2014.01.05, II Jurajski Noworoczny Turniej Szachowy, Zabierzów
Z Historia Wisły
Wyniki
Ogólnie
- 5. miejsce - Maciej Brzeski
- 9. miejsce - Dariusz Mikrut
- 10. miejsce - Jerzy Kyć
- 12. miejsce - Grzegorz Słabek
- 24. miejsce - Bartosz Warchoł
- 29. miejsce - Haridas Poręba
- 42. miejsce - Konrad Ciborowski (junior)
- 50. miejsce - Radosław Peszkowski
- 58. miejsce - Andrzej Kulesza
- 59. miejsce - Mikołaj Stachura
- 62. miejsce - Kacper Heretyk
- 63. miejsce - Marek Stachura
- 67. miejsce - Natalia Myśliwiec
Juniorki do lat 14
- 6. miejsce - Natalia Myśliwiec
Juniorzy do lat 14
- 2. miejsce - Bartosz Warchoł
- 4. miejsce - Haridas Poręba
- 5. miejsce - Konrad Ciborowski (junior)
- 7. miejsce - Radosław Peszkowski
- 8. miejsce - Andrzej Kulesza
- 9. miejsce - Mikołaj Stachura
- 10. miejsce - Kacper Heretyk
Źródło: chessarbiter.com
II Jurajski Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy
W rywalizacji wystartowało trzech arcymistrzów (V.Małaniuk, M.Grabarczyk, B.Heberla) oraz trzech mistrzów międzynarodowych. Ogółem wzięło udział 67 zawodników z Polski i Ukrainy.
Zwyciężył Vitaliy Bernadskiy (2561) z Ukrainy otrzymując Puchar Kraków Business Park oraz nagrodę finansową. Drugie miejsce zajął Michał Janczarski reprezentujący TKKF Drogowiec Kraków , trzecie przypadło arcymistrzowi Mirosławowi Grabarczykowi (Baszta Żnin). Najlepszy z Wiślaków Maciej Brzeski zajął piąte miejsce.
Wśród juniorów do lat 14 najlepszy okazał się Roman Madej z KSOS Kraków, a wśród juniorek do lat 14 Monika Anyż KMKSz Victoria Kielce. Wśród kobiet najlepszą okazała się wielokrotna medalistka MP, ME i MŚ - Klaudia Kulon. Wśród weteranów najlepszy okazał się Mistrz Fide Jerzy Kot (KSz Polonia Wrocław).
Zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami finansowymi i rzeczowymi oraz pucharami.Sponsorami rozgrywek byli:
Kraków Business Park
Illinois Sp. z o o
Jurajska Izba Gospodarcza
Jura Moto Sport
Wszyscy zawodnicy zostali znakomicie przyjęci przez organizatora Pana Marka Roweckiego na terenie Centrum Restauracyjno - Konferencyjnego "Krakowskie Przedmieście".
Z pewnością szachiści ponownie wrócą w przyjazne miejsce jakim jest Kraków Business Park w Zabierzowie.
Już w kwietniu odbędą się następne zawody w których będzie można zagrać na dużych szachach ogrodowych.
Źródło: szachy.tswisla.pl
Autor: Dariusz Mikrut
Wyniki szczegółowe
II JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Zabierzów 2014-01-05/2014-01-05
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Duże punkty | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Klas. Rank. |
1 | 3 | IM | Bernadskiy, Vitaliy | UKR | 2527 | 2527 | 21.0 | 42.00 | 53.00 | 6 | 39.5 | |
2 | 5 | m | Janczarski, Michał | POL | R 2439 | 2300 | 20.0 | 43.50 | 54.00 | 6 | 37.0 | |
3 | 6 | GM | Grabarczyk, Miroslaw | POL | R 2405 | 2500 | 19.0 | 40.50 | 52.50 | 5 | 37.0 | |
5 | 8 | m | Maciej Brzeski | POL | 2336 | 2300 | 19.0 | 39.00 | 51.00 | 6 | 33.0 | |
9 | 7 | IM | Dariusz Mikrut | POL | R 2378 | 2400 | 18.0 | 41.00 | 52.00 | 5 | 36.0 | |
10 | 19 | I+ | Jerzy Kyć | POL | R 1944 | 2100 | 18.0 | 39.00 | 48.50 | 6 | 30.0 | |
12 | 15 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2051 | 2200 | 18.0 | 35.00 | 45.00 | 5 | 32.0 | |
24 | 41 | II | Bartosz Warchoł | POL | 0 | 1800 | 15.0 | 31.50 | 41.50 | 5 | 21.0 | 1800 |
29 | 34 | II | Haridas Poręba | POL | 1326 | 1800 | 14.0 | 31.00 | 38.50 | 4 | 25.5 | 1800 |
35 | 25 | II+ | Sebastian Krzemiński | POL | R 1698 | 1800 | 13.0 | 30.50 | 39.50 | 4 | 23.5 | 1800 |
42 | 44 | III | Konrad Ciborowski (junior) | POL | R 1228 | 1600 | 12.0 | 28.00 | 37.00 | 4 | 18.0 | 1600 |
50 | 40 | II | Radosław Peszkowski | POL | 0 | 1800 | 10.0 | 29.50 | 39.00 | 3 | 18.0 | 1800 |
58 | 63 | V | Andrzej Kulesza | POL | 0 | 1200 | 9.0 | 26.00 | 34.00 | 2 | 14.0 | 1600 |
62 | 55 | III | Kacper Heretyk | POL | 0 | 1600 | 8.0 | 26.50 | 34.50 | 1 | 13.0 | 1600 |
63 | 56 | III | Marek Stachura | POL | 0 | 1600 | 7.0 | 29.00 | 37.00 | 2 | 17.5 | 1600 |
67 | 61 | IV | Natalia Myśliwiec | POL | 0 | 1250 | 6.0 | 21.50 | 28.00 | 1 | 6.0 | 1600 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 43 | 15.0 | PL-44316 | III | Śmieszek, Maksymilian | 1295 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | w | 1 | 29 | 15.0 | PL-24355 | II | Kuciel, Piotr | 1662 | 1800 | MPZSzach Kraków |
3 | b | 1 | 17 | 16.0 | PL-24478 | I+ | Szewczyk, Grzegorz | 2006 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
4 | w | = | 3 | 21.0 | PL-50003 | IM | Bernadskiy, Vitaliy | 2527 | 2527 | |
5 | b | 0 | 5 | 20.0 | PL-2696 | m | Janczarski, Michał | R 2439 | 2300 | TKKF Drogowiec Kraków |
6 | w | 0 | 2 | 19.0 | PL-23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | R 2530 | 2500 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
7 | b | 1 | 25 | 13.0 | PL-21512 | II+ | Sebastian Krzemiński | R 1698 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 22 | 13.0 | PL-49891 | II+ | Mukhtarova, Viktoriya | 1787 | 1800 | |
9 | b | 1 | 16 | 15.0 | PL-1993 | II | Łyszcz, Mariusz | R 2038 | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 42 | 12.0 | PL-37579 | III | Bednarczyk, Wojciech | 1343 | 1600 | Szydłowiec |
2 | b | 1 | 25 | 13.0 | PL-21512 | II+ | Sebastian Krzemiński | R 1698 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 1 | 14 | 18.0 | PL-24753 | I++ | Mucha, Piotr | R 2057 | 2100 | KSz HETMAN Katowice |
4 | b | 0 | 4 | 18.0 | PL-4396 | IM | Warakomski, Tomasz | R 2491 | 2400 | Akademia Szachowa Gliwice |
5 | w | 1 | 20 | 15.0 | PL-2663 | k | Głuszko, Monika | R 1934 | 2000 | TKKF Drogowiec Kraków |
6 | b | 1 | 23 | 16.0 | PL-16956 | I++ | Szóstko, Jakub | R 1765 | 2100 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
7 | b | = | 5 | 20.0 | PL-2696 | m | Janczarski, Michał | R 2439 | 2300 | TKKF Drogowiec Kraków |
8 | w | = | 2 | 19.0 | PL-23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | R 2530 | 2500 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
9 | w | = | 1 | 18.0 | PL-5739 | GM | Heberla, Bartłomiej | R 2561 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 55 | 8.0 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 0 | 1 | 18.0 | PL-5739 | GM | Heberla, Bartłomiej | R 2561 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
3 | w | 1 | 34 | 14.0 | PL-41394 | II | Haridas Poręba | 1326 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 1 | 49 | 13.0 | PL-23523 | II | Olej, Dariusz | 0 | 1800 | Jaworzno |
5 | w | 1 | 12 | 18.0 | Muhtarov, Leonid | 2098 | 2098 | |||
6 | w | 0 | 5 | 20.0 | PL-2696 | m | Janczarski, Michał | R 2439 | 2300 | TKKF Drogowiec Kraków |
7 | b | 0 | 9 | 19.0 | PL-7481 | WIM | Klaudia Kulon | R 2196 | 2200 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
8 | b | 1 | 18 | 16.0 | PL-3358 | I+ | Janik, Robert | 1983 | 2100 | OLIMPIJCZYK Chrzanów |
9 | w | 1 | 33 | 15.0 | PL-23632 | I | Mytych, Rafał | R 1577 | 2000 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 48 | 10.0 | PL-39833 | II | Frąk, Marian | 0 | 1800 | Szydłowiec |
2 | b | 1 | 58 | 9.0 | PL-45783 | III | Strączek, Wiktoria | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | w | = | 6 | 19.0 | PL-2672 | GM | Grabarczyk, Miroslaw | R 2405 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
4 | b | 0 | 18 | 16.0 | PL-3358 | I+ | Janik, Robert | 1983 | 2100 | OLIMPIJCZYK Chrzanów |
5 | w | 1 | 25 | 13.0 | PL-21512 | II+ | Sebastian Krzemiński | R 1698 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | b | = | 10 | 17.0 | FM | Shilov, Sergej | 2193 | 2193 | Kraków | |
7 | w | = | 23 | 16.0 | PL-16956 | I++ | Szóstko, Jakub | R 1765 | 2100 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
8 | b | 1 | 30 | 15.0 | PL-28423 | I | Madej, Roman | 1656 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
9 | w | 1 | 29 | 15.0 | PL-24355 | II | Kuciel, Piotr | 1662 | 1800 | MPZSzach Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 6 | 19.0 | PL-2672 | GM | Grabarczyk, Miroslaw | R 2405 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
2 | b | 0 | 54 | 12.0 | PL-28844 | III | Grzyb, Rafał | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
3 | w | 1 | 60 | 9.0 | PL-52567 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 1 | 48 | 10.0 | PL-39833 | II | Frąk, Marian | 0 | 1800 | Szydłowiec |
5 | b | 0 | 9 | 19.0 | PL-7481 | WIM | Klaudia Kulon | R 2196 | 2200 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
6 | w | 1 | 51 | 12.0 | PL-50647 | II | Anyż, Monika | 0 | 1600 | KMKSz Victoria Kielce |
7 | b | 1 | 24 | 13.0 | PL-9897 | II | Rojek, Stanisław | 1745 | 1800 | KS Korona Kraków |
8 | w | 0 | 20 | 15.0 | PL-2663 | k | Głuszko, Monika | R 1934 | 2000 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | w | 1 | 44 | 12.0 | PL-44140 | III | Konrad Ciborowski (junior) | R 1228 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 67 | 6.0 | Lupa, Dawid | 0 | 1000 | Mszana Górna | ||
2 | w | = | 13 | 14.0 | PL-1078 | I | Mroziński, Paweł | 2040 | 2000 | MLKSz Myślenice |
3 | b | 0 | 19 | 18.0 | PL-26164 | I+ | Jerzy Kyć | R 1944 | 2100 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 47 | 11.0 | PL-37728 | II+ | Żurek, Dariusz | 0 | 1800 | Szydłowiec |
5 | b | 0 | 22 | 13.0 | PL-49891 | II+ | Mukhtarova, Viktoriya | 1787 | 1800 | |
6 | w | 1 | 57 | 10.0 | PL-49696 | III | Gorczyca, Sanatan | 0 | 1600 | |
7 | b | 0 | 17 | 16.0 | PL-24478 | I+ | Szewczyk, Grzegorz | 2006 | 2100 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
8 | b | 1 | 35 | 10.0 | PL-22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1542 | 1800 | KKSz Kraków |
9 | w | = | 21 | 14.0 | PL-6099 | I | Stachańczyk, Stanisław | 1899 | 2000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 52 | 7.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
2 | w | 0 | 7 | 18.0 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | R 2378 | 2400 | TS Wisła Kraków |
3 | b | = | 47 | 11.0 | PL-37728 | II+ | Żurek, Dariusz | 0 | 1800 | Szydłowiec |
4 | w | 1 | 66 | 9.0 | Kupryjan, Damian | 0 | 1000 | Chrzanów | ||
5 | b | 0 | 15 | 18.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2051 | 2200 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 1 | 56 | 7.0 | PL-53387 | III | Marek Stachura | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 8 | 19.0 | PL-2593 | m | Maciej Brzeski | 2336 | 2300 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 0 | 27 | 14.0 | PL-44511 | II | Burek, Marcin | 1670 | 1800 | MLKSz Myślenice |
9 | w | 1 | 46 | 10.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 9 | 19.0 | PL-7481 | WIM | Klaudia Kulon | R 2196 | 2200 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
2 | w | 0 | 56 | 7.0 | PL-53387 | III | Marek Stachura | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 1 | 51 | 12.0 | PL-50647 | II | Anyż, Monika | 0 | 1600 | KMKSz Victoria Kielce |
4 | w | 1 | 65 | 12.0 | Rowecki, Marek | 0 | 1000 | Zabierzów | ||
5 | b | 0 | 24 | 13.0 | PL-9897 | II | Rojek, Stanisław | 1745 | 1800 | KS Korona Kraków |
6 | w | 0 | 59 | 12.0 | PL-55711 | IV | Koza, Gabriel | 0 | 1400 | |
7 | b | 1 | 60 | 9.0 | PL-52567 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 54 | 12.0 | PL-28844 | III | Grzyb, Rafał | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
9 | b | 0 | 41 | 15.0 | PL-46979 | II | Bartosz Warchoł | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 5 | 20.0 | PL-2696 | m | Janczarski, Michał | R 2439 | 2300 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | w | = | 52 | 7.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
3 | b | 1 | 39 | 10.0 | PL-11303 | II | Ostrowski, Michał | 1411 | 1800 | UKS Gambit Łańcut |
4 | w | 0 | 22 | 13.0 | PL-49891 | II+ | Mukhtarova, Viktoriya | 1787 | 1800 | |
5 | b | 1 | 31 | 14.0 | PL-3360 | I+ | Jasinska-Kuzia, Lidia | 1623 | 1900 | CKiS Skawina |
6 | b | 0 | 13 | 14.0 | PL-1078 | I | Mroziński, Paweł | 2040 | 2000 | MLKSz Myślenice |
7 | w | 0 | 35 | 10.0 | PL-22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1542 | 1800 | KKSz Kraków |
8 | w | 1 | 53 | 10.0 | PL-36811 | III | Wątły, Mateusz | 0 | 1600 | Szydłowiec |
9 | b | 0 | 24 | 13.0 | PL-9897 | II | Rojek, Stanisław | 1745 | 1800 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 32 | 9.0 | PL-598 | I | Franek, Mieczyslaw | 1607 | 2000 | UKS Szach-Mat Syców |
2 | b | 0 | 14 | 18.0 | PL-24753 | I++ | Mucha, Piotr | R 2057 | 2100 | KSz HETMAN Katowice |
3 | w | 0 | 30 | 15.0 | PL-28423 | I | Madej, Roman | 1656 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
4 | b | 0 | 42 | 12.0 | PL-37579 | III | Bednarczyk, Wojciech | 1343 | 1600 | Szydłowiec |
5 | w | 0 | 38 | 12.0 | PL-23302 | II | Mroziński, Michał | 1477 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | b | 0 | 58 | 9.0 | PL-45783 | III | Strączek, Wiktoria | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | + | undefined | ||||||||
8 | w | 1 | 60 | 9.0 | PL-52567 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 0 | 51 | 12.0 | PL-50647 | II | Anyż, Monika | 0 | 1600 | KMKSz Victoria Kielce |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 19 | 18.0 | PL-26164 | I+ | Jerzy Kyć | R 1944 | 2100 | TS Wisła Kraków |
2 | w | 0 | 37 | 13.0 | PL-45800 | II | Pajdzik, Kamil | 1457 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | b | = | 31 | 14.0 | PL-3360 | I+ | Jasinska-Kuzia, Lidia | 1623 | 1900 | CKiS Skawina |
4 | w | 1 | 52 | 7.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
5 | b | = | 39 | 10.0 | PL-11303 | II | Ostrowski, Michał | 1411 | 1800 | UKS Gambit Łańcut |
6 | w | 0 | 47 | 11.0 | PL-37728 | II+ | Żurek, Dariusz | 0 | 1800 | Szydłowiec |
7 | b | 0 | 65 | 12.0 | Rowecki, Marek | 0 | 1000 | Zabierzów | ||
8 | b | 0 | 58 | 9.0 | PL-45783 | III | Strączek, Wiktoria | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | + | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 20 | 15.0 | PL-2663 | k | Głuszko, Monika | R 1934 | 2000 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | b | 1 | 44 | 12.0 | PL-44140 | III | Konrad Ciborowski (junior) | R 1228 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 1 | 27 | 14.0 | PL-44511 | II | Burek, Marcin | 1670 | 1800 | MLKSz Myślenice |
4 | w | 0 | 21 | 14.0 | PL-6099 | I | Stachańczyk, Stanisław | 1899 | 2000 | |
5 | b | = | 35 | 10.0 | PL-22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1542 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | b | 0 | 25 | 13.0 | PL-21512 | II+ | Sebastian Krzemiński | R 1698 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 57 | 10.0 | PL-49696 | III | Gorczyca, Sanatan | 0 | 1600 | |
8 | b | 0 | 46 | 10.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
9 | w | 0 | 60 | 9.0 | PL-52567 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Duże punkty | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 30 | 15.0 | PL-28423 | I | Madej, Roman | 1656 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
2 | b | 0 | 49 | 13.0 | PL-23523 | II | Olej, Dariusz | 0 | 1800 | Jaworzno |
3 | w | 0 | 48 | 10.0 | PL-39833 | II | Frąk, Marian | 0 | 1800 | Szydłowiec |
4 | b | 0 | 46 | 10.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
5 | + | undefined | ||||||||
6 | w | 0 | 64 | 9.0 | PL-54554 | V | Kuropka, Dawid | 0 | 1200 | Wadowice |
7 | b | 0 | 53 | 10.0 | PL-36811 | III | Wątły, Mateusz | 0 | 1600 | Szydłowiec |
8 | w | 0 | 52 | 7.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
9 | b | 1 | 67 | 6.0 | Lupa, Dawid | 0 | 1000 | Mszana Górna |