2012.02.26 XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia. Gnojnik
Z Historia Wisły
XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia
Gnojnik 2012-02-26/2012-02-26
Tempo gry: P'15
Arbiter: Wiesław Kasperek
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 2 | FM | Frączek, Daniel | POL | 2419 | 2300 | 8.5 | 67.50 | 82.50 | 7 | 57.5 |
2 | 1 | GM | Czarnota, Paweł | POL | 2552 | 2500 | 8.5 | 66.00 | 80.50 | 6 | 52.0 |
3 | 3 | IM | Dariusz Mikrut | POL | 2359 | 2400 | 8.5 | 65.50 | 79.50 | 7 | 51.5 |
65 | 54 | IV | Konrad Ciborowski Sr | POL | 0 | 1400 | 4.0 | 39.00 | 49.00 | 4 | 23.0 |
70 | 53 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 0 | 1400 | 3.0 | 40.50 | 49.50 | 3 | 21.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 41 | 1.0 | 28321 | II | Kępowicz, Artur | 0 | 1800 | MOSiR Tuchów |
2 | (B) | 1 | 22 | 2.0 | 3504 | I | Wąsik, Piotr | 1999 | 2000 | KS Korona Kraków |
3 | (C) | 1 | 14 | 3.0 | 3417 | I++ | Marek, Mariusz | 2151 | 2100 | PUKS Karolina Tarnów |
4 | (B) | = | 8 | 3.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2231 | 2200 | KKSz Kraków |
5 | (C) | = | 16 | 4.0 | 3824 | k | Lewtak, Damian | 2138 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
6 | (B) | 0 | 6 | 4.0 | 4092 | IM | Sygulski, Bogusław | 2250 | 2400 | GKSz Hetman Pilzno |
7 | (C) | 1 | 21 | 5.0 | 3373 | k | Kawula, Andrzej | 2007 | 2200 | PUKS Karolina Tarnów |
8 | (B) | 1 | 18 | 6.0 | 3236 | I+ | Tworzydło, Piotr | 2107 | 2100 | PUKS Karolina Tarnów |
9 | (C) | 1 | 12 | 7.0 | FM | Shilov, Sergej | 2188 | 2300 | Ukraina | |
10 | (C) | = | 1 | 7.5 | 3317 | GM | Czarnota, Paweł | 2552 | 2500 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
11 | (B) | 1 | 2 | 8.5 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2419 | 2300 | ASSz Miedź Legnica |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 16 | 0.0 | 3824 | k | Lewtak, Damian | 2138 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
2 | (B) | 0 | 71 | 0.0 | Rysak, Mateusz | 0 | 1000 | Łazy | ||
3 | (C) | 1 | 63 | 1.0 | V | Zabrzański, Kazimierz | 0 | 1200 | Uszew | |
4 | (C) | 0 | 35 | 1.0 | I | Jasinska-Kuzia, Lidia | 1677 | 1800 | Fianchetto | |
5 | (B) | 1 | 64 | 2.0 | Biel, Dawid | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
6 | (B) | 0 | 77 | 2.0 | Śmietana, Marian | 0 | 1000 | Porąbka Uszewska | ||
7 | (C) | 0 | 72 | 2.0 | Tekiela, Dominik | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
8 | (C) | 1 | 65 | 3.0 | Chrzan, Dawid | 0 | 1000 | Połom Duży | ||
9 | (B) | 1 | 74 | 4.0 | Turczak, Maciej | 0 | 1000 | Jordan Zakliczyn | ||
10 | (B) | 0 | 49 | 4.0 | 40473 | III | Płaneta, Wojciech | 0 | 1600 | PUKS Karolina Tarnów |
11 | (C) | 0 | 76 | 4.0 | Wąs, Daniel | 0 | 1000 | Gosprzydowa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 15 | 0.0 | 3392 | k | Kumor, Łukasz | 2141 | 2200 | KS Korona Kraków |
2 | (C) | 0 | 70 | 0.0 | Piechnik, Piotr | 0 | 1000 | Wytrzyszczka | ||
3 | (B) | 0 | 64 | 0.0 | Biel, Dawid | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
4 | (C) | 1 | 56 | 1.0 | IV | Madej, Czesław | 0 | 1400 | Zaczarnie | |
5 | (B) | 1 | 66 | 2.0 | Ciężak, Janusz | 0 | 1000 | Porąbka Uszewska | ||
6 | (C) | 1 | 74 | 3.0 | Turczak, Maciej | 0 | 1000 | Jordan Zakliczyn | ||
7 | (B) | 0 | 40 | 3.0 | 3745 | II | Uryasz, Tomasz | 1545 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | (C) | 0 | 20 | 3.0 | 3963 | WFM | Jałowiec, Halina | 2046 | 2100 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | (B) | 0 | 60 | 3.0 | 43067 | IV | Kot, Agnieszka | 0 | 1250 | PUKS Karolina Tarnów |
10 | (C) | 0 | 58 | 3.0 | IV | Ogórek, Robert | 0 | 1400 | Jordan Zakliczyn | |
11 | (B) | 0 | 61 | 3.0 | V | Kilian, Andrzej | 0 | 1200 | PUKS Karolina Tarnów |