2013.10.25-27, Mistrzostwa Małopolski w szachach szybkich i błyskawicznych, Kraków
Z Historia Wisły
Wyniki
- 1. miejsce - Drużyna TS Wisła Kraków wyprzedza małymi punktami KKSz Kraków, zdobywając złoty medal! Skład: Jerzy Kyć, Szymon Gumularz, Sebastian Krzemiński, Renata Gaudyn.
- 9. miejsce - II drużyna Wisły Kraków, w składzie: Radosław Peszkowski, Bartosz Warchoł, Konrad Ciborowski jr, Magdalena Wójtowicz.
IV Turniej o Wieżę Wolności - Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów P-5'
Kraków 2013-10-25/2013-10-25
Tempo gry: P'5
Arbiter: Jacek Wolak
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nr | Drużyna | Rank. | PKT | Pkt. | Sz.1 | Sz.2 | |
1 | 2 | TS Wisła Kraków | 1950 | 19.0 | 38.5 | 9.0 | 10.0 | |
2 | 1 | Krakowski Klub Szachistów 1893 | 2000 | 19.0 | 36.5 | 9.5 | 7.0 | |
3 | 4 | MKLSz Archon+ Myślenice | 1825 | 16.0 | 31.5 | 7.5 | 9.0 | |
9 | 8 | TS Wisła Kraków - rezerwy | 1563 | 4.0 | 13.0 | 1.5 | 4.5 |
TS Wisła Kraków
Przeciwnicy:
Rnd. | Kl. | W | PKT | Nr | Przeciwnik | Rank. | Klub |
1 | (B) | 4.0 | 2.0 | 11 | KSOS- rezerwy II | 1267 | |
2 | (C) | 2.0 | 3.0 | 1 | Krakowski Klub Szachistów 1893 | 2000 | |
3 | - | +2 | 3.0 | ||||
4 | (B) | 3.0 | 5.0 | 3 | Krakowski Klub Szachistów 1893 - rezerwy | 1850 | |
5 | (C) | 3.5 | 7.0 | 4 | MKLSz Archon+ Myślenice | 1825 | |
6 | (B) | 4.0 | 9.0 | 5 | KSOS | 1750 | |
7 | (C) | 4.0 | 11.0 | 6 | MKS MOS Wieliczka | 1750 | |
8 | (B) | 4.0 | 13.0 | 7 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1650 | |
9 | (C) | 4.0 | 15.0 | 8 | TS Wisła Kraków - rezerwy | 1563 | |
10 | (B) | 4.0 | 17.0 | 9 | UKS przy SP 8 Chrzanów - rezerwy | 1500 | |
11 | (C) | 4.0 | 19.0 | 10 | KSOS- rezerwy | 1350 |
Wykaz zawodników drużyny
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 1 | 1.0 | 49686 | IV | Żuławski, Mateusz | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | 0 | 1 | 1.0 | 17194 | I++ | Marczuk, Dominik | 2028 | 2100 | KKSz Kraków |
3 | - | 1.0 | ||||||||
4 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | 31108 | I | Krzysztof Szczurek II | 1711 | 2000 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 1 | 3.0 | 17208 | I+ | Chmiel, Marcin | 2011 | 2100 | MLKSz Myślenice |
6 | (B) | 1 | 1 | 4.0 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
7 | (C) | 1 | 1 | 5.0 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 1566 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (B) | 1 | 1 | 6.0 | 23286 | I | Kucharska, Honorata | 1669 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | (C) | 1 | 1 | 7.0 | 31099 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
10 | (B) | 1 | 1 | 8.0 | 25598 | II | Mucha, Marta | 1136 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
11 | (C) | 1 | 1 | 9.0 | 49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 2 | 1.0 | 46554 | Dziubek, Szymon | 0 | 1000 | ||
2 | (B) | 1 | 2 | 2.0 | 10563 | I | Polek, Marek | 1756 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | - | 2.0 | ||||||||
4 | (C) | 1 | 2 | 3.0 | 38936 | II+ | Róg, Mateusz | 1447 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 1 | 2 | 4.0 | 28722 | II+ | Wilk, Maciej | 1671 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 1 | 2 | 5.0 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
7 | (B) | 1 | 2 | 6.0 | 38216 | II | Wrona, Florian | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (C) | 1 | 2 | 7.0 | 28006 | II+ | Amelia Pyzio | 1318 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | (B) | 1 | 2 | 8.0 | 46979 | III | Bartosz Warchoł | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | (C) | 1 | 2 | 9.0 | 49193 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
11 | (B) | 1 | 2 | 10.0 | 49683 | IV | Cichoń, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
[Sebastian Krzemiński]]
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 3 | 1.0 | 52277 | IV | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | 1 | 3 | 2.0 | 31033 | I | Gołda, Sebastian | 1707 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | - | 2.0 | ||||||||
4 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | 41635 | II | Jaśkowiec, Piotr | 1501 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 3 | 4.0 | 49697 | II | Brożyna, Mateusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | (B) | 1 | 3 | 5.0 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1489 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
7 | (C) | 1 | 3 | 6.0 | 44555 | III | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (B) | 1 | 3 | 7.0 | 44120 | III | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | (C) | 1 | 3 | 8.0 | 44140 | III | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | (B) | 1 | 3 | 9.0 | 45783 | III | Strączek, Wiktoria | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
11 | (C) | 1 | 3 | 10.0 | 31109 | IV | Lemek, Tomasz | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | + | 1.0 | |||||||
2 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | 17193 | I++ | Marczuk, Anna | 1829 | 1900 | KKSz Kraków |
3 | - | 1.0 | ||||||||
4 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | 31034 | I | Jędrocha, Katarzyna | 1746 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (B) | = | 4 | 1.5 | 23072 | II+ | Wałęga, Agnieszka | 1513 | 1600 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 1 | 4 | 2.5 | 38140 | III | Urszula Łukaszek | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
7 | (B) | 1 | 4 | 3.5 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1726 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (C) | 1 | 4 | 4.5 | 43635 | II | Dyląg, Emilia | 1363 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | (B) | 1 | 4 | 5.5 | 46713 | IV | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
10 | (C) | 1 | 4 | 6.5 | 41513 | III | Kucharska, Helena | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
11 | (B) | 1 | 4 | 7.5 | 52318 | Natalia Myśliwiec | 0 | 1000 |
TS Wisła Kraków - rezerwy
Przeciwnicy:
Przeciwnicy:
Rnd. | Kl. | W | PKT | Nr | Przeciwnik | Rank. | Klub |
1 | (C) | 0.0 | 0.0 | 5 | KSOS | 1750 | |
2 | (B) | 1.0 | 0.0 | 6 | MKS MOS Wieliczka | 1750 | |
3 | (C) | 1.0 | 0.0 | 7 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1650 | |
4 | - | +2 | 0.0 | ||||
5 | (B) | 2.0 | 1.0 | 9 | UKS przy SP 8 Chrzanów - rezerwy | 1500 | |
6 | (C) | 2.0 | 2.0 | 10 | KSOS- rezerwy | 1350 | |
7 | (B) | 4.0 | 4.0 | 11 | KSOS- rezerwy II | 1267 | |
8 | (C) | 1.0 | 4.0 | 1 | Krakowski Klub Szachistów 1893 | 2000 | |
9 | (B) | 0.0 | 4.0 | 2 | TS Wisła Kraków | 1950 | |
10 | (C) | 0.0 | 4.0 | 3 | Krakowski Klub Szachistów 1893 - rezerwy | 1850 | |
11 | (B) | 0.0 | 4.0 | 4 | MKLSz Archon+ Myślenice | 1825 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
2 | (B) | = | 1 | 0.5 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 1566 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 0 | 1 | 0.5 | 23286 | I | Kucharska, Honorata | 1669 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | - | 0.5 | ||||||||
5 | (B) | 0 | 1 | 0.5 | 25598 | II | Mucha, Marta | 1136 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 0 | 1 | 0.5 | 49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
7 | (B) | 1 | 1 | 1.5 | 49686 | IV | Żuławski, Mateusz | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
8 | (C) | 0 | 1 | 1.5 | 17194 | I++ | Marczuk, Dominik | 2028 | 2100 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 0 | 1 | 1.5 | 26164 | I+ | Jerzy Kyć | 1960 | 2100 | TS Wisła Kraków |
10 | (C) | 0 | 1 | 1.5 | 31108 | I | Krzysztof Szczurek II | 1711 | 2000 | KKSz Kraków |
11 | (B) | 0 | 1 | 1.5 | 17208 | I+ | Chmiel, Marcin | 2011 | 2100 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0.0 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | = | 2 | 0.5 | 38216 | II | Wrona, Florian | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (B) | 1 | 2 | 1.5 | 28006 | II+ | Amelia Pyzio | 1318 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | - | 1.5 | ||||||||
5 | (C) | 1 | 2 | 2.5 | 49193 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 1 | 2 | 3.5 | 49683 | IV | Cichoń, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
7 | (C) | 1 | 2 | 4.5 | 46554 | Dziubek, Szymon | 0 | 1000 | ||
8 | (B) | 0 | 2 | 4.5 | 10563 | I | Polek, Marek | 1756 | 2000 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 0 | 2 | 4.5 | 29659 | I++ | Szymon Gumularz | 1914 | 2100 | TS Wisła Kraków |
10 | (B) | 0 | 2 | 4.5 | 38936 | II+ | Róg, Mateusz | 1447 | 1800 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 0 | 2 | 4.5 | 28722 | II+ | Wilk, Maciej | 1671 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 3 | 0.0 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1489 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
2 | (B) | 0 | 3 | 0.0 | 44555 | III | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 0 | 3 | 0.0 | 44120 | III | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | (B) | 1 | 3 | 1.0 | 45783 | III | Strączek, Wiktoria | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 1 | 3 | 2.0 | 31109 | IV | Lemek, Tomasz | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
7 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | 52277 | IV | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
8 | (C) | 1 | 3 | 4.0 | 31033 | I | Gołda, Sebastian | 1707 | 2000 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 0 | 3 | 4.0 | 21512 | II+ | Sebastian Krzemiński | 1691 | 1800 | TS Wisła Kraków |
10 | (C) | 0 | 3 | 4.0 | 41635 | II | Jaśkowiec, Piotr | 1501 | 1800 | KKSz Kraków |
11 | (B) | 0 | 3 | 4.0 | 49697 | II | Brożyna, Mateusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | 38140 | III | Urszula Łukaszek | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1726 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | 43635 | II | Dyląg, Emilia | 1363 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | 41513 | III | Kucharska, Helena | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | 52318 | Natalia Myśliwiec | 0 | 1000 | ||
7 | - | + | 1.0 | |||||||
8 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | 17193 | I++ | Marczuk, Anna | 1829 | 1900 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | 23051 | I | Renata Gaudyn | 1511 | 1800 | TS Wisła Kraków |
10 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | 31034 | I | Jędrocha, Katarzyna | 1746 | 1800 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | 23072 | II+ | Wałęga, Agnieszka | 1513 | 1600 | MLKSz Myślenice |
IV Turniej o Wieżę Wolności. Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-15' (gr. U10)
Kraków 2013-10-26/2013-10-26
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 3 | II | Golenia, Wojciech | POL | 1495 | 1800 | 8.5 | 38.50 | 49.50 | 8 | 41.0 |
2 | 1 | II+ | Suder, Jakub | POL | 1584 | 1800 | 6.5 | 38.00 | 51.00 | 6 | 29.5 |
3 | 15 | III | Musiał, Tomasz | POL | 0 | 1600 | 6.0 | 38.50 | 50.00 | 5 | 28.5 |
18 | 5 | III | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 1230 | 1600 | 4.0 | 30.50 | 38.50 | 4 | 22.0 |
21 | 19 | IV | Kacper Heretyk | POL | 0 | 1400 | 3.5 | 27.00 | 34.50 | 3 | 16.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 18 | 1.0 | 33697 | IV | Wykurz, Piotr | 0 | 1400 | MDK Miechów |
2 | (C) | 1 | 10 | 2.0 | 31177 | II | Misiewicz, Natalia | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | 45818 | II | Pniaczek, Marek | 1500 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (C) | 0 | 14 | 2.0 | 44309 | III | Bąchór, Tomasz | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
5 | (B) | 0 | 21 | 2.0 | 37766 | IV | Brenkus, Maciej | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
6 | (C) | 0 | 4 | 2.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 1326 | 1600 | MLKSZ Myślenice |
7 | (B) | 1 | 17 | 3.0 | 44439 | IV | Pałka, Dominik | 0 | 1400 | UKS Magnus Rzezawa |
8 | (B) | 1 | 26 | 4.0 | 52480 | Radomiński-Lasek, Jan | 0 | 1000 | SP Montessori Kraków | |
9 | (C) | 0 | 13 | 4.0 | 46110 | III | Sikorski, Tytus | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 6 | 0.0 | 30384 | II | Wnuk, Wojciech | 1182 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (C) | 1 | 24 | 1.0 | 52385 | V | Orkisz, Benedykt | 0 | 1200 | SP Montessori Kraków |
3 | (B) | = | 10 | 1.5 | 31177 | II | Misiewicz, Natalia | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | (C) | 0 | 8 | 1.5 | 45123 | II | Kurek, Dominik | 0 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
5 | (B) | 0 | 20 | 1.5 | 49683 | IV | Cichoń, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
6 | (C) | 0 | 17 | 1.5 | 44439 | IV | Pałka, Dominik | 0 | 1400 | UKS Magnus Rzezawa |
7 | (B) | 1 | 23 | 2.5 | 52567 | V | Mikołaj Stachura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 1 | 18 | 3.5 | 33697 | IV | Wykurz, Piotr | 0 | 1400 | MDK Miechów |
9 | (B) | 0 | 16 | 3.5 | 29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | MLKSZ Myślenice |
IV Turniej o Wieżę Wolności - Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-15' (gr. U12)
Kraków 2013-10-26/2013-10-26
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | I | Lis, Mateusz | 1765 | 2000 | 8.0 | 35.50 | 45.50 | 7 | 39.5 |
2 | 6 | II | Golenia, Jan | 1480 | 1800 | 7.0 | 34.00 | 43.50 | 6 | 36.5 |
3 | 2 | I | Kucharska, Honorata | 1669 | 1800 | 6.5 | 34.00 | 42.50 | 6 | 32.5 |
11 | 10 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | 3.5 | 29.50 | 36.50 | 2 | 17.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 1566 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 0 | 9 | 0.0 | 49697 | II | Brożyna, Mateusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | - | + | 1.0 | |||||||
4 | (B) | 0 | 5 | 1.0 | 25777 | II+ | Krawczyk, Piotr | 1523 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 13 | 2.0 | 51148 | V | Radomiński-Lasek, Antoni | 0 | 1200 | SP Montessori Kraków |
6 | (C) | = | 8 | 2.5 | 28006 | II+ | Amelia Pyzio | 1318 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (B) | 1 | 12 | 3.5 | 38140 | III | Urszula Łukaszek | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
8 | (C) | 0 | 2 | 3.5 | 23286 | I | Kucharska, Honorata | 1669 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | (C) | 0 | 3 | 3.5 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1599 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
IV Turniej o Wieżę Wolności- Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-15' (gr. U18)
Kraków 2013-10-26/2013-10-26
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | S.B. | vs+ | ||
1 | 1 | I+ | Jerzy Kyć | POL | 1960 | 2100 | 8.0 | 36.25 | 2;3;4;5;6;7;8;9; | ||
2 | 2 | I | Madej, Roman | POL | 1693 | 2000 | 6.0 | 23.50 | 9;3;5;6;7; | ||
3 | 4 | II | Krasiński, Mateusz | POL | 1613 | 1800 | 6.0 | 23.00 | 7;8;9;5;6; | ||
4 | 3 | II+ | Sebastian Krzemiński | POL | 1691 | 1800 | 4.5 | 15.25 | 9;6;7; |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | +0 | 0.0 | |||||||
2 | (B) | 1 | 2 | 1.0 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
3 | (C) | 1 | 3 | 2.0 | 21512 | II+ | Sebastian Krzemiński | 1691 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 1 | 4 | 3.0 | 23368 | II | Krasiński, Mateusz | 1613 | 1800 | MLKSz Myślenice |
5 | (C) | 1 | 5 | 4.0 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
6 | (B) | 1 | 6 | 5.0 | 22935 | II | Grochot, Alicja | 1256 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 7 | 6.0 | 28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
8 | (B) | 1 | 8 | 7.0 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 1 | 9 | 8.0 | 41510 | III | Wrona, Kacper | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | = | 8 | 0.5 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 9 | 1.5 | 41510 | III | Wrona, Kacper | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
3 | (B) | 0 | 1 | 1.5 | 26164 | I+ | Jerzy Kyć | 1960 | 2100 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 0 | 2 | 1.5 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
5 | - | +0 | 1.5 | |||||||
6 | (B) | = | 4 | 2.0 | 23368 | II | Krasiński, Mateusz | 1613 | 1800 | MLKSz Myślenice |
7 | (C) | = | 5 | 2.5 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
8 | (B) | 1 | 6 | 3.5 | 22935 | II | Grochot, Alicja | 1256 | 1600 | KKSz Kraków |
9 | (C) | 1 | 7 | 4.5 | 28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
IV Turniej o Wieżę Wolności - Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-5' (gr. U18)
Kraków 2013-10-27/2013-10-27
Tempo gry: P'5
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | I+ | Chmiel, Marcin | 2011 | 2100 | 11.0 | 51.50 | 64.00 | 11 | 66.0 |
2 | 2 | I+ | Jerzy Kyć | 1960 | 2100 | 9.5 | 51.50 | 65.50 | 9 | 56.0 |
3 | 3 | I++ | Szymon Gumularz | 1914 | 2100 | 8.5 | 49.50 | 62.50 | 8 | 47.5 |
15 | 12 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | 2.5 | 44.00 | 54.50 | 1 | 17.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 9 | 1.0 | 44199 | II | Szarota, Marcin | 1512 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
2 | (B) | 1 | 5 | 2.0 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
3 | (C) | 0 | 1 | 2.0 | 17208 | I+ | Chmiel, Marcin | 2011 | 2100 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 1 | 6 | 3.0 | 23368 | II | Krasiński, Mateusz | 1613 | 1800 | MLKSz Myślenice |
5 | (C) | 1 | 15 | 4.0 | 41510 | III | Wrona, Kacper | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
6 | (B) | 1 | 3 | 5.0 | 29659 | I++ | Szymon Gumularz | 1914 | 2100 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1 | 13 | 6.0 | 44198 | III | Szarota, Miłosz | 0 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
8 | (C) | 1 | 8 | 7.0 | 40473 | II | Płaneta, Wojciech | 1532 | 1800 | PUKS Karolina Tarnów |
9 | (B) | 1 | 4 | 8.0 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1726 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
10 | (C) | = | 7 | 8.5 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
11 | (B) | 1 | 11 | 9.5 | 44330 | II | Gałka, Witold | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 10 | 1.0 | 22935 | II | Grochot, Alicja | 1256 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 15 | 2.0 | 41510 | III | Wrona, Kacper | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
3 | (B) | = | 4 | 2.5 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1726 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 0 | 1 | 2.5 | 17208 | I+ | Chmiel, Marcin | 2011 | 2100 | MLKSz Myślenice |
5 | (C) | 1 | 7 | 3.5 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
6 | (C) | 0 | 2 | 3.5 | 26164 | I+ | Jerzy Kyć | 1960 | 2100 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1 | 5 | 4.5 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
8 | (C) | 1 | 6 | 5.5 | 23368 | II | Krasiński, Mateusz | 1613 | 1800 | MLKSz Myślenice |
9 | (B) | 1 | 11 | 6.5 | 44330 | II | Gałka, Witold | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
10 | (B) | 1 | 8 | 7.5 | 40473 | II | Płaneta, Wojciech | 1532 | 1800 | PUKS Karolina Tarnów |
11 | (C) | 1 | 12 | 8.5 | 31099 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 28423 | I | Madej, Roman | 1693 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
2 | (B) | 0 | 9 | 0.0 | 44199 | II | Szarota, Marcin | 1512 | 1800 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
3 | - | + | 1.0 | |||||||
4 | (C) | 0 | 8 | 1.0 | 40473 | II | Płaneta, Wojciech | 1532 | 1800 | PUKS Karolina Tarnów |
5 | (B) | 0 | 13 | 1.0 | 44198 | III | Szarota, Miłosz | 0 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | 22991 | III | Bielec, Bartłomiej | 0 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
7 | (C) | = | 10 | 2.5 | 22935 | II | Grochot, Alicja | 1256 | 1600 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 0 | 4 | 2.5 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1726 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (B) | 0 | 7 | 2.5 | 16546 | II | Ludwikowski, Leszek | 1566 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
10 | (B) | 0 | 6 | 2.5 | 23368 | II | Krasiński, Mateusz | 1613 | 1800 | MLKSz Myślenice |
11 | (B) | 0 | 3 | 2.5 | 29659 | I++ | Szymon Gumularz | 1914 | 2100 | TS Wisła Kraków |