Sezon 2005 (judo)
Z Historia Wisły
Kadra
Kronika sportowa 2005
- 2005.02.19, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów, Toruń
- 3. miejsce - Jarosław Surga (kat.81kg);
- 2005.02.26-27, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów, Opole
- 2. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat.90kg);
- 5. miejsce - Jarosław Surga (kat.81kg);
- 7. miejsce - Krzysztof Chochrek (kat.90kg), Piotr Zbyszewski (kat.81kg);
- 2005.03.13, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów Młodszych, Piła
- 1. miejsce - Rafał Filek (kat.90kg);
- 2005.03.19-20, Mistrzostwa Polski Młodzieży, Gdańsk
- 1. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat.90kg);
- 3. miejsce - Dawid Ossoliński (kat.100kg);
- 2005.04.29-30, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Chełm
- 1. miejsce - Rafał Filek (kat.90kg);
- 2005.06.04-05, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów, Warszawa
- 3. miejsce - Piotr Zbyszewski (kat.90kg), Dawid Ossoliński (kat.100kg);
- 2005.06.12, Wojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych, Zakopane
- 1. miejsce - Dawid Tondera
- 2. miejsce - Mieszko Jaglarz, Dawid Godniowski, Erik Arushanyan, Katarzyna Gołda, Małgorzata Tracz
- 3. miejsce - Oskar Romaniuk, Dominika Lakomy, Krzysztof Tracz
- 2005.06.19, Mistrzostwa Europy Kadetów U-17, Salzburg
- 5. miejsce - Rafał Filek (kat.90kg);
- 2005.06.25-26, II Międzynarodowy Turniej Juniorów i Młodzików, Wolbrom
- 2. miejsce - Bartłomiej Szczepaniak (50kg)
- 3. miejsce - Aleksander Ładyga (38kg), Adam Krzyształowski (42kg)
- 4. miejsce - Oskar Ładyga (38kg),
- 2005.06.26, Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli, Bochnia
- 1. miejsce - Aleksander Wrona (36 kg)
- 2. miejsce - Oliwier Romaniuk (+60 kg), Dawid Tondera (60 kg)
- 3. miejsce - Klaudia Grabowska (33 kg), Aleksander Ładyga (38 kg), Daniel Godniowski (66 kg) i Małgorzata Tracz (+57 kg)
- 2005.09.17, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów, Wrocław
- 2. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat.90kg);
- 3. miejsce - Artur Kłys (kat.66kg), Dawid Ossoliński (kat.100kg);
- 7. miejsce - Marcin Mosór (kat.90kg);
- 2005.09.24, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów Młodszych, Opole
- 1. miejsce - Rafał Filek (kat.90kg);
- 7. miejsce - Marek Michno (kat.90kg);
- 2005.10.01-02, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów, Rybnik
- 1. miejsce - Krzysztof Węglarz (kat.90kg);
- 2. miejsce - Piotr Zbyszewski (kat.90kg);
- 2005.10.22, Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów Młodszych, Wrocław
- 2. miejsce - Dawid Tondera (kat.60kg);
- 3. miejsce - Oskar Romaniuk (kat.90kg);
- 2005.10.29-30, Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole
- 1. miejsce - Artur Kłys (kat.66kg);
- 7. miejsce - Dawid Ossoliński (kat.100kg);
- 2005.11.06, Mistrzostwa Polski/Puchar Polski Młodzików, Szczyrk
- 3. miejsce - Oskar Romaniuk (kat. +81kg);
- 7. miejsce - Kajetan Pintal (66 kg), Aleksander Ładyga (38 kg), Małgorzata Tracz (63 kg)
- 2005.11.26, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Kraków
- 1. miejsce - Aleksander Ładyga, Bartłomiej Szczepaniak
- 2. miejsce - Krzysztof Grabiec, Remigiusz Lipert , Krzysztof Namirski
- 3. miejsce - Jerzy Luzar
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |