2014.02.15-16, XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych, Trzebinia
Z Historia Wisły
2014.02.15-16, XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych, Trzebinia
GRUPA A U-8
- 31. miejsce - Oliwia Jankowiak
GRUPA B U-10
- 15. miejsce - Paweł Zborowski
GRUPA C U-12
- 14. miejsce - Radosław Wilk
- 22. miejsce - Mikołaj Stachura
GRUPA D U-14
- 11. miejsce - Radosław Peszkowski
Źródło: chessarbiter.com
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych (gr.A - U08)
Trzebinia 2014-02-15/2014-02-16
Tempo gry: P'30
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma |
1 | 5 | III | Łyszczarz, Konrad | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 8,5 | 40,50 | 52,50 | 42,5 | 8 | 1765 | |
2 | 2 | III | Hubert Meers | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 8,0 | 39,50 | 51,00 | 39,0 | 8 | 1740 | |
3 | 10 | IV | Czernecki, Andrzej | 1400 | UKS Rodło Opole | 6,5 | 35,50 | 48,00 | 32,0 | 6 | 1490 | |
31 | 19 | IV | Oliwia Jankowiak | 1250 | TS Wisła Kraków | 3,5 | 30,50 | 37,00 | 20,0 | 3 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 36 | 1,0 | PL-56910 | Bartosz Krupiński | 0 | 1000 | Przedszkole Chrzanów | |
2 | (B) | 0 | 6 | 1,0 | PL-50662 | III | Zabrzańska, Weronika | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 0 | 39 | 1,0 | PL-56903 | Mulka, Robert | 0 | 1000 | Jaworzno | |
4 | (B) | 1 | 33 | 2,0 | PL-56912 | Zwolińska, Zuzanna | 0 | 1000 | TCK Trzebinia | |
5 | (B) | 0 | 13 | 2,0 | PL-56678 | V | Sukiennik, Oliwier | 0 | 1200 | Limanowa |
6 | (C) | ½ | 31 | 2,5 | PL-56908 | Kurowski, Mikołaj | 0 | 1000 | MCKiS Jaworzno | |
7 | (B) | 1 | 34 | 3,5 | PL-56911 | Nowacki, Szymon | 0 | 1000 | TCK Trzebinia | |
8 | (C) | 0 | 15 | 3,5 | PL-49268 | IV | Fudała, Mariusz | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | (B) | 0 | 20 | 3,5 | PL-55886 | IV | Kowalczyk, Barbara | 0 | 1250 | KS KORONA Kraków |
XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych (gr. B - U10)
Trzebinia 2014-02-15/2014-02-16
Tempo gry: P'30
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma | Chg (Ru) |
1 | 2 | II | Dyląg, Emilia | R 1377 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7,0 | 41,00 | 52,00 | 38,0 | 6 | 1850 | 0,75 | |
2 | 6 | II | Turski, Bartłomiej | 0 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 7,0 | 40,50 | 51,50 | 36,0 | 6 | 1850 | (1399) | |
3 | 7 | II | Bąchór, Tomasz | 0 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 7,0 | 39,50 | 50,50 | 37,0 | 6 | 1830 | (1405) | |
15 | 11 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5,0 | 35,50 | 44,50 | 28,0 | 5 | 1510 | (0) |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 31 | 1,0 | PL-50124 | V | Natalia Nowak | 0 | 1100 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 0 | 2 | 1,0 | PL-43635 | II | Dyląg, Emilia | R 1377 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 24 | 2,0 | PL-51154 | IV | Armuła, Karol | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 0 | 20 | 2,0 | PL-46162 | III | Klima, Julia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
5 | (B) | 1 | 19 | 3,0 | PL-43638 | III | Zając, Patrycja | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 1 | 26 | 4,0 | PL-44123 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (B) | 1 | 5 | 5,0 | PL-25598 | II | Mucha, Marta | R 1155 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | (C) | 0 | 12 | 5,0 | PL-46045 | III | Klimczak, Oliwier | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 0 | 13 | 5,0 | PL-52600 | III | Ząbroń, Maksym | 0 | 1600 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych (gr. C - U12)
Trzebinia 2014-02-15/2014-02-16
Tempo gry: P'30
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma | Chg (Ru) | |
1 | 2 | I | Lis, Mateusz | POL | R 1696 | 2000 | 7,5 | 39,50 | 51,00 | 38,5 | 7 | 2000 | 0,47 | ||
2 | 1 | II | Golenia, Wojciech | POL | R 1702 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 7,0 | 39,00 | 50,50 | 35,0 | 6 | 1970 | -0,09 | |
3 | 4 | II | Ochowicz, Jakub | POL | R 1623 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6,5 | 39,00 | 50,50 | 37,0 | 5 | 1900 | 0,22 | |
14 | 8 | II | Radosław Wilk | POL | 1411 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4,5 | 35,00 | 46,00 | 27,0 | 3 | 1605 | -0,22 | |
22 | 19 | IV | Mikołaj Stachura | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4,0 | 23,50 | 30,50 | 15,0 | 4 | 1263 | (0) |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | ½ | 22 | 0,5 | PL-56886 | Turanec, Daniel | 0 | 1166 | ||
2 | (B) | 1 | 13 | 1,5 | PL-28615 | II+ | Mazgaj, Julia | 0 | 1700 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | 1 | 11 | 2,5 | PL-30384 | II | Wnuk, Wojciech | 1179 | 1800 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (C) | 0 | 4 | 2,5 | PL-28806 | II | Ochowicz, Jakub | R 1623 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
5 | (B) | 1 | 6 | 3,5 | Tomcikova, Dominika | R 1543 | 1576 | Rajec | ||
6 | (B) | 0 | 9 | 3,5 | PL-30576 | II | Wagner, Klaudia | 1271 | 1600 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
7 | (C) | ½ | 15 | 4,0 | PL-44555 | III | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (C) | ½ | 25 | 4,5 | PL-56882 | Polacek, Marek | 0 | 1000 | ||
9 | (B) | 0 | 2 | 4,5 | PL-23249 | I | Lis, Mateusz | R 1696 | 2000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0,0 | PL-25772 | II | Golenia, Jan | R 1553 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 28 | 1,0 | PL-56916 | Kopczyk, Jakub | 0 | 1000 | TCK Trzebinia | |
3 | (C) | 0 | 9 | 1,0 | PL-30576 | II | Wagner, Klaudia | 1271 | 1600 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
4 | (B) | 0 | 22 | 1,0 | PL-56886 | Turanec, Daniel | 0 | 1166 | ||
5 | - | 1,0 | ||||||||
6 | (C) | 1 | 26 | 2,0 | PL-56883 | Stauder, Matej | 0 | 1000 | Mladost Zilina | |
7 | (B) | 0 | 16 | 2,0 | PL-44439 | IV | Pałka, Dominik | 0 | 1400 | UKS Magnus Rzezawa |
8 | (B) | 1 | 24 | 3,0 | PL-56915 | Cichoń, Wiktor | 0 | 1000 | SP nr 6 w Trzebini | |
9 | (C) | 1 | 23 | 4,0 | PL-56914 | Korpacka, Paulina | 0 | 1000 | Trzebinia |
===XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych (gr. D - U14)
Trzebinia 2014-02-15/2014-02-16
Tempo gry: P'30
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Chg (Ru) |
1 | 1 | CM | Pechac, Jergus | R 2139 | 2200 | Mladost Zilina | 9,0 | 32,50 | 44,00 | 45,0 | 9 | 0,70 |
2 | 2 | I++ | Szymon Gumularz | R 1923 | 2100 | 8,0 | 32,50 | 44,50 | 39,0 | 8 | 0,48 | |
3 | 8 | II+ | Kwiatkowska, Agnieszka | R 1436 | 1700 | UKS RODŁO OPOLE | 6,0 | 31,50 | 42,50 | 28,5 | 5 | 1,26 |
11 | 12 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3,5 | 30,50 | 41,50 | 17,0 | 2 | (1492) |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0,0 | PL-29659 | I++ | Szymon Gumularz | R 1923 | 2100 | |
2 | (C) | ½ | 10 | 0,5 | PL-29291 | II | Zając, Szymon | 1338 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (B) | ½ | 11 | 1,0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 1130 | 1600 | LUKKS Kielce |
4 | (C) | 0 | 9 | 1,0 | PL-22908 | II | Setera, Mateusz | 1352 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
5 | (B) | 1 | 4 | 2,0 | Tomcikova, Zuzana | 1570 | 1570 | Rajec | ||
6 | (C) | 1 | 3 | 3,0 | Sustek, Radoslav | R 1679 | 1685 | Rajec | ||
7 | (C) | 0 | 1 | 3,0 | CM | Pechac, Jergus | R 2139 | 2200 | Mladost Zilina | |
8 | (B) | 0 | 5 | 3,0 | PL-23052 | I | Łęczek, Weronika | R 1554 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | (B) | ½ | 13 | 3,5 | PL-26960 | II | Walasik, Weronika | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |