2010.12.04, VII Memoriał Stanisława Łobaziewicza, Krzeszowice
Z Historia Wisły
Wyniki
- 3. miejsce - Dariusz Mikrut (seniorzy)
- 11. miejsce - Radosław Barski
- 12. miejsce - Jerzy Kyć
- 36. miejsce - Helena Oleksy /10. miejsce w kategorii kobiet/
Miejsce
- Sala Herbowa Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4
Wyniki szczegółowe
VII MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Krzeszowice 04-12-2010 Turniej do L-12 KRZESZOWICE Centrum Kultury i Sportu ul.Jana Walkowskiego 1 2010-12-04/2010-12-04
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 4 | II | Lis, Mateusz | 0 | 1800 | LKS Czarny Koń Olkusz | 7.5 | 38.50 | 48.50 | 34.5 | 7 |
2 | 1 | II | Jan Guzik | 0 | 1623 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 37.00 | 46.50 | 32.0 | 6 |
3 | 7 | II | KUCHARSKA, Honorata | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | 6.0 | 38.50 | 49.50 | 32.0 | 6 |
9 | 16 | IV | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 35.00 | 44.50 | 23.0 | 5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 16 | 1.0 | IV | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
2 | (C) | 0 | 9 | 1.0 | III | Kasprzyk, Maciej | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | III | CEBULA, Alicja | 0 | 1400 | LKS Czarny Koń Olkusz | |
4 | (B) | = | 10 | 2.5 | III | Seweryn, Jakub | 0 | 1600 | KS Cracovia 1906 | |
5 | (C) | 1 | 26 | 3.5 | Czerwonka, Michał | 0 | 1000 | UKS SP-8 Chrzanów | ||
6 | (C) | = | 5 | 4.0 | II | Skowronek, Dawid | 0 | 1800 | MOS Krzeszowice | |
7 | (B) | 1 | 7 | 5.0 | II | KUCHARSKA, Honorata | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | |
8 | (C) | 1 | 15 | 6.0 | IV | Hubert Musiał | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
9 | (B) | 1 | 6 | 7.0 | II | Staroń, Mateusz | 0 | 1800 | UKS SP-8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | II | Jan Guzik1623 | 1623 | TS Wisła Kraków | ||
2 | (B) | 1 | 17 | 1.0 | IV | Starzykiewicz, Kacper | 0 | 1400 | UKS SP-8 Chrzanów | |
3 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | II | Lis, Mateusz | 0 | 1800 | LKS Czarny Koń Olkusz | |
4 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | IV | Sobecki, Łukasz | 0 | 1400 | UKS SP-8 Chrzanów | |
5 | (C) | 1 | 2 | 3.0 | II | RUDOL, Maria | 1462 | 1462 | JKS MCKiS Jaworzno | |
6 | (B) | 0 | 8 | 3.0 | III | Starzykiewicz, Oskar | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | |
7 | (C) | 1 | 13 | 4.0 | III | FILIPEK, Justyna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
8 | (C) | 0 | 7 | 4.0 | II | KUCHARSKA, Honorata | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | |
9 | (B) | 1 | 20 | 5.0 | IV | RUSEK, Anna | 0 | 1250 | LKS Czarny Koń Olkusz |
VII MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA, Krzeszowice 04.12.2010
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 1 | GM | Czarnota, Paweł | POL | 2543 | 2543 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 8.0 | 42.00 | 54.00 | 42.0 | 7 |
2 | 2 | FM | Frączek, Daniel | POL | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica | 7.0 | 41.50 | 54.00 | 37.5 | 6 |
3 | 3 | IM | Dariusz Mikrut | POL | 2372 | 2372 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 40.50 | 52.50 | 37.0 | 5 |
11 | 7 | k | Radosław Barski | POL | 2278 | 2278 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 39.00 | 50.00 | 31.5 | 5 |
12 | 28 | II | Jerzy Kyć | POL | 1626 | 1626 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 34.50 | 44.50 | 23.5 | 5 |
36 | 31 | III | Helena Oleksy | POL | 1441 | 1441 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 27.00 | 34.50 | 15.0 | 3 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | 3150 | I | Wąsik, Józef | 1865 | 1865 | KS Korona Kraków |
2 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | Szuper, Paul | 2174 | 2174 | |||
3 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | 3400 | WFM | Aleksandra Lach | 2206 | 2206 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków |
5 | (B) | = | 1 | 4.5 | 3317 | GM | Czarnota, Paweł | 2543 | 2543 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
6 | (C) | 0 | 20 | 4.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2044 | 2044 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 7 | 5.5 | 3268 | k | Radosław Barski | 2278 | 2278 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | = | 2 | 6.0 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica |
9 | (B) | = | 15 | 6.5 | 21647 | I++ | Mucha, Roman | 2166 | 2166 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 29 | 1.0 | 19865 | II | Drop, Szymon | 1594 | 1594 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 20 | 2.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2044 | 2044 | KKSz Kraków |
3 | (C) | = | 15 | 2.5 | 21647 | I++ | Mucha, Roman | 2166 | 2166 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (B) | 1 | 8 | 3.5 | FM | Shilov, Sergej | 2241 | 2241 | ||
5 | (C) | 0 | 2 | 3.5 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica |
6 | (B) | 1 | 14 | 4.5 | Szuper, Paul | 2174 | 2174 | |||
7 | (C) | 0 | 3 | 4.5 | 3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2372 | 2372 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 0 | 6 | 4.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 1 | 24 | 5.5 | 3063 | I | Sadzikowski, Marian | 1900 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 6 | 0.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 1 | 39 | 1.0 | IV | Lewicki, Mariusz | 0 | 1400 | UJ | |
3 | (C) | 0 | 14 | 1.0 | Szuper, Paul | 2174 | 2174 | |||
4 | (B) | 1 | 35 | 2.0 | 7070 | II+ | Kus, Joanna | 0 | 1600 | SOK Szamotuły |
5 | (C) | 1 | 4 | 3.0 | 3466 | m | Sadzikowski, Daniel | 2371 | 2371 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 0 | 12 | 3.0 | 3392 | I++ | Kumor, Lukasz | 2178 | 2178 | KS Korona Kraków |
7 | (B) | = | 24 | 3.5 | 3063 | I | Sadzikowski, Marian | 1900 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | (C) | 1 | 18 | 4.5 | 6097 | I++ | Sroka, Janusz | 2114 | 2114 | TMS Roszada Gliwice |
9 | (B) | 1 | 19 | 5.5 | 7820 | I+ | Kuciel, Wladyslaw | 2050 | 2050 | KS HetMaN - Klimczok Szopienice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 9 | 0.0 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2207 | 2207 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (C) | 1 | 44 | 1.0 | Pilch, Paweł | 0 | 1000 | Krzeszowice | ||
3 | (C) | 0 | 20 | 1.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2044 | 2044 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 41 | 2.0 | IV | Pietrzyk, Paulina | 0 | 1250 | ZS. Tenczynek | |
5 | (C) | 0 | 25 | 2.0 | 3150 | I | Wąsik, Józef | 1865 | 1865 | KS Korona Kraków |
6 | (B) | 0 | 4 | 2.0 | 3466 | m | Sadzikowski, Daniel | 2371 | 2371 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | 0 | 35 | 2.0 | 7070 | II+ | Kus, Joanna | 0 | 1600 | SOK Szamotuły |
8 | (B) | 0 | 39 | 2.0 | IV | Lewicki, Mariusz | 0 | 1400 | UJ | |
9 | (C) | 1 | 38 | 3.0 | IV | Warzecha, Sebastian | 0 | 1400 | ZS. Tenczynek |