2012.03.10-11, Turniej szachowy w Galerii Krakowskiej
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- Jerzy Kyć - 2. miejsce (juniorzy do lat 16).
- Konrad Włodarczyk - 2. miejsce (juniorzy do lat 11).
Wyniki szczegółowe
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej open
Kraków 2012-03-10/2012-03-10
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 7 | CM | Lewicki, Mirosław | 2255 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna | 8.5 | 46.00 | 56.50 | 8 | 44.5 |
2 | 1 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2509 | 2500 | AKSz Hetman PK Koszalin | 7.5 | 43.50 | 56.00 | 7 | 39.5 |
3 | 8 | k++ | Radosław Barski | 2253 | 2200 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 42.50 | 55.00 | 7 | 38.5 |
5 | 4 | IM | Dariusz Mikrut | 2359 | 2400 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 44.00 | 56.50 | 7 | 39.0 |
8 | 5 | m | Maciej Brzeski | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 39.00 | 49.50 | 7 | 35.0 |
36 | 23 | k | Grzegorz Słabek | 2054 | 2200 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 36.50 | 47.00 | 4 | 31.0 |
42 | 51 | II | Sebastian Krzemiński | 1723 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 33.50 | 42.50 | 4 | 27.0 |
50 | 145 | Norbert Tusiński | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 36.00 | 45.50 | 5 | 27.0 | |
52 | 19 | WFM | Maria Gościniak | 2129 | 2100 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 34.50 | 45.00 | 5 | 29.0 |
63 | 72 | II | Helena Oleksy | 1483 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 30.50 | 39.50 | 5 | 24.0 |
64 | 68 | II | Michał Berek | 1579 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 30.00 | 37.50 | 5 | 23.0 |
74 | 65 | II | Renata Gaudyn | 1603 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 32.50 | 40.00 | 4 | 25.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | + | 87 | 1.0 | 33739 | III | Rychlik, Sylwester | 0 | 1600 | TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice |
2 | (B) | 1 | 44 | 2.0 | 1985 | I | Żądło, Anna | 1854 | 1800 | UKS \ GIM Dwójka\ Tomaszów Lubelski |
3 | (C) | 1 | 28 | 3.0 | 17812 | I++ | Buś, Konrad | 1994 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 1 | 19 | 4.0 | 7449 | WFM | Maria Gościniak | 2129 | 2100 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | = | 1 | 4.5 | 23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2509 | 2500 | AKSz Hetman PK Koszalin |
6 | (B) | 0 | 3 | 4.5 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | 1 | 24 | 5.5 | k | Leszczyńska, Malgorzata | 2038 | 2000 | MLKSz Myślenice | |
8 | (C) | 1 | 20 | 6.5 | 5865 | m | Szromba, Edyta | 2111 | 2100 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
9 | (B) | 1 | 5 | 7.5 | 2593 | m | Maciej Brzeski | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 83 | 1.0 | 33461 | II | Góralczyk, Krystian | 0 | 1800 | TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice |
2 | (B) | 1 | 42 | 2.0 | 17844 | WCM | Woźniak, Mariola | 1880 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 24 | 3.0 | k | Leszczyńska, Malgorzata | 2038 | 2000 | MLKSz Myślenice | |
4 | (B) | 1 | 13 | 4.0 | 38169 | FM | Shilov, Sergej | 2191 | 2300 | |
5 | (C) | 1 | 34 | 5.0 | 2849 | WCM | Mucha, Magdalena | 1941 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | (B) | 0 | 7 | 5.0 | 10558 | CM | Lewicki, Mirosław | 2255 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
7 | (C) | 1 | 9 | 6.0 | 4092 | IM | Sygulski, Bogusław | 2250 | 2400 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | (B) | 0 | 5 | 6.0 | 2593 | m | Maciej Brzeski | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków |
9 | (C) | 1 | 21 | 7.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 84 | 0.0 | 26664 | II | Jankowski, Maciej | 0 | 1800 | LKS Sanovia Lesko |
2 | (C) | 1 | 109 | 1.0 | 41473 | IV | Litwa, Filip | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
3 | (B) | 1 | 80 | 2.0 | II | Gutowski, Zbigniew | 0 | 1800 | ||
4 | (C) | 1 | 50 | 3.0 | 33109 | II | Góralczyk, Piotr | 1737 | 1800 | TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice |
5 | (B) | 1 | 28 | 4.0 | 17812 | I++ | Buś, Konrad | 1994 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 1 | 35 | 5.0 | 5738 | I+ | Hasiński, Krystian | 1939 | 2100 | TS Kuźnia Rybnik |
7 | (B) | 1 | 14 | 6.0 | Szuper, Paul | 2189 | 1000 | |||
8 | (C) | 1 | 4 | 7.0 | 3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2359 | 2400 | TS Wisła Kraków |
9 | (C) | 0 | 8 | 7.0 | 3268 | k++ | Radosław Barski | 2253 | 2200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 75 | 1.0 | 40477 | III | Hebda, Mariusz | 1327 | 1600 | MPZSzach Kraków |
2 | (C) | 1 | 67 | 2.0 | 19917 | II | Mucha, Marek | 1591 | 1800 | PSSz Pszczyna |
3 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2419 | 2300 | ASSz Miedź Legnica |
4 | (C) | 1 | 59 | 3.0 | 19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1656 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (B) | = | 55 | 3.5 | 7826 | II | Kuta, Krzysztof | 1695 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 1 | 51 | 4.5 | 21512 | II | Sebastian Krzemiński | 1723 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 0 | 6 | 4.5 | 5807 | k+ | Maciej Klekowski | 2308 | 2200 | UKS \ Hetman\ Częstochowa |
8 | (B) | = | 44 | 5.0 | 1985 | I | Żądło, Anna | 1854 | 1800 | UKS \ GIM Dwójka\ Tomaszów Lubelski |
9 | (C) | = | 38 | 5.5 | 3386 | I | Krupiński, Jerzy | 1924 | 2000 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 132 | 1.0 | Głodzik, Daria | 0 | 1000 | PKS Jan Kraków | ||
2 | (B) | 0 | 13 | 1.0 | 38169 | FM | Shilov, Sergej | 2191 | 2300 | |
3 | (C) | = | 91 | 1.5 | III | Wrona, Krystian | 0 | 1600 | Wrząsowice | |
4 | (B) | 1 | 76 | 2.5 | 5540 | I | Nowak, Zygmunt | 0 | 2000 | |
5 | (C) | 1 | 117 | 3.5 | Bulgantamir, Mandakh | 0 | 1000 | |||
6 | (B) | 0 | 23 | 3.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2054 | 2200 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | = | 42 | 4.0 | 17844 | WCM | Woźniak, Mariola | 1880 | 2000 | KKSz Kraków |
8 | (B) | = | 128 | 4.5 | 27611 | Golenia, Stanisław | 0 | 1000 | ||
9 | (C) | 1 | 144 | 5.5 | Lukovskiy, Stanislaw | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 64 | 1.0 | 7830 | II | Lanoszka, Tadeusz | 1611 | 1800 | Łazany |
2 | (B) | 0 | 36 | 1.0 | 3278 | I++ | Byrka, Joanna | 1933 | 1900 | KMKSz Victoria Kielce |
3 | (C) | 1 | 70 | 2.0 | 22937 | II | Dębowska, Michalina | 1489 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 1 | 48 | 3.0 | 3061 | II | Malik, Eugeniusz | 1785 | 1800 | UKS \ Trójka\ SP3 Chrzanów |
5 | (C) | 0 | 24 | 3.0 | k | Leszczyńska, Malgorzata | 2038 | 2000 | MLKSz Myślenice | |
6 | (B) | 0 | 52 | 3.0 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1720 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | 1 | 72 | 4.0 | 31179 | II | Helena Oleksy | 1483 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | (B) | 1 | 50 | 5.0 | 33109 | II | Góralczyk, Piotr | 1737 | 1800 | TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice |
9 | (B) | 0 | 37 | 5.0 | 24753 | II+ | Mucha, Piotr | 1932 | 1800 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 98 | 1.0 | 38519 | IV | Owsianka, Marcin | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | 1 | 61 | 2.0 | 25610 | II | Woźniak, Robert | 1649 | 1800 | |
3 | (B) | 1 | 37 | 3.0 | 24753 | II+ | Mucha, Piotr | 1932 | 1800 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
4 | (C) | 0 | 8 | 3.0 | 3268 | k++ | Radosław Barski | 2253 | 2200 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 0 | 49 | 3.0 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1748 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 0 | 69 | 3.0 | 3370 | III | Kapcia, Marcin | 1491 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 73 | 4.0 | 11303 | III | Ostrowski, Michał | 1410 | 1600 | UKS \ Gambit\ Łańcut |
8 | (C) | 1 | 54 | 5.0 | 24156 | II | Chmielowski, Stefan | 1696 | 1800 | |
9 | (B) | 0 | 39 | 5.0 | 4090 | I++ | Sygulska, Anna | 1919 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 153 | 1.0 | Grabowski, Janusz | 0 | 1000 | kraków | ||
2 | (C) | 0 | 29 | 1.0 | 17194 | I+ | Marczuk, Dominik | 1994 | 2100 | KKSz Kraków |
3 | (B) | 1 | 149 | 2.0 | Drozd, Wojciech | 0 | 1000 | kraków | ||
4 | (C) | 0 | 27 | 2.0 | 3376 | I | Kmak, Wieslaw | 1995 | 2000 | UKS \ Trójka\ SP3 Chrzanów |
5 | (B) | 1 | 151 | 3.0 | Grudzień, Kamil | 0 | 1000 | Prokocice | ||
6 | (C) | 0 | 47 | 3.0 | 23814 | II | Gajewski, Patryk | 1787 | 1800 | MDK Bochnia |
7 | (B) | 0 | 145 | 3.0 | Norbert Tusiński | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
8 | (C) | 1 | 108 | 4.0 | 41509 | IV | Adamczyk, Jakub | 0 | 1400 | |
9 | (B) | 1 | 120 | 5.0 | Boro, Adrian | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 149 | 0.0 | Drozd, Wojciech | 0 | 1000 | kraków | ||
2 | (C) | + | 116 | 1.0 | Janeczek, Adam | 0 | 1000 | |||
3 | (C) | 1 | 138 | 2.0 | Bożek, Arkadiusz | 0 | 1000 | kraków | ||
4 | (B) | 0 | 30 | 2.0 | 3373 | k | Kawula, Andrzej | 1990 | 2200 | PUKS Karolina Tarnów |
5 | (C) | 0 | 128 | 2.0 | 27611 | Golenia, Stanisław | 0 | 1000 | ||
6 | (B) | 1 | 105 | 3.0 | IV | Pawłowski, Kamil | 0 | 1400 | ||
7 | (C) | 1 | 124 | 4.0 | Majcher, Maciej | 0 | 1000 | kraków | ||
8 | (B) | 0 | 36 | 4.0 | 3278 | I++ | Byrka, Joanna | 1933 | 1900 | KMKSz Victoria Kielce |
9 | (C) | 1 | 90 | 5.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 146 | 1.0 | Woźniak, Janusz | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 0 | 21 | 1.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
3 | (C) | 1 | 122 | 2.0 | 20992 | Sławomirski, Radosław | 0 | 1000 | ||
4 | (B) | 0 | 28 | 2.0 | 17812 | I++ | Buś, Konrad | 1994 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 1 | 124 | 3.0 | Majcher, Maciej | 0 | 1000 | kraków | ||
6 | (B) | 0 | 17 | 3.0 | 3968 | I++ | Janus, Przemysław | 2155 | 2100 | LKSz GCKiP Czarna |
7 | (B) | 1 | 114 | 4.0 | V | Kaczmarczyk, Adrian | 0 | 1200 | Sosnowiec | |
8 | (C) | = | 43 | 4.5 | 3345 | I | Gregulski, Zbigniew | 1874 | 2000 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 0 | 41 | 4.5 | 3054 | I | Sitarski, Krzysztof | 1889 | 2000 | CKiS Skawina |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej u07
Kraków 2012-03-11/2012-03-11
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | III | Wikar, Martyna | 1400 | UKS \ Hetman Koronny\ Trzebinia | 7.0 | 37.00 | 48.00 | 7 | 39.0 |
2 | 3 | IV | Łyszczarz, Konrad | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 34.00 | 44.50 | 7 | 36.0 |
3 | 5 | IV | Ślusarczyk, Milena | 1250 | UKS \ Hetman Koronny\ Trzebinia | 6.0 | 37.00 | 48.00 | 6 | 31.0 |
14 | 7 | V | Tymon Śliwiński | 1200 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 33.50 | 42.00 | 4 | 22.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 20 | 1.0 | Szwajkowski, Tymoteusz | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
2 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | 44120 | IV | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | 39561 | V | Urynowicz, Adam | 0 | 1200 | SP37 Hutnik Kraków |
4 | (C) | 0 | 8 | 2.0 | 41523 | V | Knapik, Kamil | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 1 | 13 | 3.0 | Krzyszkowska, Kaja | 0 | 1000 | SP Przebieczany | ||
6 | (B) | 0 | 1 | 3.0 | 43503 | III | Wikar, Martyna | 0 | 1400 | UKS \ Hetman Koronny\ Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 14 | 3.0 | Jakub Owoc | 0 | 1000 | Kraków | ||
8 | (C) | 0 | 2 | 3.0 | 44311 | IV | Bednarowicz, Miłosz | 0 | 1400 | |
9 | (B) | 1 | 19 | 4.0 | Gunajew, Julia | 0 | 1000 | KKSz Kraków |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej u09
Kraków 2012-03-11/2012-03-11
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | II | Miś, Mieszko | 1800 | MKSz Gryf Dębica | 9.0 | 41.00 | 51.50 | 9 | 45.0 |
2 | 6 | III | Konrad Włodarczyk | 1600 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 42.00 | 55.00 | 7 | 39.5 |
3 | 22 | IV | Krawczyk, Wojciech | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 7.0 | 38.00 | 48.50 | 7 | 35.0 |
15 | 11 | IV | Kajetan Kuszlik | 1400 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 33.00 | 42.00 | 6 | 28.0 |
27 | 20 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 1400 | Wisła Kraków | 5.0 | 32.50 | 42.50 | 5 | 26.0 |
43 | 34 | V | Franciszek Maj | 1200 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 29.50 | 39.00 | 4 | 23.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 43 | 1.0 | Leniart, Małgorzata | 0 | 1000 | KS Korona Kraków | ||
2 | (B) | 1 | 27 | 2.0 | 43636 | IV | Gawrońska, Izabela | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | 1 | 17 | 3.0 | 33697 | IV | Wykurz, Piotr | 0 | 1400 | MDK Miechów |
4 | (B) | 1 | 19 | 4.0 | 44203 | IV | Szarota, Jakub | 0 | 1400 | Sandecja Nowy Sącz |
5 | (C) | 0 | 1 | 4.0 | 36952 | II | Miś, Mieszko | 0 | 1800 | MKSz Gryf Dębica |
6 | (B) | 1 | 2 | 5.0 | 28782 | II | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS \ GONIEC\ Staniątki |
7 | (C) | 1 | 22 | 6.0 | 44555 | IV | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (B) | 1 | 5 | 7.0 | 33690 | III | Bień, Hubert | 0 | 1600 | MKSz Gryf Dębica |
9 | (C) | = | 7 | 7.5 | 41636 | III | Furtak, Joanna | 0 | 1400 | Limanowa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 48 | 1.0 | Stępień, Mateusz | 0 | 1000 | kraków | ||
2 | (C) | 0 | 32 | 1.0 | 44345 | V | Suder, Eryk | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | 1 | 40 | 2.0 | 44130 | IV | Hano, Michał | 0 | 1400 | |
4 | (C) | 1 | 28 | 3.0 | 39533 | IV | Jezierska, Emilia | 0 | 1250 | UKS \ Czarny Koń\ Olkusz |
5 | (B) | 0 | 24 | 3.0 | 44150 | IV | Madejski, Jakub | 0 | 1400 | |
6 | (C) | 0 | 36 | 3.0 | V | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1100 | SP Przebieczany | |
7 | (C) | 1 | 33 | 4.0 | 44340 | V | Kołodziejczyk, Dawid | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice |
8 | (B) | 1 | 29 | 5.0 | 38430 | IV | Skrzeczek, Izabela | 0 | 1250 | MLKSz Myślenice |
9 | (C) | 1 | 35 | 6.0 | 44149 | V | Szymski, Hubert | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 57 | 1.0 | Paweł Zborowski | 0 | 1000 | Kraków | ||
2 | (B) | 0 | 72 | 1.0 | Gajek, Izabela | 0 | 1000 | SP Łazany | ||
3 | (C) | 1 | 45 | 2.0 | Fasula, Filip | 0 | 1000 | kraków | ||
4 | (B) | 0 | 35 | 2.0 | 44149 | V | Szymski, Hubert | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice |
5 | (C) | 1 | 49 | 3.0 | Szczepanik, Magdalena | 0 | 1000 | KS Korona Kraków | ||
6 | (B) | 1 | 43 | 4.0 | Leniart, Małgorzata | 0 | 1000 | KS Korona Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 4 | 4.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
8 | (C) | 0 | 36 | 4.0 | V | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1100 | SP Przebieczany | |
9 | (C) | 1 | 69 | 5.0 | Mól, Martyna | 0 | 1000 | SP Przebieczany |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 71 | 1.0 | Małecki, Maciej | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 0 | 15 | 1.0 | 31342 | IV | Dębowski, Miłosz | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 1 | 73 | 2.0 | Gawęda, Wojciech | 0 | 1000 | SP 34 Kraków | ||
4 | (B) | 0 | 13 | 2.0 | 44143 | IV | Święch, Łukasz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 57 | 3.0 | Paweł Zborowski | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 7 | 3.0 | 41636 | III | Furtak, Joanna | 0 | 1400 | Limanowa |
7 | (C) | 0 | 25 | 3.0 | 44125 | IV | Łyszczarz, Filip | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | (B) | 1 | 63 | 4.0 | Kasperek, Michał | 0 | 1000 | UKS SP 8 Chrzanów | ||
9 | (C) | 0 | 49 | 4.0 | Szczepanik, Magdalena | 0 | 1000 | KS Korona Kraków |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej u11
Kraków 2012-03-11/2012-03-11
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 2 | II | Ochowicz, Jakub | 1446 | 1800 | UKS \ Czarny Koń\ Olkusz | 7.5 | 40.50 | 52.00 | 7 | 38.5 |
2 | 5 | III | Pachocki, Damian | 0 | 1600 | UKS \ Hetman Koronny\ Trzebinia | 7.0 | 40.50 | 53.00 | 6 | 37.0 |
3 | 4 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS \ GONIEC\ Staniątki | 6.5 | 39.00 | 50.00 | 6 | 33.0 |
7 | 9 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 37.50 | 48.50 | 5 | 32.5 |
23 | 10 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 30.00 | 37.00 | 4 | 22.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 27 | 1.0 | Lisowski, Szymon | 0 | 1000 | |||
2 | (C) | 1 | 36 | 2.0 | Muras, Bartosz | 0 | 1000 | TS Kuźnia Rybnik | ||
3 | (B) | 0 | 4 | 2.0 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS \ GONIEC\ Staniątki |
4 | (C) | 1 | 17 | 3.0 | IV | Lendel, Filip | 0 | 1400 | TS Kuźnia Rybnik | |
5 | (B) | 1 | 13 | 4.0 | 38140 | III | Urszula Łukaszek | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
6 | (C) | = | 6 | 4.5 | 28412 | III | Skalny, Rafał | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
7 | (C) | = | 12 | 5.0 | 36850 | III | Frydrych, Łukasz | 0 | 1600 | TS Kuźnia Rybnik |
8 | (B) | 0 | 2 | 5.0 | 28806 | II | Ochowicz, Jakub | 1446 | 1800 | UKS \ Czarny Koń\ Olkusz |
9 | (C) | 1 | 15 | 6.0 | 41507 | IV | Mroczka, Mateusz | 0 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 28 | 1.0 | Morek, Kajetan | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
2 | (B) | 0 | 1 | 1.0 | 25774 | II | Ryk, Mikołaj | 1543 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 0 | 16 | 1.0 | 38897 | IV | Żuwała, Marek | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
4 | (B) | 1 | 30 | 2.0 | Szymska, Klaudia | 0 | 1000 | MLKSz Myślenice | ||
5 | (C) | 1 | 34 | 3.0 | Kobus, Iwona | 0 | 1000 | Głogoczów | ||
6 | (B) | 0 | 18 | 3.0 | 41469 | IV | Rzepa, Bartosz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 0 | 7 | 3.0 | 29289 | III | Pachocki, Kamil | 0 | 1600 | UKS \ Hetman Koronny\ Trzebinia |
8 | (B) | 1 | 31 | 4.0 | Bartuś, Jakub | 0 | 1000 | Kraków | ||
9 | (C) | 0 | 20 | 4.0 | 44180 | IV | Korcyl, Patryk | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej u15
Kraków 2012-03-11/2012-03-11
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | I++ | Buś, Konrad | 1994 | 2100 | MKS MOS Wieliczka | 7.5 | 39.50 | 50.50 | 6 | 39.5 |
2 | 6 | II+ | Jerzy Kyć | 1732 | 1800 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 38.50 | 48.00 | 6 | 36.0 |
3 | 4 | II+ | JAJTE-PACHOTA, Maciej | 1751 | 1800 | KKSz Kraków | 6.5 | 36.50 | 47.50 | 6 | 29.5 |
9 | 7 | II | Sebastian Krzemiński | 1723 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 32.50 | 42.50 | 5 | 28.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 19 | 1.0 | 40473 | IV | Płaneta, Wojciech | 0 | 1400 | PUKS Karolina Tarnów |
2 | (B) | 1 | 27 | 2.0 | Głodzik, Daria | 0 | 1000 | PKS Jan Kraków | ||
3 | (C) | 1 | 3 | 3.0 | 19850 | II+ | Mirski, MIchał | 1842 | 1800 | UKS \ Hetman Koronny\ Trzebinia |
4 | (B) | = | 1 | 3.5 | 17812 | I++ | Buś, Konrad | 1994 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 0 | 9 | 3.5 | 28722 | II | Wilk, Maciej | 1622 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | (B) | 1 | 2 | 4.5 | 17844 | WCM | Woźniak, Mariola | 1880 | 2000 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 5 | 5.5 | 10559 | I | Lewtak, Dominik | 1744 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
8 | (C) | = | 10 | 6.0 | 16550 | II | Mazur, Bartłomiej | 1581 | 1800 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
9 | (C) | 1 | 11 | 7.0 | 31034 | II | Jędrocha, Katarzyna | 1560 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 20 | 1.0 | 39100 | IV | Bober, Mateusz | 0 | 1400 | TS Kuźnia Rybnik |
2 | (C) | 1 | 26 | 2.0 | Szczepanik, Bartosz | 0 | 1000 | Kraków | ||
3 | (B) | = | 8 | 2.5 | 19865 | II+ | Drop, Szymon | 1720 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (C) | 0 | 5 | 2.5 | 10559 | I | Lewtak, Dominik | 1744 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
5 | (B) | 1 | 12 | 3.5 | 17990 | I | Kasperek, Kinga | 1518 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 0 | 9 | 3.5 | 28722 | II | Wilk, Maciej | 1622 | 1800 | MLKSz Myślenice |
7 | (C) | 0 | 4 | 3.5 | 21578 | II+ | JAJTE-PACHOTA, Maciej | 1751 | 1800 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 1 | 17 | 4.5 | 41510 | IV | Wrona, Kacper | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
9 | (B) | 1 | 15 | 5.5 | 38213 | III | Kalemba, Artur | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |