2010.10.02-09, Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach, Bartkowa
Z Historia Wisły
Spis treści |
Miejsce
- Turniej rozegrano w pensjonacie "Stalownik" w Bartkowej.
Wyniki
- Gr. C-14 (roczniki 1997-1998)
- 9. miejsce - Jerzy Kyć
- Gr. D-12 (roczniki 1999-2000)
- 6. miejsce - Klara Hosiawa
- Gr. C-10 (rocznik 2001 i młodsi)
- 13. miejsce - Krzysztof Szczurek
Podsumowanie
- Klara Hosiawa, Krzysztof Szczurek i Jerzy Kyć nie awansowali do finału Mistrzostw Polski.
Wyniki szczegółowe
Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK, Gr. C-10 (r. 2001 i mł)
pensjonat "Stalownik" Bartkowa 2010-10-02/2010-10-09
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Norma |
1 | 1 | II | Szpar, Miłosz | 1800 | SPDK Staroniwa Rzeszów | 2002-06-05 | 9.0 | 34.50 | 44.50 | 1980 | |
2 | 7 | III | Ochowicz, Jakub | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 2002-01-28 | 6.5 | 35.50 | 48.00 | 1740 | |
3 | 3 | II | Lis, Mateusz | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 2002-04-13 | 6.5 | 35.00 | 48.00 | 1780 | |
13 | 15 | IV | Krzysztof Szczurek II | 1400 | TS Wisła Kraków | 2003-02-18 | 3.5 | 31.00 | 40.00 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 7 | 0.0 | 28806 | III | Ochowicz, Jakub | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | (B) | 0 | 12 | 0.0 | 29659 | IV | Szymon Gumularz | 0 | 1400 | MZSzach |
3 | (C) | 0 | 14 | 0.0 | 31099 | IV | Radosław Peszkowski | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
4 | (B) | 1 | 16 | 1.0 | 33730 | V | Szpyrka, Kacper | 0 | 1200 | GKSz Kornuty Gorlice |
5 | (B) | 1 | 13 | 2.0 | 23050 | IV | Woźniak, Łukasz | 0 | 1400 | TOMEX KS Kraków |
6 | (C) | = | 10 | 2.5 | 29291 | IV | Zając, Szymon | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 1 | 5 | 3.5 | 28095 | III | Dulak, Karol | 0 | 1600 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
8 | (B) | 0 | 1 | 3.5 | 23650 | II | Szpar, Miłosz | 0 | 1800 | SPDK Staroniwa Rzeszów |
9 | (C) | 0 | 6 | 3.5 | 26959 | III | Pachocki, Damian | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010, MP-PK, Gr. C-14 (r. 97-98)
M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Chg |
1 | II+ | Lewtak, Dominik | 1604 | 1604 | LKSz GCKiP Czarna | 1997-08-30 | 6.5 | 36.00 | 44.00 | 1797 | 2.19 |
2 | II+ | Mirski, Michał | 1702 | 1702 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 1997-10-24 | 6.5 | 33.50 | 40.50 | 1825 | 0.99 |
3 | II | Mrozowski, Patryk | 0 | 1800 | KKSz Urania Krosno | 1998-06-09 | 6.0 | 37.00 | 46.00 | 1750 | 0.00 |
9 | II | Jerzy Kyć | 1623 | 1623 | TS Wisła Kraków | 1997-11-29 | 5.0 | 38.00 | 45.00 | 1687 | 0.11 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 12 | 1.0 | 28722 | III | Wilk, Maciej | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | (B) | 1 | 10 | 2.0 | 11023 | II+ | Głuszak, Pawel | 1497 | 1497 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
3 | (C) | = | 3 | 2.5 | 21578 | II | Jajte-Pachota, Maciej | 1682 | 1682 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 8 | 3.5 | 10559 | II+ | Lewtak, Dominik | 1604 | 1604 | LKSz GCKiP Czarna |
5 | (C) | = | 2 | 4.0 | 19850 | II+ | Mirski, Michał | 1702 | 1702 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | (B) | 0 | 9 | 4.0 | 10867 | II | Gładysz, Jakub | 1602 | 1602 | LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów |
7 | (C) | = | 5 | 4.5 | 4099 | II | Szeglowski, Tomasz | 1645 | 1645 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
8 | (C) | = | 11 | 5.0 | 17106 | II | Mrozowski, Patryk | 0 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
9 | (B) | 0 | 1 | 5.0 | 17845 | II | Żarnowski, Krzysztof | 1710 | 1710 | GKSz Kornuty Gorlice |
Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK, Gr. D-12 (r. 99-00)
M-ce | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Ruz | Norma | Chg |
1 | II+ | Marczuk, Anna | 1605 | 1605 | KKSz Kraków | 1999-10-06 | 8.5 | 37.00 | 1817 | I | 0.43 |
2 | II+ | Pędrak, Paulina | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno | 2000-02-29 | 7.0 | 37.50 | 1697 | 0.00 | |
3 | II | Jurkiewicz, Zuzanna | 0 | 1600 | LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów | 2000-10-09 | 6.0 | 35.50 | 1563 | 0.00 | |
6 | II | Klara Hosiawa | 1345 | 1345 | TS Wisła Kraków | 1999-07-02 | 5.5 | 31.50 | 1542 | 0.41 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 10 | 1.0 | 23531 | III | Święch, Gabriela | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (C) | 1 | 15 | 2.0 | 33108 | IV | Kuzio, Wioletta | 0 | 1250 | GKSz Kornuty Gorlice |
3 | (B) | 1 | 2 | 3.0 | 17376 | II+ | Kozubal, Aleksandra | 1411 | 1411 | LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów |
4 | (C) | 0 | 4 | 3.0 | 17432 | II+ | Pędrak, Paulina | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | (C) | 0 | 1 | 3.0 | 17193 | II+ | Marczuk, Anna | 1605 | 1605 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 0 | 5 | 3.0 | 21355 | II | Godek, Martyna | 0 | 1600 | KS Górnovia Smak-EKO Górno |
7 | (C) | = | 7 | 3.5 | 23093 | II | Trybowska, Barbara | 0 | 1600 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
8 | (B) | 1 | 9 | 4.5 | 23647 | III | Jakubowska, Urszula | 0 | 1400 | MZKS Unia Nowa Sarzyna |
9 | (C) | 1 | 8 | 5.5 | 26960 | III | Walasik, Weronika | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |