2012.03.24 IX Otwarte Mistrzostwa KKSz juniorów
Z Historia Wisły
Kraków 2012-03-24/2012-03-25
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
IX Otwarte Mistrzostwa KKSz juniorów - grupa A
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 1 | I | Polek, Marek | POL | 1702 | 2000 | KKSz Kraków | 6.0 | 22.50 | 30.00 | 5 | 26.5 | 2000 | |
2 | 2 | II+ | Cebula, Alicja | POL | 1622 | 1600 | UKS Czarny koń Olkusz | 5.0 | 22.50 | 31.00 | 4 | 21.5 | 1875 | |
3 | 4 | II | Jędrocha, Katarzyna | POL | 1560 | 1600 | KKSz Kraków | 5.0 | 22.00 | 31.00 | 4 | 20.5 | 1875 | |
14 | 15 | III | Radosław Peszkowski | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 19.00 | 26.00 | 3 | 13.0 | 1575 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | 31034 | II | Jędrocha, Katarzyna | 1560 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 10 | 1.0 | 23004 | III | Kulis, Piotr | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
3 | (C) | 1 | 5 | 2.0 | 25774 | II | Ryk, Mikołaj | 1543 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 0 | 9 | 2.0 | 42314 | II | Antos, Michał | 0 | 1800 | CKiS Skawina |
5 | (C) | 0 | 13 | 2.0 | 23366 | III | Różycki, Jakub | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
6 | (B) | 1 | 20 | 3.0 | IV | Biront, Hubert | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
7 | (C) | 0 | 11 | 3.0 | 45118 | III | Grecki, Damian | 0 | 1600 |
IX Otwarte Mistrzostwa KKSz juniorów - grupa B
Kraków 2012-03-24/2012-03-25
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 2 | II | Krzysztof Szczurek II | 1597 | 1800 | Kraków | 6.5 | 22.00 | 31.00 | 6 | 26.0 | 2075 | |
2 | 1 | I | Szpar, Miłosz | 1611 | 2000 | RzKsz Rzeszów | 6.0 | 20.50 | 29.00 | 6 | 25.0 | 2025 | |
3 | 5 | II | Ochowicz, Jakub | 1446 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 4.5 | 22.50 | 31.00 | 4 | 23.0 | 1775 | |
6 | 12 | III | Radosław Wilk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 20.00 | 28.50 | 4 | 17.5 | 1700 | |
15 | 9 | II | Hubert Musiał | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 17.50 | 23.50 | 3 | 13.0 | 1525 | |
23 | 10 | II | Amelia Pyzio | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 17.50 | 21.50 | 1 | 6.5 | 1250 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 24 | 0.0 | 42129 | IV | Haska, Filip | 0 | 1400 | Beskydska Sachova Skola o.s. |
2 | (B) | 1 | 17 | 1.0 | 33728 | III | Krawczyk, Maria | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 20 | 2.0 | 38897 | IV | Żuwała, Marek | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
4 | (B) | 1 | 3 | 3.0 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1592 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
5 | (B) | = | 6 | 3.5 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 0 | 2 | 3.5 | 31108 | II | Krzysztof Szczurek II | 1597 | 1800 | Kraków |
7 | (B) | 1 | 4 | 4.5 | 26366 | II+ | Święch, Joanna | 1491 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 21 | 1.0 | 28077 | IV | Buczkowski, Stanisław | 0 | 1400 | Akademia Szachowa Gliwice |
2 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | 26366 | II+ | Święch, Joanna | 1491 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
3 | (B) | 1 | 19 | 2.0 | 25598 | III | Mucha, Marta | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (C) | 0 | 11 | 2.0 | 33493 | II | Zamarska, Sylwia | 0 | 1600 | MUKS SZS Cieszyn |
5 | (B) | 0 | 15 | 2.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 0 | 8 | 2.0 | 25777 | II | Krawczyk, Piotr | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 17 | 3.0 | 33728 | III | Krawczyk, Maria | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 22 | 0.5 | 38216 | IV | Wrona, Florian | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 0 | 11 | 0.5 | 33493 | II | Zamarska, Sylwia | 0 | 1600 | MUKS SZS Cieszyn |
3 | (B) | 0 | 24 | 0.5 | 42129 | IV | Haska, Filip | 0 | 1400 | Beskydska Sachova Skola o.s. |
4 | (C) | 0 | 23 | 0.5 | 36647 | IV | Lachawiec, Łukasz | 0 | 1400 | Akademia Szachowa Gliwice |
5 | (C) | 1 | 18 | 1.5 | 38140 | III | Urszula Łukaszek | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
6 | (B) | 0 | 19 | 1.5 | 25598 | III | Mucha, Marta | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | 0 | 21 | 1.5 | 28077 | IV | Buczkowski, Stanisław | 0 | 1400 | Akademia Szachowa Gliwice |
X Otwarte Mistrzostwa KKSz juniorów - grupa E
Kraków 2012-03-24/2012-03-24
Tempo gry: P'30
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 16 | IV | Musiał, Tomasz | POL | 1400 | MDK Oświęcim | 6.5 | 21.00 | 27.50 | 6 | 26.5 | 1550 | |
2 | 2 | III | Furtak, Joanna | POL | 1400 | Limanowa | 6.0 | 24.50 | 31.50 | 6 | 25.0 | 1600 | |
3 | 10 | IV | Litwa, Filip | POL | 1400 | KKSz Kraków | 6.0 | 20.00 | 28.00 | 6 | 24.0 | 1413 | |
29 | 13 | IV | Franciszek Maj | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 18.50 | 25.00 | 3 | 15.0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 37 | 1.0 | Szybist, Maciej | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
2 | (C) | 0 | 41 | 1.0 | Mól, Martyna | 0 | 1000 | SP Przebieczany | ||
3 | (B) | 1 | 40 | 2.0 | Dziektarz, Jakub | 0 | 1000 | Kraków | ||
4 | (B) | 0 | 33 | 2.0 | Kurek, Dominik | 0 | 1000 | UKS Czarny Koń Olkusz | ||
5 | (C) | 1 | 35 | 3.0 | Janowicz, Paweł | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 44 | 3.0 | GONSIOR, Paweł | 0 | 1000 | Piekary Śląskie | ||
7 | (C) | 0 | 36 | 3.0 | Jakub Owoc | 0 | 1000 | SP 25 Kraków |
IX Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - grupa F
Kraków 2012-03-24/2012-03-24
Tempo gry: P'30
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Norma |
1 | 1 | III | Wikar, Martyna | POL | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 7.0 | 22.00 | 29.50 | 7 | 28.0 | |
2 | 2 | IV | Łyszczarz, Konrad | POL | 1400 | 5.0 | 21.00 | 31.00 | 5 | 23.0 | ||
3 | 10 | V | Błaszczyk, Jakub | POL | 1200 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 5.0 | 20.00 | 27.50 | 5 | 21.0 | IV |
15 | 8 | V | Tymon Śliwiński | POL | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 18.00 | 24.00 | 3 | 12.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 19 | 1.0 | 45150 | Abramowicz, Maciej | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | |
2 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | 38796 | IV | Polak, Kacper | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 0 | 20 | 1.0 | 45149 | Mól, Kamil | 0 | 1000 | ||
4 | (B) | 1 | 13 | 2.0 | 44145 | V | Bąk, Andrzej | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 0 | 9 | 2.0 | 39551 | V | Paś, Patryk | 0 | 1200 | UKS GONIEC Staniątki |
6 | (B) | 0 | 7 | 2.0 | 43592 | IV | Małgorzata Szczurek | 0 | 1250 | Kraków |
7 | (C) | 1 | 17 | 3.0 | 45168 | Gołda, Dawid | 0 | 1000 |