2012.03.30-04.01 KROK DO SUKCESU. Niepołomice
Z Historia Wisły
KROK DO SUKCESU
Zamek Królewski w Niepołomicach 2012-03-30/2012-03-30
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Andrzej Irlik
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
Turniej 1 - POBOCZNY ur. w latach 2000-2002
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz |
1 | 4 | II | Kasprzyk, Maciej | POL | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 2000-01-28 | 6.5 | 23.00 | 32.00 | 6 | 26.5 | 1886 |
2 | 2 | II+ | Święch, Joanna | POL | 1600 | LKSz GCKiP Czarna | 2002-02-12 | 6.5 | 22.00 | 30.50 | 6 | 26.5 | 1900 |
3 | 1 | I | Łęczek, Weronika | POL | 1800 | UKS Magnus Rzezawa | 2001-01-12 | 5.5 | 22.50 | 32.00 | 5 | 24.5 | 1800 |
9 | 10 | II | Amelia Pyzio | POL | 1600 | TS Wisła Kraków | 2002-07-20 | 4.5 | 21.50 | 30.00 | 4 | 20.5 | 1675 |
11 | 6 | II | Hubert Musiał | POL | 1800 | TS Wisła Kraków | 2002-10-22 | 4.0 | 23.00 | 32.00 | 4 | 21.0 | 1600 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 33 | 1.0 | 28331 | IV | Roczniak, Paweł | 0 | 1400 | SP Łowczów |
2 | (C) | 1 | 39 | 2.0 | V | Matracki, Dominik | 0 | 1200 | LUKKS Kielce | |
3 | (B) | 0 | 3 | 2.0 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (C) | 1 | 28 | 3.0 | 44292 | IV | Lebiest, Damian | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (B) | = | 1 | 3.5 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1592 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
6 | (C) | 1 | 14 | 4.5 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
7 | (B) | 0 | 4 | 4.5 | 26958 | II | Kasprzyk, Maciej | 0 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 29 | 1.0 | 44127 | IV | Malczyk, Jan | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 1 | 36 | 2.0 | 38897 | IV | Żuwała, Marek | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
3 | (B) | 1 | 17 | 3.0 | 29291 | III | Zając, Szymon | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (C) | 0 | 1 | 3.0 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1592 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
5 | (B) | 1 | 11 | 4.0 | 38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
6 | (C) | 0 | 4 | 4.0 | 26958 | II | Kasprzyk, Maciej | 0 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (B) | 0 | 44 | 4.0 | Surdel, Dariusz | 0 | 1000 | SP Łowczów |
KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł.,
Turniej 1
Zamek Królewski w Niepołomicach 2012-03-30/2012-03-30
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Andrzej Irlik
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz |
1 | 4 | II | Suder, Jakub | POL | 1800 | MLKSz Myślenice | 7.0 | 22.50 | 31.00 | 7 | 28.0 | 1900 |
2 | 1 | II | Krzysztof Szczurek II | POL | 1800 | Kraków | 6.0 | 26.00 | 37.50 | 6 | 26.0 | 1850 |
3 | 11 | III | Pietrzak, Tomasz | POL | 1600 | MLKSz Myślenice | 6.0 | 20.50 | 28.50 | 6 | 24.0 | 1775 |
60 | 14 | III | Konrad Włodarczyk | POL | 1600 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 17.50 | 24.50 | 0 | 0.0 | 1600 |
60 | 28 | IV | Kajetan Kuszlik | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 17.50 | 24.50 | 0 | 0.0 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | - | 53 | 0.0 | Cichoń, Jakub | 0 | 1000 | SP nr 123 Kraków | ||
2 | - | 0.0 | ||||||||
3 | - | 0.0 | ||||||||
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | - | 0.0 | ||||||||
6 | - | 0.0 | ||||||||
7 | - | 0.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | - | 67 | 0.0 | Papiernik, Tomasz | 0 | 1000 | SP Łowczów | ||
2 | - | 0.0 | ||||||||
3 | - | 0.0 | ||||||||
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | - | 0.0 | ||||||||
6 | - | 0.0 | ||||||||
7 | - | 0.0 |
Turniej 2 - POBOCZNY ur. w latach 2000-2002
Zamek Królewski w Niepołomicach 2012-03-31/2012-03-31
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Andrzej Irlik
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz |
1 | 2 | II+ | Święch, Joanna | POL | 1600 | LKSz GCKiP Czarna | 2002-02-12 | 6.0 | 23.50 | 32.00 | 5 | 24.0 | 1944 |
2 | 1 | I | Łęczek, Weronika | POL | 1800 | UKS Magnus Rzezawa | 2001-01-12 | 5.5 | 24.00 | 32.50 | 5 | 23.5 | 1875 |
3 | 3 | II | Gawor, Jan Paweł | POL | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 2002-07-15 | 5.5 | 24.00 | 31.00 | 4 | 24.5 | 1850 |
4 | 6 | II | Hubert Musiał | POL | 1800 | TS Wisła Kraków | 2002-10-22 | 5.5 | 23.00 | 31.50 | 5 | 23.0 | 1825 |
27 | 11 | II | Amelia Pyzio | POL | 1600 | TS Wisła Kraków | 2002-07-20 | 3.0 | 20.00 | 28.50 | 3 | 16.0 | 1375 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 29 | 1.0 | 41507 | IV | Mroczka, Mateusz | 0 | 1400 | SP 45 Sióstr Pijarek Kraków |
2 | (B) | 1 | 23 | 2.0 | IV | Baran, Dawid | 0 | 1400 | SP Łowczów | |
3 | (C) | 1 | 35 | 3.0 | 38897 | IV | Żuwała, Marek | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
4 | (B) | = | 3 | 3.5 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 0 | 1 | 3.5 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1592 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
6 | (B) | 1 | 7 | 4.5 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 17 | 5.5 | 29291 | III | Zając, Szymon | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 34 | 1.0 | 38940 | IV | Szewczyk, Mateusz | 0 | 1400 | LUKKS Kielce |
2 | (C) | 1 | 32 | 2.0 | 28331 | IV | Roczniak, Paweł | 0 | 1400 | SP Łowczów |
3 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | 26366 | II+ | Święch, Joanna | 1491 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | (C) | 0 | 22 | 2.0 | 26960 | III | Walasik, Weronika | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | (B) | 1 | 44 | 3.0 | Surdel, Dariusz | 0 | 1000 | SP Łowczów | ||
6 | (B) | 0 | 17 | 3.0 | 29291 | III | Zając, Szymon | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 33 | 3.0 | 29663 | IV | Strzeboński, Borys | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł.,
Turniej 2
Zamek Królewski w Niepołomicach 2012-03-31/2012-03-31
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Andrzej Irlik
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz |
1 | 1 | II | Krzysztof Szczurek II | POL | 1800 | Kraków | 6.5 | 25.00 | 35.00 | 6 | 26.0 | 1950 |
2 | 2 | II | Mańka, Mateusz | POL | 1800 | Akademia Szachowa Gliwice | 6.0 | 24.50 | 35.00 | 6 | 26.0 | 1850 |
3 | 3 | II | Miś, Mieszko | POL | 1800 | MKSz Gryf Dębica | 6.0 | 24.00 | 33.00 | 6 | 24.0 | 1850 |
68 | 14 | III | Konrad Włodarczyk | POL | 1600 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 17.50 | 24.50 | 0 | 0.0 | 1600 |
68 | 26 | IV | Kajetan Kuszlik | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 17.50 | 24.50 | 0 | 0.0 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | - | 50 | 0.0 | Bałut, Tomasz | 0 | 1000 | SP Łowczów | ||
2 | - | 0.0 | ||||||||
3 | - | 0.0 | ||||||||
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | - | 0.0 | ||||||||
6 | - | 0.0 | ||||||||
7 | - | 0.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | - | 62 | 0.0 | Papiernik, Tomasz | 0 | 1000 | SP Łowczów | ||
2 | - | 0.0 | ||||||||
3 | - | 0.0 | ||||||||
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | - | 0.0 | ||||||||
6 | - | 0.0 | ||||||||
7 | - | 0.0 |
Turniej 3 - POBOCZNY ur. w latach 2000-2002
Zamek Królewski w Niepołomicach 2012-04-01/2012-04-01
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Andrzej Irlik
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz |
1 | 1 | I | Łęczek, Weronika | POL | 1800 | UKS Magnus Rzezawa | 2001-01-12 | 6.5 | 23.00 | 32.00 | 6 | 26.5 | 1850 |
2 | 2 | II+ | Święch, Joanna | POL | 1600 | LKSz GCKiP Czarna | 2002-02-12 | 6.0 | 24.00 | 33.50 | 5 | 25.5 | 1925 |
3 | 3 | II | Gawor, Jan Paweł | POL | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 2002-07-15 | 5.5 | 22.50 | 30.00 | 5 | 24.0 | 1750 |
9 | 6 | II | Hubert Musiał | POL | 1800 | TS Wisła Kraków | 2002-10-22 | 4.5 | 22.00 | 31.50 | 4 | 21.0 | 1675 |
20 | 11 | II | Amelia Pyzio | POL | 1600 | TS Wisła Kraków | 2002-07-20 | 4.0 | 16.00 | 22.50 | 4 | 13.0 | 1432 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 28 | 1.0 | 38941 | IV | Piechnik, Krzysztof | 0 | 1400 | LUKKS Kielce |
2 | (B) | 1 | 20 | 2.0 | 26960 | III | Walasik, Weronika | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 0 | 1 | 2.0 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1592 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
4 | (B) | 1 | 16 | 3.0 | 33728 | III | Krawczyk, Maria | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 13 | 4.0 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
6 | (B) | = | 18 | 4.5 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | 0 | 3 | 4.5 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 33 | 0.0 | 44293 | IV | Krzysztofek, Sylwia | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (C) | 0 | 32 | 0.0 | 38897 | IV | Żuwała, Marek | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
3 | (B) | 1 | 27 | 1.0 | IV | Niedziółka, Grzegorz | 0 | 1400 | LUKKS Kielce | |
4 | (C) | 1 | 35 | 2.0 | V | Matracki, Dominik | 0 | 1200 | LUKKS Kielce | |
5 | (B) | 1 | 22 | 3.0 | 38427 | IV | Czerwonka, Michał | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 0 | 28 | 3.0 | 38941 | IV | Piechnik, Krzysztof | 0 | 1400 | LUKKS Kielce |
7 | (B) | 1 | 23 | 4.0 | 44292 | IV | Lebiest, Damian | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |