Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 2:52.09 234 40.18 44.18
- 3. Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 2:58.04 211 41.98 45.88
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 3:00.96 201 42.42 46.90
- 9. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 3:08.33 178 46.46 48.61 48.62 44.64
- Konkurencja 15 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 - 13 lat
- 11 lat
- 1. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:35.94 279 44.59 51.35
- 2. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1:36.37 275 44.78 51.59
- 3. Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1:38.19 260 46.45 51.74
- Konkurencja 16 Chłopców, 100m klasyczny 11 - 13 lat
- 11 lat
- 1. Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1:36.94 188 46.46 50.48
- 2. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 1:37.66 184 46.55 51.11
- 3. Styrna Jakub 03 Siemacha ASP Kraków 1:39.84 172 47.02 52.82
- 5. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:44.34 151 48.61 55.73
- Konkurencja 21 Dziewcząt, 200m dowolny 11 lat
- 1. Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 2:36.76 356
- 2. Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 2:44.36 309 37.44 42.74
- 3. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2:49.18 283 37.61 43.53
- 5. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 2:57.21 246
- Konkurencja 22 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 1. Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 2:44.17 221 38.87 42.08
- 2. Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 2:52.18 192 36.90 43.73
- 3. Malarz Marcin 03 Victoria Kozy 2:56.30 179 39.87 45.29
- 7. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 3:08.07 147 31.85
- Konkurencja 24 Chłopców, 400m dowolny 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 5:02.61 345
- 2. Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 5:14.05 308
- 3. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 5:17.11 299
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 5:34.92 254
- 50m: 38.36 38.36 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:22.19 43.83 200m: 2:49.16 300m: 4:16.07 400m: 5:34.92
- 13. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 6:23.35 169
- 50m: 42.95 42.95 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:32.04 49.09 200m: 3:11.50 300m: 4:50.04 400m: 6:23.35
- Konkurencja 8 Chłopców, 100m grzbietowy 11 - 13 lat