1987.10.03-04 Mistrzostwa okręgowe w strzelectwie
Z Historia Wisły
- 1987.10.03-04 Mistrzostwa okręgowe w strzelectwie.
- Ps 30+30: 1. Dorota Tyrawa.
- Ppn 40: 1. Dorota Tyrawa.
- Ppn 60: 1. Tadeusz Jurczyński.
- Kpn 40: 1. Renata Bierniukiewicz.
- Kbks 60 l: 1. Renata Bierniukiewicz.
- Kpn 60: 1. Tadeusz Czopek.
- Kpn 60: 2. Jan Budek.
- Ppn 40: 2. Barbara Dobrzańska.
- Kbks 3x20: 2. Agata Radoń.
- Kpn 40: 3. Agata Radoń.
- Ppn 60: 2. Henryk Radoń.
- Pd 60: 2. Henryk Radoń.
- Psz 2x30: 3. Henryk Radoń.
- Ppn 40: 3. Alicja Salamońska.
- Mistrzostwa okręgowe juniorów i juniorów młodszych w strzelectwie.
- Ppn 40: 1. Renata Mrożek.
- Ps 30+30: 2. Renata Mrożek.
- Pd 60: 1. Artur Pietrzak.
- Psz 2x30: 1. Artur Pietrzak.
- Ppkn 40: 1. Marek Mołota.
- Ps 30+30: 2. Janusz Mnich.
- Ppn 40: 2. Janusz Mnich.
- Pd 60: 2. Lesław Zielnik.
- Ps 30+30: 2. Janusz Paweł.
- Psz 2x30: 2. Janusz Paweł.
- Pd 60: 3. Wojciech Ciupiński.
- Psz 2x30: 3. Wojciech Ciupiński.
- Kpn 40: 4. Marcin Bałaga.
Echo Krakowa. 1987, nr 195 (7 X) nr 12495
M ZAWODNICZEK i zawodników z 6 krakowskich klubów rywalizowało ostatnio o tytuły mistrzów okręgu w strzelectwie sportowym, w 25 konkurencjach i kategoriach wiekowych. Oto zwycięzcy: Kdw—601seniorów— T. Czopek (Wisła) 584 pkt, juniorów — B. Łojewski 588 pkt, Kst — 60 l juniorów młodszych — L. Kula 567. pkt, młodzików — P. Wiekiera 557 pkt (wszyscy Wawel), seniorek — R. Bierniukiewicz (Wisła) 584 pkt, juniorek — M. Wąchalska 584 pkt, juniorek i młodszych — M. Maślanka (Wawel) 571 pkt, Kdw 30X40 seniorów — T. Czopek (Wisła) 1132 pkt, Kdw 3X20 juniorów — P. Korzeniowski 556 pkt.
Kst 3X20 juniorów młodszych — K. Dudek 528 pkt, młodzików — P. Wiekiera (wszyscy Wawel) 499 pkt. seniorek — R. Bierniukiewicz (Wisła) 542 pkt, juniorek — M Wąchalska 540 pkt, juniorek młodszych — J. Kołaczyk 540 pkt.
Pdw 60 seniorów — M. Ożóg (wszyscy Wawel) 527 pkt, juniorów — A. Pietrzak (Wisła) 516 pkt. Psp 30 plus 30 juniorów młodszych — J. Świątek 510 pkt, młodzików — W.
Krzyżek (obaj Wawel) 536 pkt, seniorek — D. Kaczmarek (Wisła) 578 pkt, juniorek — K. Kisielnicka 568 pkt, juniorek młodszych — M. Durlej 570 pkt, młodziczek — M. Kisielnicka (wszystkie 544 pkt Psz 2X30 seniorów — W. Sasorski (LOK Kraków) 562 pkt, juniorów —Pietrzak (Wisła) 573 pkt