2012.02.25 XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko. Gnojnik
Z Historia Wisły
XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko
Gnojnik 2012-02-25/2012-02-25
Tempo gry: P'15
Arbiter: Wiesław Kasperek
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | k | Lewicki, Mirosław | 2222 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna | 8.0 | 44.50 | 55.00 | 8 | 42.0 |
2 | 2 | k | Lewtak, Damian | 2138 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna | 7.5 | 42.50 | 55.50 | 7 | 38.5 |
3 | 5 | I | Lewtak, Dominik | 1699 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna | 7.5 | 42.50 | 53.50 | 7 | 40.5 |
9 | 8 | II | Krzysztof Szczurek II | 1596 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 36.00 | 47.00 | 6 | 30.0 |
22 | 18 | IV | Szczepan Czyżycki | 0 | 1400 | Wisła Kraków | 5.0 | 30.50 | 39.50 | 5 | 25.0 |
37 | 17 | IV | Konrad Ciborowski | 0 | 1400 | Wisła Kraków | 3.0 | 29.50 | 36.00 | 3 | 20.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 31 | 1.0 | Jędryka, Piotr | 0 | 1000 | Poręba Spytkowska | ||
2 | (C) | 1 | 19 | 2.0 | IV | Kukułka, Dominik | 0 | 1400 | Tarnów | |
3 | (B) | 0 | 3 | 2.0 | 10567 | II+ | Mika, Tomasz | 1873 | 1800 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | (C) | 1 | 17 | 3.0 | IV | Konrad Ciborowski | 0 | 1400 | Wisła Kraków | |
5 | (B) | 0 | 1 | 3.0 | 10558 | k | Lewicki, Mirosław | 2222 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
6 | (C) | 1 | 16 | 4.0 | III | Mróz, Urszula | 0 | 1400 | Gosprzydowa | |
7 | (B) | 0 | 12 | 4.0 | 41704 | II | Żuławiński, Mariusz | 0 | 1800 | PUKS Karolina Tarnów |
8 | (C) | 1 | 37 | 5.0 | Kornaś, Stanisław | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
9 | (B) | 1 | 11 | 6.0 | II | Wojciech Urbański | 0 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 41 | 1.0 | Królik, Patryk | 0 | 1000 | Uszew | ||
2 | (C) | 0 | 7 | 1.0 | II | Madej, Roman | 1608 | 1800 | MKS KSOS Kraków | |
3 | (B) | 1 | 31 | 2.0 | Jędryka, Piotr | 0 | 1000 | Poręba Spytkowska | ||
4 | (C) | 0 | 9 | 2.0 | 17432 | I | Pędrak, Paulina | 1473 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | (B) | 1 | 45 | 3.0 | Tekiela, Sebastian | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
6 | (C) | 0 | 11 | 3.0 | II | Wojciech Urbański | 0 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa | |
7 | (B) | 1 | 44 | 4.0 | Tekiela, Dominik | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
8 | (C) | 0 | 13 | 4.0 | 27715 | II | Wolak, Julia | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | (B) | 1 | 43 | 5.0 | Lechowicz, Paweł | 0 | 1000 | Brzesko |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 40 | 1.0 | Krzyszkowska, Kaja | 0 | 1000 | Sułków | ||
2 | (B) | 0 | 6 | 1.0 | 16545 | II | Lewicki, Michał | 1632 | 1800 | UKS MSKS Gambit Tarnowiec |
3 | (C) | 1 | 34 | 2.0 | Kisiel, Jan | 0 | 1000 | Wojnicz | ||
4 | (B) | 0 | 8 | 2.0 | 31108 | II | Krzysztof Szczurek II | 1596 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | 0 | 25 | 2.0 | Brzeski, Jakub | 0 | 1000 | Uszew | ||
6 | (B) | 1 | 36 | 3.0 | Korek, Mateusz | 0 | 1000 | Nowy Sącz | ||
7 | (C) | 0 | 37 | 3.0 | Kornaś, Stanisław | 0 | 1000 | Gosprzydowa | ||
8 | (B) | 0 | 39 | 3.0 | Kowalczyk, Jacek | 0 | 1000 | Gnojnik | ||
9 | (C) | 0 | 35 | 3.0 | Klimczak, Oliwier | 0 | 1000 | MOK Brzesko |