2010.12.27 - 2011.01.04, XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2010/2011
Z Historia Wisły
Wyniki
- Krzysztof Szczurek zdobył kategorię trzecią;
- Antoni Kowalik zdobył kategorię piątą;
- Helena Oleksy zdobyła kategorię drugą.
Wyniki szczegółowe
XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010, Gr-A
Kraków, ul. Kamieńskiego 49 2010-12-27/2011-01-04
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Rp | Chg |
1 | 1 | IM | Zubov, Alexander | UKR | 2574 | 7.0 | 42.00 | 52.50 | 38.5 | 5 | 2626 | 0.58 | |
2 | 11 | IM | Sieciechowicz, Marcin | POL | 2446 | UMKS Na Pięterku Poznań | 7.0 | 40.50 | 52.00 | 38.5 | 5 | 2612 | 1.91 |
3 | 9 | GM | Sharapov, Evgeny | UKR | 2468 | 7.0 | 38.00 | 49.00 | 35.5 | 5 | 2615 | 1.66 | |
26 | 32 | k+ | Radosław Barski | POL | 2278 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 33.00 | 42.00 | 27.0 | 4 | 2364 | 1.00 |
52 | 19 | IM | Dariusz Mikrut | POL | 2372 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 33.00 | 42.00 | 26.0 | 2 | 2274 | -0.97 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 76 | 1.0 | 3338 | I | Gawroński, Łukasz | 2043 | 2043 | KS Cracovia Kraków |
2 | (B) | 1 | 4 | 2.0 | IM | Miron, Lucian-Costin | 2496 | 2496 | ||
3 | (C) | 0 | 6 | 2.0 | GM | Starostits, Ilmars | 2488 | 2488 | ||
4 | (B) | 0 | 10 | 2.0 | GM | Shishkin, Vadim | 2458 | 2458 | ||
5 | (C) | = | 47 | 2.5 | 5255 | k | Obruśnik, Michał | 2204 | 2204 | KSz Silesia Racibórz |
6 | (B) | 1 | 60 | 3.5 | WFM | Khalafova, Narmin Ilgar qizi | 2130 | 2130 | ||
7 | (B) | = | 19 | 4.0 | 3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2372 | 2372 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 1 | 46 | 5.0 | 3400 | WFM | Aleksandra Lach | 2206 | 2206 | UKS Czarny Koń Olkusz |
9 | (B) | 0 | 5 | 5.0 | GM | Gavrilov, Alexei | 2488 | 2488 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 62 | 1.0 | Kireev, Andrey | 2127 | 2127 | |||
2 | (C) | = | 75 | 1.5 | 3310 | k | Chrząszcz, Malvina | 2054 | 2054 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | = | 36 | 2.0 | 4363 | WGM | Przeździecka, Marta | 2249 | 2249 | AZS UMCS Lublin |
4 | (C) | = | 46 | 2.5 | 3400 | WFM | Aleksandra Lach | 2206 | 2206 | UKS Czarny Koń Olkusz |
5 | (B) | 1 | 38 | 3.5 | 3187 | FM | Duda, Jan-Krzysztof | 2247 | 2247 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (B) | 0 | 2 | 3.5 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2547 | 2547 | TKKF Drogowiec Kraków |
7 | (C) | = | 32 | 4.0 | 3268 | k+ | Radosław Barski | 2278 | 2278 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 0 | 7 | 4.0 | GM | Soffer, Ram | 2486 | 2486 | ||
9 | - | 4.0 |
XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010, Gr-B
Kraków, ul. Kamieńskiego 49 2010-12-27/2011-01-04
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Ruz | Chg(Ru) |
1 | 16 | Griezne, Edvins | LAT | 2012 | 7.5 | 43.50 | 55.50 | 39.0 | 6 | 2172 | 2.02 | ||
2 | 4 | I++ | Lis, Marek | POL | 2080 | LKSz GCKiP Czarna | 7.5 | 40.50 | 51.00 | 38.5 | 7 | 2215 | 1.64 |
3 | 2 | I++ | Nowicki, Bartosz | POL | 2090 | MKS Polonia Warszawa | 7.0 | 43.00 | 55.00 | 38.0 | 6 | 2136 | 0.58 |
62 | 86 | II | Jerzy Kyć | POL | 1626 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 27.50 | 33.50 | 17.0 | 4 | 1772 | 0.15 |
70 | 87 | II | Jan GuzikPOL | 1623 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 26.50 | 34.00 | 16.0 | 4 | 1738 | -0.25 | |
108 | 105 | II | Sławomir Węglicki | POL | 1800 | TS Wisła Kraków | 0.0 | 31.50 | 40.50 | 0.0 | 0 | 1800 | (0) |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 31 | 0.0 | 19883 | II | Zając, Mateusz | 1917 | 1917 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 0 | 29 | 0.0 | 3345 | I | Gregulski, Zbigniew | 1923 | 1923 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 107 | 1.0 | 26370 | II | Frej, Zofia | 0 | 1600 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław |
4 | (B) | 0 | 35 | 1.0 | 7321 | II+ | Małaczek, Mateusz | 1903 | 1903 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
5 | (C) | 1 | 108 | 2.0 | III | Iwiński, Bartosz | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków | |
6 | (B) | 0 | 51 | 2.0 | 7732 | II+ | Guca, Krzysztof | 1844 | 1844 | Częstochowa |
7 | (C) | 1 | 103 | 3.0 | II | Strugała, Witold | 0 | 1800 | Kraków | |
8 | (B) | = | 63 | 3.5 | 19850 | II+ | Mirski, Michał | 1775 | 1775 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | (C) | 1 | 71 | 4.5 | 3194 | II+ | Stanaszek, Mariusz | 1726 | 1726 | TKKF Drogowiec Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 32 | 0.0 | 873 | I | Czapiewski, Waldemar | 1912 | 1912 | UKS Ósemka Chojnice |
2 | (C) | 0 | 56 | 0.0 | 17276 | II | Matysiak, Samuel | 1818 | 1818 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | 1 | 102 | 1.0 | 28423 | II | Madej, Roman | 0 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
4 | (C) | 0 | 36 | 1.0 | 3804 | I++ | Lis, Marcelina | 1898 | 1898 | LKSz GCKiP Czarna |
5 | (B) | 1 | 107 | 2.0 | 26370 | II | Frej, Zofia | 0 | 1600 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław |
6 | (C) | 0 | 44 | 2.0 | 9931 | II+ | Pietrucha, Jarosław | 1867 | 1867 | IKSz Tęcza Tarnowskie Góry |
7 | (B) | 1 | 59 | 3.0 | 4135 | I | Ziółkowski, Bolesław | 1804 | 1804 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
8 | (C) | 0 | 48 | 3.0 | 3874 | II+ | Reichel, Łukasz | 1853 | 1853 | SPDK Staroniwa Rzeszów |
9 | (B) | 1 | 109 | 4.0 | 28806 | III | Ochowicz, Jakub | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | - | 50 | 0.0 | 10568 | I | Gawiec, Konrad | 1846 | 1846 | LKSz GCKiP Czarna |
XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010, Gr-C
Kraków, ul. Kamieńskiego 49 2010-12-27/2011-01-04
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Ruz | Norma | Chg(Ru) |
1 | 1 | II | Gajewski, Patryk | POL | 1784 | MDK Bochnia | 7.0 | 38.00 | 47.50 | 35.5 | 5 | 1785 | 0.11 | |
2 | 8 | Khalilova, Khadija Gyunduz Qizi | AZE | 1702 | 7.0 | 36.00 | 46.50 | 33.0 | 5 | 1811 | I | 0.88 | ||
3 | 16 | I | Damian, Stanisław | POL | 1646 | KS Korona Kraków | 7.0 | 34.50 | 44.50 | 32.5 | 6 | 1802 | 2.10 | |
29 | 29 | III | Helena Oleksy | POL | 1441 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 33.50 | 44.00 | 24.0 | 4 | 1619 | II | -0.40 |
57 | 59 | IV | Bartosz Pluciński | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 27.00 | 35.00 | 13.0 | 2 | 1328 | (1333) | |
60 | 32 | II | Klara Hosiawa | POL | 1355 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 25.50 | 35.00 | 14.5 | 1 | 1280 | 0.24 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 48 | 0.0 | III | Mikowski, Mateusz | 0 | 1600 | Kryniczno | |
2 | (C) | = | 54 | 0.5 | Asadli, Vugar | 0 | 1600 | |||
3 | (B) | 1 | 51 | 1.5 | 24225 | III | Pater, Kazimierz | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 1 | 44 | 2.5 | III | Litwin, Adam | 0 | 1600 | Kraków | |
5 | (B) | 0 | 16 | 2.5 | 3116 | I | Damian, Stanisław | 1646 | 1646 | KS Korona Kraków |
6 | (C) | 1 | 36 | 3.5 | Salmanov, Khazar | 0 | 1650 | |||
7 | (B) | 1 | 46 | 4.5 | III | Łatka, Tadeusz | 0 | 1600 | Kraków | |
8 | (C) | 0 | 6 | 4.5 | 10563 | II+ | Polek, Marek | 1727 | 1727 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 0 | 35 | 4.5 | Bagirova, Sama | 0 | 1720 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 24 | 0.0 | 3825 | I | Dobrzańska, Joanna | 1581 | 1581 | LKS Sanovia Lesko |
2 | (C) | = | 41 | 0.5 | III | Kaczmarek, Michał | 0 | 1600 | Kraków | |
3 | (B) | 1 | 20 | 1.5 | 7983 | II | Szeląg, Józef | 1619 | 1619 | Pogoń Biadoliny |
4 | (C) | 0 | 35 | 1.5 | Bagirova, Sama | 0 | 1720 | |||
5 | (B) | 0 | 36 | 1.5 | Salmanov, Khazar | 0 | 1650 | |||
6 | (C) | 0 | 27 | 1.5 | 11303 | III | Ostrowski, Michał | 1462 | 1462 | UKS Gambit Łańcut |
7 | (B) | 0 | 58 | 1.5 | 25776 | IV | Małochleb, Maciej | 0 | 1400 | PUKS Karolina Tarnów |
8 | (C) | 1 | 62 | 2.5 | Małochleb, Ryszard | 0 | 1000 | Tarnów | ||
9 | (B) | 0 | 28 | 2.5 | 3826 | I | Dobrzańska, Magdalena | 1441 | 1441 | LKS Sanovia Lesko |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 1 | 0.5 | 18687 | II | Gajewski, Patryk | 1784 | 1784 | MDK Bochnia |
2 | (B) | + | 53 | 1.5 | III | Szczykowski, Józef | 0 | 1600 | Kraków | |
3 | (B) | 0 | 18 | 1.5 | 27649 | II | Deka, Konrad | 1620 | 1620 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 0 | 54 | 1.5 | Asadli, Vugar | 0 | 1600 | |||
5 | (B) | 0 | 44 | 1.5 | III | Litwin, Adam | 0 | 1600 | Kraków | |
6 | (C) | = | 62 | 2.0 | Małochleb, Ryszard | 0 | 1000 | Tarnów | ||
7 | (B) | 0 | 45 | 2.0 | III | Łabuzek, Tadeusz | 0 | 1600 | Kraków | |
8 | (C) | - | 65 | 2.0 | Wałaszewska, Martyna | 0 | 1000 | Niemcz | ||
9 | - | 2.0 |
XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010, Gr-D
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Ruz | Norma |
1 | 22 | III | Martynov, Peter | RUS | 1600 | St. Petersburg | 8.0 | 43.50 | 55.00 | 40.0 | 8 | 1886 | |
2 | 2 | II | Szpar, Miłosz | POL | 1800 | SPDK Staroniwa Rzeszów | 7.5 | 42.00 | 54.50 | 40.0 | 7 | 1857 | |
3 | 24 | III | Pugachov, Stanislau | BLR | 1600 | Vesnianka | 7.0 | 41.00 | 52.50 | 39.0 | 7 | 1780 | |
25 | 43 | IV | Krzysztof Szczurek II | POL | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 34.00 | 44.50 | 22.0 | 5 | 1560 | III |
55 | 67 | Antoni Kowalik | POL | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 24.50 | 31.00 | 13.0 | 3 | 1150 | V | |
65 | 68 | Urszula Łukaszek | POL | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 19.00 | 23.00 | 4.0 | 0 | 833 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0.0 | 23650 | II | Szpar, Miłosz | 0 | 1800 | SPDK Staroniwa Rzeszów |
2 | (C) | 1 | 61 | 1.0 | 26947 | V | Skokoń, Marcin | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
3 | (C) | 0 | 17 | 1.0 | 25772 | III | Golenia, Jan | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 1 | 59 | 2.0 | V | Okręglicki, Jan | 0 | 1200 | MKS KSOS Kraków | |
5 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | 23531 | II | Święch, Gabriela | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
6 | (B) | 0 | 13 | 3.0 | 31036 | III | Deka, Marcin | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 0 | 32 | 3.0 | III | Granovskaya, Ekaterina | 0 | 1400 | Moskwa | |
8 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | 22937 | II | Dębowska, Michalina | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 1 | 3 | 5.0 | 26641 | II | Wojciech Urbański | 0 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 34 | 0.0 | 27293 | III | Poręba, Weronika | 0 | 1400 | UKS Magnus Rzezawa |
2 | (B) | 0 | 50 | 0.0 | 28415 | IV | Żak, Radosław | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
3 | (C) | 1 | 56 | 1.0 | 31178 | IV | Nowak, Patrycja | 0 | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | (B) | 0 | 45 | 1.0 | 23082 | IV | Wącior, Wojciech | 0 | 1400 | GKSz Solny Grzybowo |
5 | (C) | 0 | 58 | 1.0 | 32187 | V | Krasiewicz, Robert Jr | 0 | 1200 | UKS TSz Zieloni Zielonka |
6 | (C) | 1 | 62 | 2.0 | 29663 | V | Strzeboński, Borys | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
7 | (B) | 0 | 61 | 2.0 | 26947 | V | Skokoń, Marcin | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
8 | (C) | 1 | 55 | 3.0 | 33728 | IV | Krawczyk, Maria | 0 | 1250 | CKiS Skawina |
9 | (B) | 0 | 41 | 3.0 | IV | Rymar, Gabriel | 0 | 1400 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 35 | 0.0 | 28006 | III | Amelia Pyzio | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 0 | 55 | 0.0 | 33728 | IV | Krawczyk, Maria | 0 | 1250 | CKiS Skawina |
3 | (B) | 0 | 58 | 0.0 | 32187 | V | Krasiewicz, Robert Jr | 0 | 1200 | UKS TSz Zieloni Zielonka |
4 | (B) | 0 | 62 | 0.0 | 29663 | V | Strzeboński, Borys | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
5 | (C) | 0 | 61 | 0.0 | 26947 | V | Skokoń, Marcin | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
6 | - | + | 1.0 | |||||||
7 | (B) | 0 | 52 | 1.0 | 30270 | IV | Dadełło, Barbara | 0 | 1250 | KSz Polonia Wrocław |
8 | (C) | 0 | 65 | 1.0 | 31342 | Dębowski, Miłosz | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | |
9 | (C) | 0 | 63 | 1.0 | 37098 | V | Wolanin, Mikołaj | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
Otwarty Noworoczny Turniej Błyskawiczny - XXI M.F.Sz. CRACOVIA'2010
Kraków 2011-01-01/2011-01-01
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Ruz |
1 | 1 | IM | Zubov, Alexander | UKR | 2574 | 2574 | 10.5 | 61.50 | 76.50 | 62.0 | 10 | 2692 | |
2 | 6 | IM | Bulski, Krzysztof | POL | 2470 | 2470 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 10.0 | 61.00 | 76.00 | 60.5 | 9 | 2608 |
3 | 19 | WFM | Klaudia Kulon | POL | 2208 | 2208 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin | 8.0 | 53.50 | 64.00 | 41.0 | 8 | 2301 |
42 | 43 | II | Jerzy Kyć | POL | 1626 | 1626 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 54.00 | 67.50 | 30.5 | 4 | 2001 |
54 | 48 | III | Helena Oleksy | POL | 1441 | 1441 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 34.00 | 41.00 | 16.5 | 3 | 1456 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 14 | 1.0 | Kalvaitis, Sigitas | 2327 | 2327 | |||
2 | (C) | 1 | 17 | 2.0 | 2954 | I++ | Skawinski, Arkadiusz | 2249 | 2249 | KS Entropia NZSPW Warszawa |
3 | (B) | 0 | 6 | 2.0 | 5601 | IM | Bulski, Krzysztof | 2470 | 2470 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
4 | (C) | 0 | 15 | 2.0 | FM | Hartikainen, Markku | 2314 | 2314 | ||
5 | (B) | 1 | 44 | 3.0 | 21512 | II | Sebastian Krzemiński | 1596 | 1596 | TOMEX KS Kraków |
6 | (C) | 0 | 10 | 3.0 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica |
7 | (B) | 0 | 27 | 3.0 | Kireev, Andrey | 2127 | 2127 | |||
8 | (C) | 0 | 29 | 3.0 | FM | Izzat, Kanan Azar oglu | 2112 | 2112 | ||
9 | (B) | = | 38 | 3.5 | Vaicekauskas, Gytis | 1972 | 1972 | |||
10 | (B) | 0 | 34 | 3.5 | 3508 | I | Wieczorek, Maciej | 2043 | 2043 | KKSz Kraków |
11 | (C) | 1 | 49 | 4.5 | 24883 | III | Bisztyga, Adrian | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 18 | 0.0 | FM | Ginzburg, Mikhail | 2245 | 2245 | ||
2 | (B) | 0 | 30 | 0.0 | 2975 | I+ | Staroszczyk, Mateusz | 2070 | 2070 | UKS TSz Zieloni Zielonka |
3 | (C) | 1 | 53 | 1.0 | IV | Rymar, Gabriel | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
4 | (B) | 0 | 31 | 1.0 | FM | Jacko, Vladimir | 2068 | 2068 | ||
5 | (C) | 0 | 57 | 1.0 | Kreft, Wojciech | 0 | 1000 | KKSz Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 51 | 1.0 | Motovilnik, Yury | 0 | 1600 | Vesnianka | ||
7 | (C) | = | 54 | 1.5 | 22994 | IV | Zdeb, Krzysztof | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (B) | 1 | 55 | 2.5 | Alibekov, Tair | 0 | 1350 | Aleksandra Moskwa | ||
9 | (C) | 0 | 34 | 2.5 | 3508 | I | Wieczorek, Maciej | 2043 | 2043 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 0 | 58 | 2.5 | Sysonov, Fedor | 0 | 1000 | Aleksandra Moskwa | ||
11 | (C) | 1 | 52 | 3.5 | Alibekov, Azmat | 0 | 1450 | Aleksandra Moskwa |