2014.02.08, III Noworoczny Turniej Szachowy B z rank. 1600 i mniejszym, Kraków
Z Historia Wisły
2014.02.08, III Noworoczny Turniej Szachowy B z rank. 1600 i mniejszym, Kraków
- 1. miejsce - Ireneusz Kurczyna
- 3. miejsce - Karol Starzyk
- 9. miejsce - Kacper Heretyk
Źródło: chessarbiter.com
Wyniki szczegółowe
III Noworoczny Turniej Szachowy B z rank 1600 i mniejszym
Data rozpoczęcia: 2014-02-08
Data zakończenia: 2014-02-09
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 10 | III | Ireneusz Kurczyna | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 20.50 | 29.50 | 5 | 24.5 | 1825 | II |
2 | 8 | III | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 5.5 | 20.50 | 27.50 | 4 | 23.0 | 1775 | |
3 | 12 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 21.50 | 30.00 | 4 | 21.5 | 1700 | |
9 | 7 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 14.50 | 20.00 | 4 | 12.0 | 1557 | |
14 | 16 | IV | Andrzej Kulesza | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 16.50 | 23.00 | 3 | 13.0 | 1500 | III |
15 | 21 | IV | Jakub Kurczyna | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 16.50 | 22.50 | 3 | 14.0 | 1525 | |
19 | 1 | III | Mikołaj Dziaduła | 1083 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 17.50 | 24.00 | 2 | 10.0 | 1332 | |
22 | 15 | III | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 13.00 | 18.50 | 1 | 5.0 | 1229 | |
23 | 24 | IV | Natalia Myśliwiec | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 15.50 | 21.50 | 1 | 6.5 | 1282 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 20 | 3.5 | PL-56087 | IV | Garbowski, Michał | 0 | 1400 | Sulechów |
2 | w | = | 2 | 3.5 | PL-45148 | II | Janiak, Izabela | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | 1 | 5 | 4.0 | PL-44312 | III | Dubrawski, Wacław | 0 | 1600 | Kraków |
4 | w | 1 | 13 | 3.5 | PL-28998 | III | Dźwierzyński, Bartosz | 0 | 1600 | KSz Gambit Przeworsk |
5 | w | 1 | 4 | 4.5 | PL-39912 | II | Gaj, Magdalena | 0 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
6 | b | 1 | 12 | 5.0 | PL-49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | b | = | 8 | 5.5 | PL-44555 | III | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 22 | 3.0 | PL-52597 | IV | Gorzołka, Mateusz | 0 | 1400 | Olimpia Goleszów |
2 | w | = | 5 | 4.0 | PL-44312 | III | Dubrawski, Wacław | 0 | 1600 | Kraków |
3 | b | 1 | 6 | 4.5 | PL-52600 | III | Ząbroń, Maksym | 0 | 1600 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
4 | w | 1 | 14 | 5.0 | PL-47607 | III | Iwiński, Kamil | 0 | 1600 | KSOS Kraków |
5 | b | = | 19 | 4.5 | PL-44318 | IV | Kukułka, Dominik | 0 | 1400 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
6 | w | 0 | 10 | 6.0 | PL-50315 | III | Ireneusz Kurczyna | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 1 | 2 | 3.5 | PL-45148 | II | Janiak, Izabela | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 2 | 3.5 | PL-45148 | II | Janiak, Izabela | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
2 | w | 0 | 20 | 3.5 | PL-56087 | IV | Garbowski, Michał | 0 | 1400 | Sulechów |
3 | b | 1 | 24 | 1.5 | PL-52318 | IV | Natalia Myśliwiec | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 22 | 3.0 | PL-52597 | IV | Gorzołka, Mateusz | 0 | 1400 | Olimpia Goleszów |
5 | b | 0 | 5 | 4.0 | PL-44312 | III | Dubrawski, Wacław | 0 | 1600 | Kraków |
6 | w | 1 | 9 | 2.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
7 | b | 1 | 11 | 3.0 | PL-49610 | III | Bogusz, Alan | 0 | 1600 | PSSz Pszczyna |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 13 | 3.5 | PL-28998 | III | Dźwierzyński, Bartosz | 0 | 1600 | KSz Gambit Przeworsk |
2 | b | 1 | 23 | 4.0 | PL-45124 | IV | Michał Ziółkowski | 0 | 1400 | Kraków |
3 | w | 0 | 21 | 3.5 | PL-49194 | IV | Jakub Kurczyna | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | w | = | 1 | 2.5 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 1083 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 1 | 17 | 2.5 | PL-49218 | IV | Łukasz Sobelga | 0 | 1400 | |
6 | w | 1 | 11 | 3.0 | PL-49610 | III | Bogusz, Alan | 0 | 1600 | PSSz Pszczyna |
7 | b | 0 | 5 | 4.0 | PL-44312 | III | Dubrawski, Wacław | 0 | 1600 | Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 11 | 3.0 | PL-49610 | III | Bogusz, Alan | 0 | 1600 | PSSz Pszczyna |
2 | w | 1 | 15 | 2.0 | PL-46713 | III | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 1 | 16 | 3.5 | PL-55723 | IV | Andrzej Kulesza | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | w | = | 5 | 4.0 | PL-44312 | III | Dubrawski, Wacław | 0 | 1600 | Kraków |
5 | b | 0 | 13 | 3.5 | PL-28998 | III | Dźwierzyński, Bartosz | 0 | 1600 | KSz Gambit Przeworsk |
6 | b | 0 | 6 | 4.5 | PL-52600 | III | Ząbroń, Maksym | 0 | 1600 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
7 | w | 1 | 1 | 2.5 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 1083 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 14 | 5.0 | PL-47607 | III | Iwiński, Kamil | 0 | 1600 | KSOS Kraków |
2 | b | 1 | 17 | 2.5 | PL-49218 | IV | Łukasz Sobelga | 0 | 1400 | |
3 | w | 0 | 19 | 4.5 | PL-44318 | IV | Kukułka, Dominik | 0 | 1400 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
4 | b | = | 16 | 3.5 | PL-55723 | IV | Andrzej Kulesza | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 20 | 3.5 | PL-56087 | IV | Garbowski, Michał | 0 | 1400 | Sulechów |
6 | w | 1 | 24 | 1.5 | PL-52318 | IV | Natalia Myśliwiec | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 0 | 21 | 3.5 | PL-49194 | IV | Jakub Kurczyna | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 4 | 4.5 | PL-39912 | II | Gaj, Magdalena | 0 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna |
2 | b | 0 | 21 | 3.5 | PL-49194 | IV | Jakub Kurczyna | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 0 | 23 | 4.0 | PL-45124 | IV | Michał Ziółkowski | 0 | 1400 | Kraków |
4 | b | 1 | 18 | 0.0 | PL-52571 | IV | Twardowski, Filip | 0 | 1400 | Wadowice |
5 | w | 0 | 9 | 2.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
6 | w | 0 | 17 | 2.5 | PL-49218 | IV | Łukasz Sobelga | 0 | 1400 | |
7 | + | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 17 | 2.5 | PL-49218 | IV | Łukasz Sobelga | 0 | 1400 | |
2 | b | 0 | 14 | 5.0 | PL-47607 | III | Iwiński, Kamil | 0 | 1600 | KSOS Kraków |
3 | w | 0 | 7 | 4.0 | PL-52562 | III | Kacper Heretyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 0 | 20 | 3.5 | PL-56087 | IV | Garbowski, Michał | 0 | 1400 | Sulechów |
5 | b | 1 | 18 | 0.0 | PL-52571 | IV | Twardowski, Filip | 0 | 1400 | Wadowice |
6 | b | 0 | 1 | 2.5 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 1083 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 3 | 3.0 | PL-50647 | II | Anyż, Monika | 0 | 1600 | KMKSz Victoria Kielce |